На Хмельницькій АЕС завершено протидиверсійне та протиаварійне тренування

2016-06-02

№ 191

З 31 травня по 2 червня 2016 року на Хмельницькій атомній станції проходило загальностанційне протидиверсійне та протиаварійне навчання. Тренування проведено спільно з Енергоатомом за участю представників зацікавлених міністерств та відомств, територіальних та місцевих управлінь з питань надзвичайних ситуацій, силових структур, місцевих органів виконавчої влади та міжнародних спостерігачів.
Під час цьогорічних навчань було об’єднано дві важливі складові: фізичний захист та аварійне реагування на ядерному об’єкті. За легендою, вісім озброєних терористів мали намір здійснити теракт із важкими радіаційними наслідками. Зловмисники підірвали опори ліній електропередач, внаслідок чого відбулося повне знеструмлення ХАЕС з відмовою об’єднаної резервної дизельної електростанції і системи надійного електропостачання споживачів другої групи надійності енергоблоків.
На атомній станції було введено в дію «План аварійного реагування ВП ХАЕС», активізовано внутрішній кризовий центр, проведено збір аварійних груп та бригад, здійснено збір штабу керівника аварійними роботами на майданчику (УМОВНО ЗА ТРЕНУВАННЯМ!).
Протягом трьох днів представники різних відомств навчалися синхронізувати свої дії. По завершенні тренувань спостерігачі та експерти Компанії детально проаналізували та дали оцінку діям задіяного у тренуванні персоналу.
За словами виконавчого директора з виробництва ДП «НАЕК «Енергоатом» Валерія Кравця, тренування було складним та масштабним. Під час навчань персонал продемонстрував розуміння завдань, вимог, уміння приймати рішення і діяти в нестандартних ситуаціях. Результати навчання будуть детально проаналізовані з метою подальшого вдосконалення системи аварійного реагування.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 47,67 млн.кВт·год електроенергії

2016-06-02

№ 190

Станом на 2 червня 2016 року перший енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 997 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23,97 млн. кВт*год електроенергії.

Другий енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 989 МВт, діє балансове обмеження. За минулу добу енергоблоком вироблено  23,75 млн. кВт*год електроенергії.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


УВАГА! 31.05.2016-02.06.2016 - загальностанційне протидиверсійне та протиаварійне тренування

На Хмельницькій АЕС знешкодили УМОВНИХ диверсантів

Виробнича діяльність Хмельницької АЕС у травні 2016 року

Результати контролю викидів за період 23-30 травня

Радіаційний стан

Газета «Перспектива» №22 від 28.05.2016

Випуск «ХАЕС інформує» №1073 від 27.05.2016


Інформаційний центр ВП ХАЕС