На Хмельницькій АЕС знешкодили УМОВНИХ диверсантів

2016-05-31

№ 188

Загальностанційне протидиверсійне тренуванння відбулося на Хмельницькій АЕС 31 травня цього року. До тренування були залучені окремі підрозділи ДП «НАЕК «Енергоатом», силові структури, територіальних та місцевих управлінь з питань надзвичайних ситуацій, сили й засоби Національної гвардії України, Національної поліції України, СБ України.
За легендою, вісім озброєних терористів мали намір здійснити теракт із важкими радіаційними наслідками. Зловмисники захопили заручників, разом із якими забарикадувалися в одній із підсобних споруд атомної станції. Силові структури штурмували приміщення та знешкодили зловмисників (УМОВНО ЗА ТРЕНУВАННЯМ).
Під час навчань перевірялась ефективність об’єктового плану взаємодії у разі вчинення диверсії щодо ВП ХАЕС, злагоженість дій представників задіяних міністерств та відомств.
За словами міжнародного спостерігача, менеджера проекту Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США Лори Сірз, під час протидиверсійного навчання було чітко продемонстровано синхронізацію дій відповідних структур.
Як зауважив генеральний директор Хмельницької АЕС Микола Панащенко, успішно завершено лише перший етап тренувань. Завтра, 1 червня - продовження протиаварійного технологічного тренування.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

На Хмельницькій АЕС - загальностанційне командно-штабне та протиаварійне тренування

2016-05-31

№ 187

Сьогодні, 31 травня на Хмельницькій АЕС розпочалось загальностанційне протидиверсійне тренування. Тренування проводиться спільно з ДП «НАЕК «Енергоатом» за участю представників зацікавлених міністерств та відомств, місцевих органів виконавчої влади та  міжнародних спостерігачів.
Протидиверсійне та протиаварійне тренування триває на ХАЕС з 31 травня по 2 червня 2016 року. У тренуванні залучені окремі підрозділи ДП «НАЕК «Енергоатом», територіальних та місцевих управлінь з питань надзвичайних ситуацій, сили й засоби Національної гвардії України, Національної поліції України, СБ України тощо.
Мета тренування – перевірка ефективності об’єктового плану взаємодії у разі вчинення диверсії щодо ВП ХАЕС, функціонування планів та дієздатності системи аварійного реагування атомної станції.
З 30 травня по 2 червня поточного року обмежуватиметься перебування громадян та транспортне пересування у межах санітарно-захисної зони Хмельницької АЕС. Наявність документів, що засвідчують особу, є обов’язковою. Зупинка та паркування транспортних засобів (крім службового та технологічного транспорту АЕС) у період з 30 травня по 1 червня у безпосередньому оточенні промислового майданчика ХАЕС заборонена.
Сподіваємось на розуміння за тимчасові незручності.
Адміністрація ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 47,91 млн.кВт·год електроенергії

2016-05-31

№ 186

31 травня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1002 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.05 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 727.04 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 994 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23.86 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 710.71 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


УВАГА! 31.05.2016-02.06.2016 - загальностанційне протидиверсійне та протиаварійне тренування

Безпечність, надійність, екологічність у подарунок

Результати контролю викидів за період 23-30 травня

Радіаційний стан

Газета «Перспектива» №22 від 28.05.2016

Випуск «ХАЕС інформує» №1073 від 27.05.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС