На Хмельницькій АЕС підведено підсумки конкурсу професійної майстерності серед інструкторів навчально-тренувального центру

2015-11-10

№ 421

На Хмельницькій АЕС підведено підсумки конкурсу професійної майстерності серед інструкторів навчально-тренувального центру (НТЦ). Даний конкурс є традиційним і проводиться одинадцятий рік поспіль.
Фахівці навчально-тренувального центру демонстрували свої нові розробки теоретичного матеріалу та практичні напрацювання. В професійній майстерності змагалися інструктори підрозділів із підготовки оперативного, ремонтного персоналу та відділу загальної підготовки персоналу. Конкурс проходив в два етапи, протягом яких оцінювалися якість розроблених навчальних матеріалів та занять, які проводять інструктори НТЦ ХАЕС.
Переможцем конкурсу професійної майстерності Хмельницької АЕС став інструктор із підготовки ремонтного персоналу Сергій Нарожний, який уже втретє стає лідером даних випробувань.
Друге місце посів Олексій Шевченко, з роботою про виконання зварних з’єднань автоматичним зварюванням. На третій сходинці Олександр Шпачук, який представив матеріали про призначення , будову та принцип роботи пневматичного інструменту.
Всі переможці даного конкурсу є інструкторами НТЦ, які займаються підготовкою ремонтного персоналу Хмельницької АЕС.
Підсумовуючи результати конкурсу професійної майстерності інструкторів НТЦ ВП ХАЕС, заступник головного інженера з підготовки персоналу Володимир Ісупов відзначив високий рівень знань конкурсантів та впевненість у тому, що підлеглі і надалі вдосконалюватимуть свою майстерність, тим самим, покращуючи підготовку всього персоналу атомної станції.

Інформаційний центр ВП ХАЕС