Новини

II Міжнародний молодіжний Форум Українського ядерного товариства

2016-06-10

№ 200

9-12 червня на Хмельницькій АЕС проходить II Міжнародний молодіжний Форум Українського ядерного товариства (УкрЯТ) з нагоди Дня науки України. Ініціатори та організатори Форуму Українське ядерне товариство, Національний університет «Острозька академія» та ВП «Хмельницька АЕС».
У Форумі беруть участь представники молодi пiдприємств атомної галузі, наукових установ та освітніх закладів України та зарубіжжя. Головне завдання форуму – всебічне та об’єктивне дослідження ролі та впливу атомної енергетики в регіоні її розташування з позиції економіки, політики, екології з урахуванням соціального та морального факторів.
Протягом чотирьох днів молодіжні лідери зможуть змістовно та продуктивно взяти участь у семінарі на тему «Регіональні та міжнародні аспекти розвитку ядерної енергетики» за участі представників місцевого самоврядування, науковців, журналістів та громадських активістів, у тренінгу на тему «Робота в команді», відвідати Хмельницьку АЕС, у робочих зустрічах молодіжних секцій УкрЯТ, ВАО АЕС, екскурсії до музею древнього Острога і Острозької Академії та різноманітних творчих заходах.
Молодіжний Форум стане платформою для обміну найкращими ініціативами та проектами між його учасниками.
Інформаційний центр ВП ХАЕС