Міжнародний молодіжний форум представників ядерної галузі, наукових установ та освітніх закладів відбувся на Хмельницькій АЕС

2016-06-13

№ 204

9-12 червня поточного року в місті-супутнику Хмельницької АЕС проходив ІІ-й Міжнародний форум Українського ядерного товариства «Ядерна енергетика та наука в житті регіону». Ініціатори та організатори Форуму - Українське ядерне товариство (УкрЯТ), Національний університет «Острозька академія» та ВП «Хмельницька АЕС», а учасниками стали представники установ та організацій ядерної галузі, наукових та вищих навчальних закладів.
Знайомство із Хмельницькою АЕС учасники форуму розпочали з оглядового майданчика атомної станції, де дізналися про подальші плани щодо спорудження 3-го та 4-го енергоблоків, реалізації проекту "Енергетичний міст Україна - Європейський Союз. В рамках програми Форуму побували гості, зокрема, в машинному відділенні енергоблоків та на основних об’єктах хімічного цеху. У навчально-тренувальному центрі учасники заходу дізналися про основні вимоги до персоналу атомної станції, організацію навчального процесу для фахівців підприємства. Відвідавши повномасштабний тренажер, аналог блочного щита управління першого енергоблока ХАЕС, спостерігали за навчанням оперативного персоналу станції.
Із основними показниками та подальшими планами енергетичного підприємства ознайомив учасників Форуму генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко. Президент Українського ядерного товариства, директор з кадрів та соціальних питань ДП «НАЕК «Енергоатом» Григорій Муляр, в свою чергу, розповів про ситуацію в галузі та основні завдання, які стоять сьогодні перед атомниками.
Семінар «Регіональні та міжнародні аспекти розвитку ядерної енергетики», за участі представників Хмельницької АЕС, органів місцевого самоврядування, науковців, журналістів, громадських активістів та учасників Форуму, було проведено 11 червня на базі Острозької академії. Найбільша увага під час заходу приділялась питанням подальшої співпраці вищих навчальних закладів із підприємствами та організаціями ядерної галузі. По завершенні семінару для молоді було проведено розширену екскурсію найдревнішим вищим навчальним закладом України.
Учасники форуму висловили сподівання на продовження співпраці. За словами представника Польської Академії Наук у Києві, професора Генріка Собчука, Міжнародний молодіжний форум був надзвичайно змістовним та організований на високому рівні. «Польська сторона зацікавлена в подальшому розвитку наукової співпраці між молоддю обох країн», - зауважив польський науковець.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Результати контролю викидів

2016-06-13

№ 203

Викиди за період з 06.06.2016 по 13.06.2016 р.

Викиди ГДВ,%
ДЖН 0.006
ІРГ 0.083
ЙОД 0.0008

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48,08 млн.кВт·год електроенергії

2016-06-13

№ 202

13 червня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1004 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.09 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 286.23 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1000 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23.99 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 282.65 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


На Хмельницькій АЕС вивчали законодавчі аспекти щодо протидії корупції

Міжнародний молодіжний Форум на Хмельницькій АЕС

Стан навколишнього природного середовища у травні 2016 року

Радіаційний стан

Газета «Перспектива» №23 від 04.06.2016
Випуск «ХАЕС інформує» №1074 від 03.06.2016
Інформаційний центр ВП ХАЕС