Публічне обговорення питань реалізації Комплексної (зведеної) програми безпеки на Хмельницькій АЕС

2015-11-19

№ 434

Завтра, 20 листопада о 15.00 у залі інформаційного центру ВП ХАЕС за адресою: м.Нетішин, вул. Лісова, 6 відбудеться публічне обговорення питань реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки (К(З)ППБ) та плану екологічних та соціальних заходів в рамках К(З)ППБ.

Згідно з Енергетичною стратегією України державне підприємство «НАЕК «Енергоатом» та ВП ХАЕС з метою подальшого підвищення ядерної безпеки, забезпечення ефективної та надійної роботи енергетичної галузі, доведення безпеки атомних енергоблоків України до рівня, який відповідає міжнародним вимогам з ядерної безпеки та охорони навколишнього середовища, реалізує Комплексну (зведену) програму підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій.

Виконання заходів Програми, забезпечить рівень безпеки енергоблоків АЕС України, що відповідає міжнародним стандартам, дозволить поліпшити кількісні показники безпеки, забезпечить виконання Плану дій у сфері ядерної безпеки діючих українських АЕС, розробленого в рамках Меморандуму між Україною та ЄС щодо співпраці в галузі енергетики, підписаного 1 грудня 2005.

Бажаючих, запрошуємо взяти участь у публічному обговоренні питань реалізації К(З)ППБ та плану соціальних заходів в рамках даної програми. 

Контактний телефон : (03842) 63713, 40546, інформаційний центр ВП ХАЕС, e-mail: pr[at]khnpp.atom.gov.ua

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 24,25 млн.кВт·год електроенергії

2015-11-19

№ 433

19 листопада 2015 року перший енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,25 млн. кВт*год, а з початку місяця енергоблоком вироблено 436,45 млн. кВт*год електроенергії.

На енергоблоці №2 Хмельницької АЕС триває 43 доба середнього планово-попереджувального ремонту.
08 жовтня 2015 року о 00 год. 09 хв. енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключено від енергомережі для проведення планово-попереджувального ремонту.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...

Гамма-фон

26 листопада - комплексна перевірка систем оповіщення ХАЕС та Хмельницької області

Візит представників Міністерства енергетики та Посольства США в Україні на Хмельницьку АЕС

Результати контролю викидів за період 9-16 листопада

Інформаційний центр ВП ХАЕС