Публічне обговорення питань реалізації Комплексної (зведеної) програми безпеки на Хмельницькій АЕС

2015-11-19

№ 434

Завтра, 20 листопада о 15.00 у залі інформаційного центру ВП ХАЕС за адресою: м.Нетішин, вул. Лісова, 6 відбудеться публічне обговорення питань реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки (К(З)ППБ) та плану екологічних та соціальних заходів в рамках К(З)ППБ.

Згідно з Енергетичною стратегією України державне підприємство «НАЕК «Енергоатом» та ВП ХАЕС з метою подальшого підвищення ядерної безпеки, забезпечення ефективної та надійної роботи енергетичної галузі, доведення безпеки атомних енергоблоків України до рівня, який відповідає міжнародним вимогам з ядерної безпеки та охорони навколишнього середовища, реалізує Комплексну (зведену) програму підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій.

Виконання заходів Програми, забезпечить рівень безпеки енергоблоків АЕС України, що відповідає міжнародним стандартам, дозволить поліпшити кількісні показники безпеки, забезпечить виконання Плану дій у сфері ядерної безпеки діючих українських АЕС, розробленого в рамках Меморандуму між Україною та ЄС щодо співпраці в галузі енергетики, підписаного 1 грудня 2005.

Бажаючих, запрошуємо взяти участь у публічному обговоренні питань реалізації К(З)ППБ та плану соціальних заходів в рамках даної програми. 

Контактний телефон : (03842) 63713, 40546, інформаційний центр ВП ХАЕС, e-mail: pr[at]khnpp.atom.gov.ua

Інформаційний центр ВП ХАЕС