На Хмельницькій АЕС пройдуть тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі

2016-12-14

№ 444

15 грудня 2016 року об 11 годині на Хмельницької АЕС пройдуть тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі у турбінному відділенні енергоблока №2. Під час навчань перевірятиметься оперативне реагування підрозділів 3-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Хмельницькій області (далі 3 ДПРЗ), оперативних служб АЕС та міста щодо ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

Учасники навчань відпрацюють рятування персоналу Хмельницької АЕС із задимлених приміщень за допомогою нових засобів. Приділятиметься увага і взаємодії учасників навчань під час ліквідації надзвичайних ситуацій такого характеру.

Проведення подібних тактико-спеціальних навчань дозволяє відпрацювати дії особового складу підрозділів оперативно-рятувальної служби 3 ДПРЗ з ліквідації надзвичайних ситуацій під час гасіння пожеж кабельної продукції, а також перевірити оперативну готовність штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій. Більш того, такі навчання – це і перевірка рівня підготовки начальницького складу оперативно-рятувальних підрозділів.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48,6 млн. кВт·год

2016-12-14

№ 443

14 грудня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011.18 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 315.46 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1013.58 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.33 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 315.79 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС