Захист ядерного об’єкта - під пильним оком нацгвардійців

2016-05-27

№ 182

30-тилітній ювілей із дня створення військової частини з охорони Хмельницької АЕС нацгвардійці відзначили 26 травня цього року. Під час урочистостей на центральній площі міста енергетиків, військовослужбовці продемонстрували показові виступи з пострілами холостими патронами та елементами рукопашного бою.
Вже тридцять років колектив військової частини забезпечує надійну охорону Хмельницької АЕС та здійснення пропускного режиму на її території. Основне завдання нацгвардійців – охорона та оборона ХАЕС, а також, при необхідності, боротьба з диверсійно-розвідувальними групами противника. Взвод спеціального призначення, який створено на базі військової частини в 1997 році, забезпечує надійне супроводження спеціальних вантажів та готовий до виконання завдань, пов’язаних із виникненням надзвичайних ситуацій на ядерному об’єкті та поблизу нього.
Захищали нашу державу нацгвардійці військової частини з охорони Хмельницької АЕС і під час антитерористичної операції на сході. Сорок один військовослужбовець отримав статус учасника бойових дій, а двоє з них, Олександр Оніщук та Сергій Завішальний, нагороджені медаллю «За військову службу Україні».
Під час святкування з нагоди ювілею військовослужбовців привітали керівники Хмельницької АЕС, нетішинський міський голова Олександр Супрунюк та ветерани військової частини. По завершенні урочистостей для військовослужбовців з охорони Хмельницької АЕС відбувся концерт академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48,24 млн.кВт·год електроенергії

2016-05-27

№ 181

27 травня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.24 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 630.78 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1000 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 615.1 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


УВАГА! 31.05.2016-02.06.2016 - загальностанційне протидиверсійне та протиаварійне тренування

Рівень безпеки українських АЕС підвищується

Гандбольна команда нетішинців «НАЕК-Енергетик» виборола золото чемпіонату України

Результати контролю викидів за період 16-22 травня

Радіаційний стан

Газета «Перспектива» №21 від 21.04.2016

Випуск «ХАЕС інформує» №1072 від 20.05.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС