На Хмельницькій АЕС триває ХVІ Спартакіада серед цехів та підрозділів підприємства

2016-05-05

№ 152

Турніром із настільного тенісу, який проходив нещодавно в місті-супутнику Хмельницької АЕС, завершено черговий етап ХVІ Спартакіади серед цехів та підрозділів атомної станції. За результатами попередніх зустрічей, команди фіналістів турніру з настільного тенісу були прогнозовані.У підсумку, третій рік поспіль, лідером турніру стає команда управління та цеху теплової автоматики і вимірювань. На другій сходинці тенісисти енергоремонтного підрозділу. Команда навчально-тренувального центру виборола третє місце.
У турнірі з гирьового спорту, який проходив наприкінці квітня цього року, перемогу здобула команда гідротехніків спільно із працівниками комунального господарства та військової частини з охорони АЕС. Друге місце у спортсменів енергоремонтного підрозділу. Третю сходинку посіла команда електроцеху разом із 3 Державним пожежно- рятувальним загоном (ДПРЗ).
За підсумками п’яти видів спорту лідирує команда енергоремонтного підрозділу, другу сходинку посідають працівники турбінного цеху та замикає трійку лідерів команда електроцеху спільно із 3 ДПРЗ.
Протягом травня поточного року спортсмени Хмельницької АЕС змагатимуться у турнірах з легкої атлетики, баскетболу, шахів та шашок. 
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48,51 млн.кВт·год електроенергії

2016-05-05

№ 151

5 травня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 97.11 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.24 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 83.44 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...Виробнича діяльність Хмельницької АЕС у квітні 2016 року

Радіаційний стан

На Хмельницькій АЕС підведено підсумки конкурсу рефератів серед учнівської молоді

Випуск «ХАЕС інформує» №1069 від 29.04.2016

Газета «Перспектива» №18 від 30.04.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС