Депутати та працівники виконавчого апарату Хмельницької обласної ради ознайомились з роботою ХАЕС

2016-05-23

№ 175

21 травня цього року найпотужніше підприємство регіону, яке виробляє майже третину товарної продукції області, відвідали депутати та працівники виконавчого апарату Хмельницької облради.
В рамках візиту члени делегації побували в навчально-тренувальному центрі, під час оглядин якого гостям продемонстрували елементи підготовки персоналу. Зокрема, на повномасштабному тренажері блочного щита управління було змодельовано аварійну ситуацію. Оперативний персонал, який постійно здійснює такі навчання, продемонстрував вправні дії та навички. Ознайомлення з роботою підприємства продовжилось у машзалі та на блочному щиті управління 1-го енергоблока. Оглядаючи територію розташування ядерного об’єкта, відвідувачі мали можливість спостерігати біологічне різноманіття, як доказ екологічної безпеки атомної станції.
По завершенні оглядової екскурсії, працівникам обласного виконавчого апарату надали вичерпну інформацію про основні виробничі показники та детально зупинилися на питаннях, які викликають найбільшу зацікавленість громадськості: спорудження 3-го та 4-го енергоблоків, дослідна експлуатація режиму добового регулювання потужності, реалізація проекту «Енергетичний міст «Україна - Європейський Союз».
Завершуючи візит, голова обласної ради Михайло Загородний акцентував увагу на важливості подальших перспектив розвитку Хмельницької АЕС для регіону та України в цілому. «Ми переконалися в безпечності даного об’єкта, побачили та отримали багато змістовної інформації, після чого будемо її носіями та розповсюджувачами», - наголосив голова облради.
Інформаційний центр ВП ХАЕС