Станьте обличчям Енергоатома

2016-07-01

№ 226

Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» створене у жовтні 1996 року. Компанія є оператором чотирьох діючих атомних електростанцій України, на яких експлуатується 15 атомних енергоблоків. Цьогоріч, з метою відзначення 20-ї  річниці створення Компанії оголошується проведення іміджевого проекту «Обличчя Енергоатома».
Проект передбачає створення на корпоративному сайті ДП «НАЕК «Енергоатом» фотоальбому, який буде відображати усі сторони життєдіяльності працівників Компанії.
Загальні та технічні умови до фоторобіт альбому «Обличчя Енергоатома»:
  • на фото має бути зображений конкретний працівник Компанії (сам або з сім’єю);
  • фотографії можуть відображати будь-які сторони життєдіяльності персоналу Компанії: виробничу діяльність, культурні заходи, заняття спортом, сімейне життя, мандрівки, відпочинок, хобі тощо;
  • фотографії не мають містити логотипів алкогольних та тютюнових виробників;
  • тип файлів – RAW або  JPG;
  • розмір зображення – не менший за 2,5 Мп, що вираховується помноженням кількості пікселей по ширині та висоті;
  • фотографії приймаються тільки в електронному вигляді.
Фотороботи приймаються інформаційним центром Хмельницької АЕС pr[at]khnpp.atom.gov.ua до 20 серпня 2016 року.
Більш детальна інформація  - за телефоном 4 05 46 (інформаційний центр Хмельницької АЕС).
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 47,1 млн.кВт·год електроенергії

2016-07-01

№ 225

Станом на 1 липня 2016 року перший енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 984 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23.7 млн. кВт*год електроенергії,  у червні енергоблоком вироблено 717.2 млн. кВт*год.

Другий енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 974 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено  23,4 млн. кВт*год електроенергії, у червні енергоблоком вироблено 707.6 млн. кВт*год електроенергії.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС