Команда Хмельницької АЕС - лідер ХХІV Спартакіади Атомпрофспілки України

2016-11-11

№ 400

Завершено останній етап ХХІV Спартакіади фізкультурних організацій Атомпрофспілки України, який проходив нещодавно в місті Енергодарі. За підсумками трьох турів лідером стала команда Хмельницької АЕС. На другій сходинці спортсмени із Запорізької АЕС. Замикає трійку лідерів команда южноукраїнців.
За найвищі нагороди змагалися спортсмени із міст-супутників АЕС України та команди Східної об’єднаної організації профспілки (м. Жовті Води). Протягом поточного року було проведено три етапи Спартакіади, де визначалися найсильніші в одинадцяти видах спорту.
Команда хмельницьких атомників була лідером у настільному тенісі, чоловічому волейболі, гирьовому спорті та пляжному волейболі серед жінок. Другу сходинку спортсмени Хмельницької АЕС посіли у турнірах з футзалу, жіночого волейболу, шахів та армспорту. Третіми за підсумками Спартакіади, були нетішинські плавці та чоловіча команда з пляжного волейболу. За загальними підсумками спортсмени Хмельницької АЕС набрали переможні 22 очка.
Вітаємо команду Хмельницької АЕС та чекаємо нових перемог.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 24,3 млн. кВт·год

2016-11-11

№ 399

Станом на 11 листопада 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,3 млн. кВт*год електроенергії, з початку місяця - 242,7 млн. кВт*год електроенергії.

На енергоблоці №2 Хмельницької АЕС триває 34 доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

День депутата Славутської районної ради на Хмельницькій АЕС

2016-11-10

№ 398

10 листопада 2016 року Хмельницьку АЕС відвідали депутати Славутської районної ради Хмельницької області.

За програмою заходу депутати ознайомилися з діяльністю навчально-тренувального центру Хмельницької АЕС, побачили повномасштабний тренажер (ПМТ) енергоблока АЕС, призначений для підготовки і підтримки кваліфікації оперативного персоналу блочного щита управління, який є точною копією реального блочного і резервного щитів управління (РЩУ) і базується на комплексній математичній моделі енергоблока.

Депутати оглянули машинні зали діючих енергоблоків та мали можливість подивитись на діючий турбогенератор енергоблока №1, а також на турбіну енергоблока №2, де зараз проходить планово-попереджувальний ремонт. Після цього депутатам показали будівельні конструкції енергоблоків №3 та №4.

Після оглядин депутати зустрілись із адміністрацією Хмельницької АЕС на чолі з генеральним директором Миколою Панащенко, який детально ознайомив гостей із історією підприємства, виробничими показниками, заходами з радіаційної безпеки, охорони навколишнього середовища, підвищення безпеки, модернізації і реконструкції та продовження експлуатації діючих енергоблоків тощо.

Своїми враженнями від відвідин Хмельницької АЕС поділився голова Славутської районної ради Леонід Радзивілюк: «Це ознайомчий візит оновленого депутатського корпусу Славутської районної ради на найпотужніше підприємство Хмельниччини, яке є найбільшим платником податків регіону. Ми переконалися у безпрецедентних заходах безпеки, які впроваджують на Хмельницькій АЕС задля забезпечення її безпечної експлуатації».

Голова райдержадміністрації Богдан Маршук відмітив, що сьогодні серед відвідувачів Хмельницької АЕС присутні не тільки депутати, а й голови сільських рад району, керівники найбільших підприємств Славутчини, які донесуть до своїх громад та колективів, що основні принципи колективу атомників - безпека, екологія, надійність.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

На Хмельницькій АЕС підвищували кваліфікацію інструктори навчально-тренувальних центрів

2016-11-10

№ 397

З 31 жовтня по 4 листопада 2016 року в навчально-тренувальному центрі Хмельницької АЕС проходило навчання інструкторів за модулем «Педагогічна інженерія, проведення акції навчання. Оцінка» з підтримки кваліфікації оперативного персоналу.

Курс лекцій за цією темою проводив фахівець Академії керівників атомної енергетики (АКАЕ) ДП «НАЕК «Енергоатом» Олександр Петров. За основу взято методику французької компанії «Електрисите де Франс» (EDF), одного з найбільших виробників електроенергії в світі. Основною метою цієї методології є визначення певної стратегії і тактики, формування системного бачення майбутнього, визначення перспективних напрямів роботи, встановлення нових амбітних цілей та завдань тощо. Навчання представників з усіх підрозділів Енергоатому проходило на базі навчально-тренувального центру Хмельницької АЕС.

На початку вересня 2016 року фахівцями Академії було проведено навчання інструкторів за модулем «Проведення занять в робочій групі. Комунікація». Високий професійний рівень викладання відзначили усі присутні на заняттях інструктори, а також керівництво навчально-тренувального центру Хмельницької АЕС.

«Наші заняття кардинально відрізняються від традиційних. Семінари проводяться у вигляді ділової гри, мозкових штурмів, коли ставиться завдання знайти правильне і найпростіше рішення з реальної практики. Розглядаються питання, актуальні та важливі для компанії, конкретного підрозділу, або стосуються стратегічного розвитку», - розповів заступник директора навчального центру Академії керівників атомної енергетики Сергій Володимирович Ублік.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 24,3 млн. кВт·год

2016-11-10

№ 396

Станом на 10 листопада 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1008 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,3 млн. кВт*год електроенергії, з початку місяця - 218,45 млн. кВт*год електроенергії.

На енергоблоці №2 Хмельницької АЕС триває 33 доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

В місті-супутнику Хмельницької АЕС перевірятиметься система оповіщення

2016-11-09

№ 395

10, 11 та 17 листопада 2016 року у місті Нетішин відбудеться комплексна перевірка обласної системи оповіщення цивільного захисту «Сигнал - ВО» з включенням електросирен.

З метою недопущення безпідставного хвилювання жителів та гостей міста інформуємо, що такі перевірки здійснюються щоквартально відповідно до плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області на 2016 рік.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 24,27 млн. кВт·год

2016-11-09

№ 394

Станом на 9 листопада 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,27 млн. кВт*год електроенергії, з початку місяця - 194.19 млн. кВт*год електроенергії.

На енергоблоці №2 Хмельницької АЕС триває 32 доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

На Хмельницькій АЕС триває навчальний семінар-тренінг з експлуатаційного неруйнівного контролю металу

2016-11-08

№ 393

З 7 по 11 листопада відповідно до календарного графіка та технічного завдання проекту «Інструмент співробітництва у галузі ядерної безпеки» (ІСЯБ) на Хмельницькій АЕС з робочим візитом перебувають експерти, представники компаній «Iberdrola», «Tecnatom», «Algiz», JSO, JRC (Іспанія, Україна).

Мета візиту - проведення навчального семінару-тренінгу для експертних груп українських АЕС на тему «Розробка та впровадження ризик-орієнтованих методологій експлуатаційного неруйнівного контролю металу обладнання та трубопроводів, важливих для безпеки АЕС».

Особливість програми ІСЯБ полягає в тому, що вона актуальна для всіх атомних електростанцій, результати її впровадження поширюються на всю ядерну галузь України. Подібні методології вже впроваджені та застосовуються на європейських АЕС, а іспанська компанія «Iberdrola» є найкращим експертом в галузі експлуатаційного неруйнівного контролю металу. Загальною метою підтримки України з боку ЄС в рамках ІСЯБ є сприяння поширенню високого рівня ядерної безпеки, радіаційного захисту, застосування ефективних і дієвих заходів безпеки щодо ядерних матеріалів і запровадження ефективної культури безпеки в Україні згідно з принципами Конвенції про ядерну безпеку МАГАТЕ та положеннями Договору про EURATOM.

Впровадження нових методологій неруйнівного контролю металу на атомних електростанціях, за словами заступника головного інженера з ядерної і радіаційної безпеки - керівника проекту на ХАЕС Костянтина Щербініна, має важливе значення для економічної стабільності як компанії «Енергоатом», так і України.

Програмою візиту європейських спеціалістів передбачено також обговорення результатів аналізу пілотних систем, які впроваджуються на енергоблоці №2 ВП ХАЕС та енергоблоці №1 ВП РАЕС.

Співробітництво у рамках даного проекту - це сприяння ефективній культурі безпеки та запровадження найвищих стандартів ядерної безпеки й радіаційного захисту.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 24,3 млн. кВт·год

2016-11-08

№ 392

Станом на 8 листопада 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,3 млн. кВт*год електроенергії, з початку місяця - 169.9 млн. кВт*год електроенергії.

На енергоблоці №2 Хмельницької АЕС триває 31 доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Результати контролю викидів

2016-11-07

№ 391

Викиди за період з 31.10.2016 по 07.11.2016 р.

Викиди ГДВ,%
ДЖН 0.0031
ІРГ 0.1286
ЙОД 0.0008

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Список фізичних та юридичних осіб, до яких застосовуються персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції)

2016-11-07

№ 390

На виконання Указу Президента України №467/2016 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 вересня 2016 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» публікуємо список фізичних та юридичних осіб, до яких застосовуються персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) строком на один рік відповідно до Додатків 1-4.
Додатки 1-4 Завантажити документ (~2.28 МБ)
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 24,27 млн. кВт·год

2016-11-07

№ 389

Станом на 7 листопада 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1007 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,27 млн. кВт*год електроенергії, з початку місяця - 145,64 млн. кВт*год електроенергії.

На енергоблоці №2 Хмельницької АЕС триває 30 доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС