Безпечність, надійність, екологічність у подарунок

2016-05-30

№ 185

24 травня цього року в Енергоатомі визначили переможців конкурсу із створення корпоративної сувенірно-подарункової продукції. Серед призерів - двоє працівників електричного цеху Хмельницької АЕС. Перше місце у номінації «Великий подарунковий сувенір для нагородження організації чи окремої особи з відповідної значної події» посіла Олена Балагуріна, а третє у Наталії Борковської.
Нагадаємо, що в лютому поточного року ДП «НАЕК «Енергоатом» було оголошено про проведення конкурсу на створення корпоративної сувенірно-подарункової продукції. Організатори конкурсу ставили за мету залучення ініціативних працівників Енергоатома до діяльності з підвищення іміджу та популяризації атомної енергетики, а також налагодження ефективної внутрішньокорпоративної комунікації та обмін ідеями серед працівників Енергоатома. Від Хмельницької АЕС в конкурсі взяли участь Олена Балагуріна з роботою «Таріль з розписом» та Борковська Наталія з роботою «Скляна ваза».
Роботи учасників оцінювало конкурсне журі за 5-ти бальною шкалою та шести критеріями, серед яких відповідність тематиці, оригінальність задуму, майстерність виконання, естетичність та ін.
Сподіваємося, що роботи переможців, виконані в українських національних традиціях, стануть візитівкою Компанії.
Інформаційний центр ВП ХАЕС