Результати контролю викидів

2016-05-16

№ 164

Викиди за період з 10.05.2016 по 16.05.2016 р.

Викиди ГДВ,%
ДЖН 0.0029
ІРГ 0.0886
ЙОД 0.008

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Намальований атом серед народних орнаментів

2016-05-16

№ 163

13 травня 2016 року в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва в Києві відбулося урочисте нагородження переможців дитячо-юнацького творчого конкурсу «АЕС: запрошуємо у майбутнє!».
Дуже цікаво те, що заходи з відзначення переможців конкурсу проводилися в музеї народної творчості, де енергія народного мистецтва перетиналась із сучасною енергією талановитої молоді з міст атомників.
Перший – відбірковий етап конкурсу проводився у містах розташування АЕС, а другий – фінальний – у Києві. Організатором щорічного творчого конкурсу юних талантів з міст-супутників АЕС виступили Енергоатом і профком Компанії.
В цьому році у фінальних заходах від Хмельницької АЕС взяли участь переможниця в номінації «Малюнок» серед молодшої вікової категорії (10-13 років) Марина Поємчук з с. Лисиче Славутського району Хмельницької області з роботою «Я живу біля Хмельницької АЕС». Володарка третьої премії в номінації «Декоративне мистецтво» Ірина Борцова з Нетішина та Олена Михасик із с. Киликиїв Славутського району.
В рамках перебування переможців в Києві для них проводилися різноманітні екскурсії - пішохідна екскурсія «Містика та легенди Києва», відвідання Художнього музею, Національного Музею Українського народного декоративного мистецтва та  Києво-Печерської Лаври. 
Інформаційний центр ВП ХАЕС

«Безпека – понад усе»

2016-05-16

№ 162

Тиждень охорони праці проведено на Хмельницькій АЕС. В рамках Всесвітнього дня охорони праці на ХАЕС були підготовлені інформаційні стенди та слайд-шоу «Безпека – понад усе». У підрозділах атомної станції проведені відповідні виробничі наради та перевірки. За результатами перевірок стану охорони праці були визначені кращі підрозділи атомної станції.
Переможців виявляли у чотирьох підгрупах. Серед лідерів - колективи цеху радіаційної безпеки, транспортників, підрозділу господарського забезпечення та навчально-тренувального центру.
Аналіз виробничого травматизму в Україні за 2015 рік показав, що 23,6% нещасних випадків сталося з психофізіологічних причин. Зокрема, серед причин настання нещасних випадків вони займають друге місце. Саме тому тематика цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці - «Стрес на робочому місці: колективний виклик».
Під час тижня охорони праці на Хмельницькій АЕС був проведений і конкурс рефератів на дану тематику. Перше місце в цьому конкурсі завоював інженер відділу експлуатації інженерних систем і споруд навчально-тренувального центру Рустам Наврузов. На другій сходинці - слюсар з ремонту реакторно-турбінного устаткування турбінного цеху Ігор Гоц. Третє місце поділили між собою майстри енергоремонтного підрозділу та транспортного цеху атомної станції Ігор Пантелюк та Борис Іванов.
За словами керівника відділу охорони праці Хмельницької АЕС Сергія Романко, забезпечення належних умов праці та попередження виробничого травматизму - головне завдання керівництва атомної станції та всіх працівників підприємства.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

26 травня - комплексна перевірка систем оповіщення ХАЕС

2016-05-16

№ 161

26 травня 2016 року відбудеться квартальна перевірка локальної системи оповіщення Хмельницької АЕС з практичним включенням сирен на промисловому майданчику ХАЕС, а також в м. Нетішин, с. Комарівка, с. Полянь Славутського району.
Перевірка триватиме з 11.00 до 12.00 год.
Перевірка локальної системи оповіщення промислового майданчика та 5-км зони ВП ХАЕС проводиться щоквартально, згідно із розробленим графіком.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48,38 млн.кВт·год електроенергії

2016-05-16

№ 160

16 травня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.23 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 364.01 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1006 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.15 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 349.83 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...Стан навколишнього природного середовища у квітні 2016 року

Радіаційний стан

Кращі твори літературного конкурсу визначили на Хмельницькій АЕС

Газета «Перспектива» №20 від 14.04.2016

Випуск «ХАЕС інформує» №1071 від 13.05.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС