На Хмельницькій АЕС відбулося публічне обговорення питань реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій

2015-11-20

№ 437

20 листопада цього року в інформаційному центрі ВП ХАЕС відбулося публічне обговорення питань реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки (К(З)ПБ) та плану екологічних та соціальних заходів в рамках К(З)ПБ. В даному заході взяли участь провідні фахівці ДП «НАЕК «Енергоатом», ВП ХАЕС, ТОВ «Ернст енд Янг», представники міської влади, громадськості, мас-медіа міста-супутника та регіону розташування ядерного об’єкта.
Такі публічні обговорення питань реалізації К(З)ПБ та плану екологічних та соціальних заходів в рамках цієї програми вже здійснено на Запорізькій, Южно-Українській та Рівненській атомних станціях. Наразі, на Хмельницькій АЕС проведено завершальний етап консультацій з громадськістю.
В рамках заходу представники енергокомпанії ознайомили присутніх з концепцією та результатами виконання заходів К(З)ПБ у 2015 році та планом екологічних та соціальних заходів в рамках К(З)ПБ.
Впровадження програми підвищення безпеки розпочато ДП «НАЕК «Енергоатом» у 2012 та розраховано до 2020 року. Компанією здійснено 567 заходів із 1265 запланованих. На Хмельницькій АЕС обсяг реалізованих заходів даної програми складає 46,1%. Зокрема, на першому енергоблоці – 39,3%, на другому - 52,8%.
Учасників зустрічі цікавили додаткові заходи з безпеки після аварії на АЕС «Фукусіма», фінансування соціальної сфери території спостереження ХАЕС та ін. На всі питання присутні отримали вичерпні відповіді.

Інформаційний центр ВП ХАЕС