День депутата Славутської районної ради на Хмельницькій АЕС

2016-11-10

№ 398

10 листопада 2016 року Хмельницьку АЕС відвідали депутати Славутської районної ради Хмельницької області.

За програмою заходу депутати ознайомилися з діяльністю навчально-тренувального центру Хмельницької АЕС, побачили повномасштабний тренажер (ПМТ) енергоблока АЕС, призначений для підготовки і підтримки кваліфікації оперативного персоналу блочного щита управління, який є точною копією реального блочного і резервного щитів управління (РЩУ) і базується на комплексній математичній моделі енергоблока.

Депутати оглянули машинні зали діючих енергоблоків та мали можливість подивитись на діючий турбогенератор енергоблока №1, а також на турбіну енергоблока №2, де зараз проходить планово-попереджувальний ремонт. Після цього депутатам показали будівельні конструкції енергоблоків №3 та №4.

Після оглядин депутати зустрілись із адміністрацією Хмельницької АЕС на чолі з генеральним директором Миколою Панащенко, який детально ознайомив гостей із історією підприємства, виробничими показниками, заходами з радіаційної безпеки, охорони навколишнього середовища, підвищення безпеки, модернізації і реконструкції та продовження експлуатації діючих енергоблоків тощо.

Своїми враженнями від відвідин Хмельницької АЕС поділився голова Славутської районної ради Леонід Радзивілюк: «Це ознайомчий візит оновленого депутатського корпусу Славутської районної ради на найпотужніше підприємство Хмельниччини, яке є найбільшим платником податків регіону. Ми переконалися у безпрецедентних заходах безпеки, які впроваджують на Хмельницькій АЕС задля забезпечення її безпечної експлуатації».

Голова райдержадміністрації Богдан Маршук відмітив, що сьогодні серед відвідувачів Хмельницької АЕС присутні не тільки депутати, а й голови сільських рад району, керівники найбільших підприємств Славутчини, які донесуть до своїх громад та колективів, що основні принципи колективу атомників - безпека, екологія, надійність.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

На Хмельницькій АЕС підвищували кваліфікацію інструктори навчально-тренувальних центрів

2016-11-10

№ 397

З 31 жовтня по 4 листопада 2016 року в навчально-тренувальному центрі Хмельницької АЕС проходило навчання інструкторів за модулем «Педагогічна інженерія, проведення акції навчання. Оцінка» з підтримки кваліфікації оперативного персоналу.

Курс лекцій за цією темою проводив фахівець Академії керівників атомної енергетики (АКАЕ) ДП «НАЕК «Енергоатом» Олександр Петров. За основу взято методику французької компанії «Електрисите де Франс» (EDF), одного з найбільших виробників електроенергії в світі. Основною метою цієї методології є визначення певної стратегії і тактики, формування системного бачення майбутнього, визначення перспективних напрямів роботи, встановлення нових амбітних цілей та завдань тощо. Навчання представників з усіх підрозділів Енергоатому проходило на базі навчально-тренувального центру Хмельницької АЕС.

На початку вересня 2016 року фахівцями Академії було проведено навчання інструкторів за модулем «Проведення занять в робочій групі. Комунікація». Високий професійний рівень викладання відзначили усі присутні на заняттях інструктори, а також керівництво навчально-тренувального центру Хмельницької АЕС.

«Наші заняття кардинально відрізняються від традиційних. Семінари проводяться у вигляді ділової гри, мозкових штурмів, коли ставиться завдання знайти правильне і найпростіше рішення з реальної практики. Розглядаються питання, актуальні та важливі для компанії, конкретного підрозділу, або стосуються стратегічного розвитку», - розповів заступник директора навчального центру Академії керівників атомної енергетики Сергій Володимирович Ублік.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 24,3 млн. кВт·год

2016-11-10

№ 396

Станом на 10 листопада 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1008 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,3 млн. кВт*год електроенергії, з початку місяця - 218,45 млн. кВт*год електроенергії.

На енергоблоці №2 Хмельницької АЕС триває 33 доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС