Партнерську перевірку ВАО АЕС завершено на Хмельницькій АЕС

2015-11-20

№ 436

З 6 по 20 листопада 2015 року експерти Всесвітньої асоціації операторів атомних електростанцій(ВАО АЕС) здійснювали партнерську перевірку на Хмельницькій АЕС.
Протягом двох тижнів проводилася  перевірка виробничої діяльності ВП ХАЕС за наступними напрямками: організаційна структура, експлуатація, ремонт, інженерна підтримка, врахування досвіду експлуатації, радіаційний захист, аварійна готовність, пожежна безпека, хімія та підготовка персоналу.
Кращі фахівці ядерної галузі з Угорщини, Чехії, Росії, Болгарії, Вірменії, ПАР, Індії, Китаю, Англії та України були залучені до участі у партнерській перевірці.
На заключному засіданні генеральний директор Хмельницької АЕС Микола Панащенко висловив впевненість, що результати партнерської перевірки ВАО АЕС сприятимуть покращенню роботи в різних напрямках діяльності енергетичного підприємства.
Керівник команди експертів Іштван Радноті відзначив відкритість ХАЕС для діяльності міжнародних експертів, подякував за додаткову можливість візуального спостереження за виконанням ремонтних робіт під час планово-попереджувального ремонту на енергоблоці №2 Хмельницької АЕС. Підсумовуючи результати партнерської перевірки, очільник міжнародної команди також акцентував, що спільними була не лише діяльність експертів та персоналу ХАЕС, а й взаємовідповідальність за безпечну експлуатацію ядерних енергоблоків.
За підсумками перевірки надано попередній звіт, в якому означені галузі для покращення та позитивні практики, які рекомендовано поширити серед інших АЕС.

Інформаційний центр ВП ХАЕС