З Днем Конституції України !

2016-06-25

№ 220

Шановні  співвітчизники, 

шановні  краяни!

Щиро вітаємо усіх із визначним державним святом – Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Серед основоположних прав Конституції – право на працю. Персонал Хмельницької АЕС професійно, відповідально, з високим коефіцієнтом корисної дії виконує свої обов’язки. Вагомі досяг­нення нашого колективу в пошані у суспільства. Бажаємо кожному працівнику­ станції, вашим родинам миру і благополуччя, добра і здоров’я, достатку­ та здійснення заповітних бажань.

Зі святом вас, дорогі друзі!

Микола Панащенко, генеральний директор ХАЕС

Михайло Гук, голова ППО ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 47,3 млн.кВт·год електроенергії

2016-06-25

№ 219

25 червня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 993 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23,8 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 574,8 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 980 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23,5 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 566,9 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС