На Хмельницькій АЕС вивчали законодавчі аспекти щодо протидії корупції

2016-06-10

№ 201

9-10 червня цього року адміністрація та керівники цехів і підрозділів на Хмельницькій АЕС взяли участь у семінарі з питань антикорупційного законодавства. Семінар-практикум проведено українським представництвом міжнародної антикорупційної громадської організації Transparensy International за участі керівника центру із запобігання і протидії корупції ДП «НАЕК «Енергоатом».
Під час навчання провідні фахівці громадської організації Transparensy International конкретизували деякі аспекти Закону України «Про запобігання корупції», ознайомили атомників з новою системою подання декларацій. Керівники ХАЕС отримали роз’яснення про державний захист осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, адміністративну та кримінальну відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. На прикладі лектори пояснили, як протидіяти корупції в життєвих ситуаціях та на виробництві, як діяти у разі надходження пропозицій неправомірної вимоги подарунка та ін.
У ході презентації програми практикуму сертифікований тренер Transparency International Україна Олексій Хмара розповів про дану організацію, діяльність якої в Україні спрямована на прозорі публічні фінанси, належне та прозоре врядування, ефективну антикорупційну політику, прозорість та конкурентність проведення державних закупівель. Ця структура має більше 100 національних осередків. Зараз триває активна співпраця із Енергоатом щодо ознайомлення з основними вимогами та аспектами Закону України «Про запобігання корупції».
За словами керівника центру із запобігання і протидії корупції ДП «НАЕК «Енергоатом» Олега Поліщука, знання антикорупційного законодавства забезпечить прозорий механізм діяльності Компанії та допоможе у прийнятті правильних рішень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

II Міжнародний молодіжний Форум Українського ядерного товариства

2016-06-10

№ 200

9-12 червня на Хмельницькій АЕС проходить II Міжнародний молодіжний Форум Українського ядерного товариства (УкрЯТ) з нагоди Дня науки України. Ініціатори та організатори Форуму Українське ядерне товариство, Національний університет «Острозька академія» та ВП «Хмельницька АЕС».
У Форумі беруть участь представники молодi пiдприємств атомної галузі, наукових установ та освітніх закладів України та зарубіжжя. Головне завдання форуму – всебічне та об’єктивне дослідження ролі та впливу атомної енергетики в регіоні її розташування з позиції економіки, політики, екології з урахуванням соціального та морального факторів.
Протягом чотирьох днів молодіжні лідери зможуть змістовно та продуктивно взяти участь у семінарі на тему «Регіональні та міжнародні аспекти розвитку ядерної енергетики» за участі представників місцевого самоврядування, науковців, журналістів та громадських активістів, у тренінгу на тему «Робота в команді», відвідати Хмельницьку АЕС, у робочих зустрічах молодіжних секцій УкрЯТ, ВАО АЕС, екскурсії до музею древнього Острога і Острозької Академії та різноманітних творчих заходах.
Молодіжний Форум стане платформою для обміну найкращими ініціативами та проектами між його учасниками.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 47,97 млн.кВт·год електроенергії

2016-06-10

№ 199

10 червня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1003 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.09 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 214 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 995 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23.88 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 210.85 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


На Хмельницькій АЕС проведено навчання в рамках співпраці у сфері ядерної безпеки з Європейською комісією

На Хмельницькій АЕС завершено протидиверсійне та протиаварійне тренування

Стан навколишнього природного середовища у травні 2016 року

Результати контролю викидів за період 30 травня - 6 червня

Радіаційний стан

Газета «Перспектива» №23 від 04.06.2016
Випуск «ХАЕС інформує» №1074 від 03.06.2016
Інформаційний центр ВП ХАЕС