Команда Хмельницької АЕС - лідер Спартакіади Атомпрофспілки України

2016-03-22

№ 93

Команда Хмельницької АЕС лідирує після першого етапу ХХІV Спартакіади фізкультурних організацій Атомпрофспілки України. З 18 по 20 березня цього року в місті-супутнику Хмельницької АЕС було розіграно нагороди в турнірах з волейболу, футзалу та настільного тенісу серед спортсменів міст-супутників АЕС України та команди Східної об’єднаної організації профспілки (м. Жовті Води).
Перед початком цьогорічних баталій, з побажанням натхнення, позитивного настрою та нових спортивних досягнень спортсменів ядерної галузі привітали представники адміністрації, профспілкової організації Хмельницької АЕС та Атомпрофспілки.
Протягом трьох днів тривала запекла боротьба в турнірі із міні-футболу, де минулорічні призери Спартакіади знову розподілили між собою місця. На першу сходинку цьогоріч піднялася команда Запорізької АЕС, обігравши хмельницьких атомників, третіми стали футболісти із Южноукраїнська.
У змаганнях з волейболу команда Хмельницької АЕС стала беззаперечним лідером, друге місце посіли рівненські атомники, а на третій сходинці спортсмени Східної об’єднаної організації профспілки (СООП).
Найвищу нагороду отримали господарі змагань і в турнірі з настільного тенісу, де  другою стала команда СООП, третє місце у атомників із Южноукраїнська. В особистому заліку, серед чоловіків першу сходинку посів представник команди ЮУАЕС, друге та третє місця розділили працівники Хмельницької АЕС Олексій Глазков і Микола Вагнер. Найкращою серед жінок в особистому заліку стала тенісистка із м. Жовті Води, нетішинка Галина Розварська посіла другу сходинку, спортсменка із команди Чорнобильської АЕС - третя.
За загальними підсумками трьох видів Спартакіади, турнірну таблицю очолюють господарі, представники Хмельницької АЕС, друге місце у команди Запорізької АЕС, на третій сходинці спортсмени СООП.
Наступний етап ХХІV Спартакіади фізкультурних організацій Атомпрофспілки України запланований в червні цього року на майданчику Рівненської АЕС, де буде розіграно нагороди з трьох видів спорту. За найвищі нагороди змагатимуться шахісти, жіночі та чоловічі команди з пляжного волейболу, а також виявлятимуть найсильніших в гирьовому спорті.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Результати контролю викидів

2016-03-22

№ 094

Викиди за період з 14.03.2016 по 21.03.2016 р.

Викиди ГДВ,%
ДЖН 0.0086
ІРГ 0.0843
ЙОД 0.0007

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48.51 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-22

№ 092

22 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 509.75 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.24 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 509.18 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Радіаційний стан

Відповідальність та знання основ пожежної безпеки кожним працівником – гарантія безпеки всього підприємства

Про випадки анонімних погроз на адресу об’єктів атомної енергетики

Прилади обліку теплової енергії будуть встановлені в місті-супутнику Хмельницької АЕС

Існуючі бетонні конструкції можуть витримати проектний термін експлуатації нових енергоблоків Хмельницької АЕС

Результати контролю викидів за період 09.03.2016-14.03.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС