Рівень безпеки українських АЕС підвищується

2016-05-24

№ 177

Хмельницька АЕС продовжує  виконання заходів Комплексної (зведеної) програми з підвищення рівня безпеки українських АЕС (КзППБ), частина витрат яких фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Європейського Товариства з атомної енергії (Євратом).
Важливою складовою реалізації даного Проекту у визначені терміни є своєчасне і якісне проведення відкритих міжнародних торгів на постачання обладнання. Хмельницька АЕС спільно з підрозділами дирекції, відокремленим підрозділом «Атомпроектінжиніринг», іншими АЕС займається підготовкою документації на торги, розробляє технічні вимоги до обладнання, яке має закуповуватись.
Робота з організації торгів набирає обертів. Нещодавно відбулася перша оплата за рахунок кредитних коштів.
Вимоги ЄБРР до складу і змісту документації чіткі і принципові. В процесі узгодження документації виникають зауваження у консультантів кредиторів і самих кредиторів. Враховуючи значну кількість заходів, до роботи залучено велику кількість працівників Компанії. Персонал у процесі роботи набуває необхідного досвіду і знань в проведенні торгів за правилами ЄБРР.
За словами заступника генерального директора Олега Рахлінського, останні зауваження і вимоги кредиторів детально проаналізовані, доведені до відома і опрацьовані з фахівцями Хмельницької АЕС для уникнення  повторення помилок в подальшій роботі.
Інформаційний центр ВП ХАЕС