Чергові здобутки фехтувальників міста-супутника Хмельницької АЕС

2015-12-28

№ 485

ХХІІІ традиційний Міжнародний турнір з фехтування на шаблях, присвячений Дню енергетика, відбувся на збіглому тижні в місті-супутнику Хмельницької АЕС. Змагалися шаблісти із Києва, Миколаєва, Харкова, Одеси, Черкас та Нетішина. Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, що у підпорядкуванні профкому ВП ХАЕС, вже давно знані за межами міста та України і гідно представляють свою державу на змаганнях національного та міжнародного рівнів.
Зокрема, нетішинець Володимир Данилюк, неодноразовий призер подібних змагань, здобув срібну нагороду на даному турнірі, поступившись лише киянину Івану Писаренку з мінімальним рахунком 13:15.
Найкращою серед фехтувальниць міста-супутника Хмельницької АЕС стала Марина Форсюк, яка була п’ятою. Перемогу здобула Олена Писаренко, додавши у сімейну скарбницю ще одне золото.
Підтягуються до вже відомих фехтувальників і наймолодші. Так, нещодавно на турнірі «Дитяча ліга» в м. Київ у віковій категорії 10-11 років, бронзову нагороду здобула Аріна Рязанова, вихованка Нетішинської дитячо-юнацької спортивної школи.
Впевнено крок за кроком юні фехтувальники наближаються до нових спортивних вершин, прославляючи місто енергетиків та свою державу.
Інформаційний центр ВП ХАЕС