На Хмельницькій АЕС підведено підсумки конкурсу рефератів серед учнівської молоді

2016-05-04

№ 150

Призерів ХХІ конкурсу рефератів «Вступ до атомної енергетики» визначено на Хмельницькій АЕС. Одинадцять наукових робіт представлено цьогоріч у конкурсі. Серед найактивніших – старшокласники загальноосвітніх шкіл м. Славута, де було проведено виїзний факультатив. Участь у конкурсі взяли також учні із населених пунктів Ізяславського, Славутського районів та м. Нетішин, що входять до зони спостереження атомної станції.
Згідно із рішенням журі, до складу якого увійшли начальник еколого-хімічної лабораторії відділу охорони навколишнього середовища Олександр Голод, начальник зміни енергоблока, голова молодіжної секції Українського ядерного товариства Олександр Хомич та представники відділу роботи з громадськістю і ЗМІ, гран-прі цьогоріч отримала нетішинка Ольга Мацун. Учениця з міста атомників представила наукову роботу «Антропогенне навантаження на геоморфологічне середовище в зоні впливу Хмельницької АЕС». Варто зауважити, що це вже не перша перемога вихованців вчителя-методиста ЗОШ №2 Валентини Васільчук, яка значну увагу приділяє науковій роботі.
Перше місце посіла учениця Головлівського НВК Славутського району Дарина Поліщук із рефератом «Отримання та використання радіоактивних ізотопів».
На другій сходинці учень Славутської гімназії Владислав Галка, який представив роботу про радіаційний контроль в зоні спостереження Хмельницької АЕС.
Про сучасний стан та перспективи розвитку атомної енергетики України презентував роботу славучанин із ЗОШ №1 Ярослав Джур, який став третім.
За словами журі, всі учасники конкурсу рефератів зробили перші кроки на шляху до перемоги, отримали певний досвід та знання в ядерній галузі. Даний конкурс допомагає старшокласникам визначитися також з майбутньою професією, серед яких атомна енергетика посідає чільне місце.
Інформаційний центр ВП ХАЕС