На Хмельницькій АЕС відзначили найактивніших волонтерів

2016-12-08

№ 438

7 грудня поточного року громадською організацією «Нетішинська Самооборона», було відзначено колектив, підрозділи Хмельницької АЕС та найактивніших волонтерів за допомогу учасникам антитерористичної операції на сході України із міста атомників.
Зокрема, серед найактивніших благодійників колективи: турбінного цеху, енергоремонтного підрозділу, цеху теплової автоматики та вимірювань, реакторного цеху, навчально – тренувального центру.
Відзначаючи найактивніших учасників, голова ГО «Нетішинська Самооборона» Юрій Камозін згадує, що у грудні 2014 року розпочато співпрацю спочатку із колективами турбінного цеху та енергоремонтного підрозділу. З часом, вже одинадцять підрозділів стали активними помічниками нетішинських захисників. Адже, як зазначає Ю. Камозін, зібрані кошти було використано саме на потреби земляків.
За два роки співпраці громадської організації «Нетішинська Самооборона» із колективом Хмельницької АЕС на потреби нетішинських захисників перераховано понад 470 тисяч гривень.
Колектив Хмельницької АЕС і надалі підтримуватиме своїх захисників.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48.55 млн. кВт·год

2016-12-08

№ 437

8 грудня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,28 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 169,84 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 169,91 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС