Умовну пожежу ліквідовували на Хмельницькій АЕС

2016-05-19

№ 170

18 травня поточного року на Хмельницькій АЕС ліквідовували умовну пожежу внаслідок загорання розлитого мастила в будівлі башти ремонту трансформаторів відкритого розподільчого пристрою 750/330 кВ.
Під час навчання здійснено перевірку оперативного реагування підрозділів 3 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій (3 ДПРЗ ГУ ДСНС) України у Хмельницькій області, оперативних служб ХАЕС та м.Нетішин щодо ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на території ядерного об’єкта.
Крім того, учасники навчань відпрацювали взаємодію оперативного персоналу ХАЕС та оперативно-рятувальних підрозділів 3 ДПРЗ при ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на території атомної станції, а також дії особового складу цих підрозділів при гасінні масляних трансформаторів. Перевірялася і оперативна готовність штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій та рівень підготовки керівного складу.
За словами начальника 3 ДПРЗ, полковника служби цивільного захисту Павла Гвоздяра, оперативно-рятувальні підрозділи з охорони ХАЕС та м. Нетішин, а також персонал атомної станції поставлені завдання виконали. «Особливу увагу під час ліквідації умовної пожежі зосередили на заходах з безпеки та охорони праці, що є основною вимогою для безпечного та успішного завершення справи», - зазначає керівник пожежно-рятувального загону.
Вкотре учасники навчань продемонстрували професіоналізм, злагодженість та уміння діяти в надзвичайних умовах.
Інформаційний центр ВП ХАЕС