Тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі на Хмельницькій АЕС

2016-12-15

№ 446

15 грудня 2016 року на Хмельницькій АЕС відбулися тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі на етажерці електротехнічних пристроїв у турбінному відділенні енергоблока №2. Під час навчань перевірялося відпрацювання оперативного реагування та спільної дії підрозділів 3-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, оперативних служб АЕС та міста щодо ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

Тема навчань: «Ліквідація пожежі кабельної продукції електротехнічних пристроїв у турбінному відділенні в приміщенні кабельного напівповерху на відмітці +8.4, яка сталася в результаті короткого замикання».
Проведення подібних тактико-спеціальних навчань дозволяє на практиці відпрацювати знання, вміння та дії особового складу підрозділів оперативно-рятувальної служби 3 ДПРЗ з ліквідації надзвичайних ситуацій під час гасіння пожеж кабельної продукції, оперативна готовність штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій та перевірка рівня підготовки начальницького складу оперативно-рятувальних підрозділів. Учасники навчань відпрацювали рятування персоналу Хмельницької АЕС із задимлених приміщень за допомогою нових засобів.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48,57 млн. кВт·год

2016-12-15

№ 445

15 грудня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011.48 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.28 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 339.73 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1012.2 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.29 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 340.08 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС