Відповідальність та знання основ пожежної безпеки кожним працівником – гарантія безпеки всього підприємства

2016-03-16

№ 87

Забезпечення якісного технічного обслуговування протипожежних систем, врахування відповідних норм та правил безпеки під час проектування та монтажу обладнання – основні напрямки навчання на Хмельницькій АЕС. На базі навчально-тренувального центру ВП ХАЕС з 14 по 25 березня поточного року керівники підрозділів, майстри та інженерно-технічні працівники підвищують кваліфікацію з пожежної безпеки.
Навчання проводить група викладачів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за ліцензійними напрямками протипожежного призначення. Крім теоретичної інформації слухачі курсів отримають практичні навички на окремих об’єктах електростанції та у спеціалізованих класах навчально-тренувального центру. По завершенні слухачі складуть комплексні іспити.
«На державному рівні постійно підвищуються вимоги до персоналу, який виконує роботи протипожежного призначення. Обов’язкова вимога – отримання відповідної підготовки у ліцензованому закладі. Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, з яким налагоджена тісна співпраця, відповідає даним вимогам», - зазначив начальник відділу організації підготовки персоналу Хмельницької АЕС Джім Олійник.
Доцент кафедри ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Львівського університету Олександр Воробйов підкреслив, що при навчанні персоналу такого важливого стратегічного об'єкта як Хмельницька АЕС основний пріоритет – безпека діючих ядерних установок. Така співпраця налагоджена зі всіма відокремленими підрозділами Енергоатома. Зокрема, у квітні навчання з пожежної безпеки відбудуться на Запорізькій АЕС.
«Відповідальність та знання основ пожежної безпеки кожного працівника – гарантія безпеки всього підприємства», - підсумував Олександр Воробйов керівник курсів з пожежної безпеки.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48.52 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-16

№ 086

16 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 364.14 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.25 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 363.66 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Радіаційний стан

Про випадки анонімних погроз на адресу об’єктів атомної енергетики

Прилади обліку теплової енергії будуть встановлені в місті-супутнику Хмельницької АЕС

Хмельницькі атомники продовжують надавати допомогу українським воїнам

Результати контролю викидів за період 09.03.2016-14.03.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС