Намальований атом серед народних орнаментів

2016-05-16

№ 163

13 травня 2016 року в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва в Києві відбулося урочисте нагородження переможців дитячо-юнацького творчого конкурсу «АЕС: запрошуємо у майбутнє!».
Дуже цікаво те, що заходи з відзначення переможців конкурсу проводилися в музеї народної творчості, де енергія народного мистецтва перетиналась із сучасною енергією талановитої молоді з міст атомників.
Перший – відбірковий етап конкурсу проводився у містах розташування АЕС, а другий – фінальний – у Києві. Організатором щорічного творчого конкурсу юних талантів з міст-супутників АЕС виступили Енергоатом і профком Компанії.
В цьому році у фінальних заходах від Хмельницької АЕС взяли участь переможниця в номінації «Малюнок» серед молодшої вікової категорії (10-13 років) Марина Поємчук з с. Лисиче Славутського району Хмельницької області з роботою «Я живу біля Хмельницької АЕС». Володарка третьої премії в номінації «Декоративне мистецтво» Ірина Борцова з Нетішина та Олена Михасик із с. Киликиїв Славутського району.
В рамках перебування переможців в Києві для них проводилися різноманітні екскурсії - пішохідна екскурсія «Містика та легенди Києва», відвідання Художнього музею, Національного Музею Українського народного декоративного мистецтва та  Києво-Печерської Лаври. 
Інформаційний центр ВП ХАЕС