Ремонтні роботи на першому енергоблоці Хмельницької АЕС проходять згідно з графіком

2016-07-27

№ 261

Одинадцята доба середнього планово-попереджувального ремонту (ППР) триває на першому енергоблоці Хмельницької АЕС. Ремонтні роботи проводяться згідно з графіком.

За словами виконуючого обов’язки заступника головного інженера з ремонту Ігоря Гундара, серед основних робіт під час ППР заплановано здійснити капітальний ремонт парогенератора та головного циркуляційного насоса №1, циліндра турбіни високого тиску, дизель-генератора №1. Крім того, буде проведено середній ремонт реакторної установки, турбогенератора, каналів систем безпеки, тепломеханічного обладнання, електротехнічного обладнання й засобів теплової автоматики і вимірювань, а також вентиляційних систем.
На період здійснення планово-попереджувального ремонту на енергоблоці №1 залучено вісімдесят п’ять відсотків ремонтного персоналу Хмельницької АЕС. Здійснюють ремонт і працівники Атомремонтсервісу та підрядних організацій. Проте, як зауважив Ігор Гундар:«Всі ремонтні роботи на системах, важливих для безпеки атомної станції, виконуються досвідченими працівниками енергоремонтного підрозділу Хмельницької АЕС».
Середній планово-попереджувальний ремонт на 1-му енергоблоці Хмельницької атомної електростанції планується здійснити за 52 доби.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 23,65 млн.кВт·год

2016-07-27

№ 260

Станом на 27 липня 2016 року на першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває одинадцята доба ремонтних робіт.

Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 979 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23,65 млн. кВт*год електроенергії, а з початку місяця вироблено 611,24 млн. кВт*год електроенергії.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС