Гандбольна команда нетішинців «НАЕК-Енергетик» виборола золото чемпіонату України

2016-05-24

№ 178

П’ятий, заключний, тур чемпіонату України з гандболу серед чоловічих команд вищої ліги сезону 2015-2016 років, який проходив в місті-супутнику Хмельницької АЕС, завершився перемогою команди «НАЕК – Енергетик».
Серед трьох ігор, які зіграла команда господарів, дві були вирішальні. Зокрема, з рахунком 31:27 «НАЕК-Енергетик» обіграв гандболістів «БВФУК» (м. Бровари), які мали однакову кількість очок і ділили друге місце.
Найзапеклішою та вирішальною стала гра нетішинських гандболістів із командою «Портовика» (м. Южне), яка за підсумками чотирьох турів була лідером. Перший тайм завершився з рахунком 13:13. Інтрига трималася до останнього, і з рахунком 29:27 команда «НАЕК-Енергетик» вирвала перемогу.
З розгромним рахунком 42:24 команда господарів перемогла також гандболістів «КСЛІ ЦСКА» (м. Київ).
У підсумку команди «НАЕК-Енергетик» та «Портовик» зрівнялися за набраними очками, але завдяки більшій кількості перемог у особистих іграх, нетішинці посіли першу сходинку. Гандболісти з м. Южного здобули срібло, бронза - у спортсменів «БВУФК». 
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Рівень безпеки українських АЕС підвищується

2016-05-24

№ 177

Хмельницька АЕС продовжує  виконання заходів Комплексної (зведеної) програми з підвищення рівня безпеки українських АЕС (КзППБ), частина витрат яких фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Європейського Товариства з атомної енергії (Євратом).
Важливою складовою реалізації даного Проекту у визначені терміни є своєчасне і якісне проведення відкритих міжнародних торгів на постачання обладнання. Хмельницька АЕС спільно з підрозділами дирекції, відокремленим підрозділом «Атомпроектінжиніринг», іншими АЕС займається підготовкою документації на торги, розробляє технічні вимоги до обладнання, яке має закуповуватись.
Робота з організації торгів набирає обертів. Нещодавно відбулася перша оплата за рахунок кредитних коштів.
Вимоги ЄБРР до складу і змісту документації чіткі і принципові. В процесі узгодження документації виникають зауваження у консультантів кредиторів і самих кредиторів. Враховуючи значну кількість заходів, до роботи залучено велику кількість працівників Компанії. Персонал у процесі роботи набуває необхідного досвіду і знань в проведенні торгів за правилами ЄБРР.
За словами заступника генерального директора Олега Рахлінського, останні зауваження і вимоги кредиторів детально проаналізовані, доведені до відома і опрацьовані з фахівцями Хмельницької АЕС для уникнення  повторення помилок в подальшій роботі.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48,31 млн.кВт·год електроенергії

2016-05-24

№ 176

24 травня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.25 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 558.02 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1002 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.06 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 542.93 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


26 травня - комплексна перевірка систем оповіщення ХАЕС

УВАГА! 31.05.2016-02.06.2016 - загальностанційне протидиверсійне та протиаварійне тренування

Депутати та працівники виконавчого апарату Хмельницької обласної ради ознайомились з роботою ХАЕС

Результати контролю викидів за період 16-22 травня

Радіаційний стан

Газета «Перспектива» №21 від 21.04.2016

Випуск «ХАЕС інформує» №1072 від 20.05.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС