Пожежно-тактичне навчання з ліквідації умовної пожежі буде проведено на Хмельницькій АЕС

2016-05-17

№ 166

18 травня 2016 року на Хмельницькій АЕС відбудеться пожежно-тактичне навчання з ліквідації умовної пожежі.
Під час навчання здійснюватиметься перевірка оперативного реагування підрозділів 3 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій (3 ДПРЗ ГУ ДСНС) України у Хмельницькій області, оперативних служб ХАЕС та м.Нетішин щодо ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на території ВП ХАЕС.
Відпрацьовуватимуться взаємодія оперативного персоналу ХАЕС та оперативно-рятувальних підрозділів 3 ДПРЗ при ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на території атомної станції.
В рамках пожежно-тактичного навчання будуть також відпрацьовані дії особового складу підрозділів оперативно-рятувальної служби 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області з ліквідації надзвичайних ситуацій при гасінні масляних трансформаторів.
Під час навчання перевірятимуться оперативна готовность штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій, рівень підготовки начальницького складу оперативно-рятувальних підрозділів 3 ДПРЗ з організації керівництва ліквідації надзвичайних ситуацій. 
Інформаційний центр ВП ХАЕС