На Хмельницькій АЕС вивчали законодавчі аспекти щодо протидії корупції

2016-06-10

№ 201

9-10 червня цього року адміністрація та керівники цехів і підрозділів на Хмельницькій АЕС взяли участь у семінарі з питань антикорупційного законодавства. Семінар-практикум проведено українським представництвом міжнародної антикорупційної громадської організації Transparensy International за участі керівника центру із запобігання і протидії корупції ДП «НАЕК «Енергоатом».
Під час навчання провідні фахівці громадської організації Transparensy International конкретизували деякі аспекти Закону України «Про запобігання корупції», ознайомили атомників з новою системою подання декларацій. Керівники ХАЕС отримали роз’яснення про державний захист осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, адміністративну та кримінальну відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. На прикладі лектори пояснили, як протидіяти корупції в життєвих ситуаціях та на виробництві, як діяти у разі надходження пропозицій неправомірної вимоги подарунка та ін.
У ході презентації програми практикуму сертифікований тренер Transparency International Україна Олексій Хмара розповів про дану організацію, діяльність якої в Україні спрямована на прозорі публічні фінанси, належне та прозоре врядування, ефективну антикорупційну політику, прозорість та конкурентність проведення державних закупівель. Ця структура має більше 100 національних осередків. Зараз триває активна співпраця із Енергоатом щодо ознайомлення з основними вимогами та аспектами Закону України «Про запобігання корупції».
За словами керівника центру із запобігання і протидії корупції ДП «НАЕК «Енергоатом» Олега Поліщука, знання антикорупційного законодавства забезпечить прозорий механізм діяльності Компанії та допоможе у прийнятті правильних рішень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС