Прилади обліку теплової енергії будуть встановлені в місті-супутнику Хмельницької АЕС

2016-03-15

№ 84

Прилади обліку теплової енергії почнуть встановлювати по завершенні опалювального сезону. За результатами проведених наприкінці грудня 2015 року конкурсних торгів вже придбано та доставлено до міста атомників 83 комплекти відповідних приладів.
Хмельницька АЕС та її структурний підрозділ комунальне господарство і виробник, і постачальник теплової енергії у місті Нетішин. Минулого року у Хмельницька АЕС отримала дозвіл на оснащення багатоквартирних житлових будинків приладами комерційного обліку теплової енергії, холодної та гарячої води. За ініціативи міської влади міста атомників було направлене звернення на адресу керівників уряду України та Енергоатому про фінансування виконання робіт зі встановлення приладів обліку на вводах мереж у будинки. Загалом централізоване опалення у місті Нетішин має 101 будинок, а це 121 вузол обліку.
Прилади обліку теплової енергії вже закуплено у вітчизняного виробника ТОВ «СемпалКоЛдт» (м. Київ). На часі, як повідомив начальник комунального господарства Хмельницької АЕС Сергій Сніщук, проведення засідання конкурсної комісії, де буде обрано постачальника послуг зі встановлення приладів.
Інформаційний центр ВП ХАЕС