На Хмельницькій АЕС триває ХVІ Спартакіада серед цехів та підрозділів підприємства

2016-05-05

№ 152

Турніром із настільного тенісу, який проходив нещодавно в місті-супутнику Хмельницької АЕС, завершено черговий етап ХVІ Спартакіади серед цехів та підрозділів атомної станції. За результатами попередніх зустрічей, команди фіналістів турніру з настільного тенісу були прогнозовані.У підсумку, третій рік поспіль, лідером турніру стає команда управління та цеху теплової автоматики і вимірювань. На другій сходинці тенісисти енергоремонтного підрозділу. Команда навчально-тренувального центру виборола третє місце.
У турнірі з гирьового спорту, який проходив наприкінці квітня цього року, перемогу здобула команда гідротехніків спільно із працівниками комунального господарства та військової частини з охорони АЕС. Друге місце у спортсменів енергоремонтного підрозділу. Третю сходинку посіла команда електроцеху разом із 3 Державним пожежно- рятувальним загоном (ДПРЗ).
За підсумками п’яти видів спорту лідирує команда енергоремонтного підрозділу, другу сходинку посідають працівники турбінного цеху та замикає трійку лідерів команда електроцеху спільно із 3 ДПРЗ.
Протягом травня поточного року спортсмени Хмельницької АЕС змагатимуться у турнірах з легкої атлетики, баскетболу, шахів та шашок. 
Інформаційний центр ВП ХАЕС