Комунальники Хмельницької АЕС ділились досвідом з питань збуту послуг

2016-07-07

№ 234

З 5 по 6 липня цього року на Хмельницькій АЕС працювала виїзна робоча група  з організації системи збуту комунальних послуг.  В робочу групу увійшли представники дирекції НАЕК Енергоатом та всіх АЕС України.
Нарада проходила на базі  комунального господарства Хмельницької АЕС (КГ ВП ХАЕС), яке з 2006 року без посередників надає послуги з тепло- та водопостачання, а також водовідведення населенню міста Нетішин.
Хмельницька АЕС та її структурний підрозділ, комунальне господарство, - і виробник, і постачальник теплової енергії у місті Нетішин, головним завданням якого є наданням якісних послуг з тепловодопостачання, водовідведення, очищення господарсько-побутових стоків, забезпечення безперебійного електропостачання зовнішніх об’єктів ВП ХАЕС. Керівник господарства Сергій Сніщук ознайомив учасників виїзного засідання з роботою підпорядкованого підприємства, з процесом надання послуг та оплати за них, рівень якої, до речі, складає 95 -96%.
Основним завданням робочої групи стало вивчення  досвіду організації системи збуту комунальних послуг, а також розробка єдиної уніфікованої моделі організації підрозділів зі збуту, підготовка ретельного плану реалізації проекту у кожному ВП АЕС.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 47,2 млн.кВт·год електроенергії

2016-07-07

№ 233

7 липня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 996 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23.8 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 141.9 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 979 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23.4 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 140.0 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС