За минулу добу ХАЕС виробила 48,6 млн. кВт·год

2016-12-23

№ 457

23 грудня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,3 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 533,9 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1008 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,3 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 534,6 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

В краєзнавчому музеї міста-супутника Хмельницької АЕС презентували енергетичну галузь на грошах країн світу

2016-12-22

№ 456

Напередодні свята атомників у краєзнавчому музеї міста-супутника Хмельницької АЕС було відкрито виставку банкнот та монет присвячену Дню енергетика. Презентував тематичну виставку кореспондент газети «Перспектива» Хмельницької АЕС Олександр Шустерук, який є автором низки культурно-мистецьких проектів з популяризації атомної енергетики.

В колекції представлені банкноти із різних країн світу, на яких зображені теплові та гідроелектростанції. Відомі дослідники в галузі ядерної енергетики, а також одні із перших ядерних реакторів, які зображені на грошах світу, запропоновані для відвідувачів виставки.
На виставці представлена також вітчизняна енергетична галузь. Пам’ятна монета «Атомна енергетика України», присвячена пуску 2-го енергоблока Хмельницької та 4-го Рівненської АЕС, нагадує про одне із найважливіших надбань української енергетики за роки незалежності.
Кореспондент корпоративної газети Хмельницької АЕС захоплюється нумізматикою понад десять років, але ідея зібрати колекцію банкнот із зображенням енергетичних об’єктів виникла нещодавно. Збираючи колекцію, Олександр Шустерук зробив висновок, що електроенергетика приносить значні прибутки для держав світу, тому і увічнена в грошах.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Міжнародний турнір з фехтування на шаблях присвячений Дню енергетика відбувся в місті - супутнику Хмельницької АЕС

2016-12-22

№ 455

ХХІV Міжнародний турнір з фехтування на шаблях, присвячений Дню енергетика, який проходив у місті-супутнику Хмельницької АЕС 20-21 грудня, зібрав юних спортсменів із Києва, Миколаєва, Одеси, Черкас, Скадовська, Ужгорода, Нетішина, а також Молдови. Спортсмени змагалися у двох вікових категоріях 2000-2006 та 2007 років народження і молодших.

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, що у підпорядкуванні профкому ВП ХАЕС, гідно представляють Україну на міжнародному рівні та входять до когорти найсильніших шаблістів. У турнірі, який проходив напередодні свята атомників, юні фехтувальники також не залишилися без медалей.
Найкращий результат нетішинських фехтувальників серед юнаків у молодшій віковій категорії показали Дмитро Загребельний, який посів друге місце, та на третю сходинку піднявся Єгор Жебель.
Серед дівчат із міста-супутника Хмельницької АЕС також відзначилися наймолодші, за підсумками турніру третє місце посіла Карина Фоміна.
На збіглих вихідних було проведено також черговий етап «Дитячої ліги» в м. Київ, де нетішинські шаблісти завоювали дві медалі. Зокрема, у віковій категорії 2003-2004 років народження, бронзову нагороду виборола Софія Коваленко, яка стала другою за підсумками всіх етапів Ліги. Стабільні результати протягом року показувала і Катерина Савчук, посівши четверту сходинку в загальному рейтингу за підсумками року. На найвищу сходинку п’єдесталу піднявся і спортсмен із міста атомників Дмитро Колобаєв, який став другим у цьогорічному рейтингу серед юнаків 2005-2006 років народження.
За словами тренера Нетішинської КДЮСШ Віталія Цисарука, юний фехтувальник показував цьогоріч високі результати та за однакової кількості очок поступився лише киянину Андрію Сластіну, у активі якого більше перших місць.
Міжнародним турніром у місті супутнику атомної станції фехтувальники завершили сезон 2016 року, попереду нові змагання та чергові здобутки юних шаблістів.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Привітання президента Енергоатома Юрія Недашковського з Днем енергетика

2016-12-22

№ 454

Шановні колеги, дорогі друзі!
Щиро, від усієї душі вітаю вас з нашим професійним святом – Днем енергетика!
У сучасному світі забезпеченість електричною енергією лежить в основі економічного розвитку, процвітання і благополуччя суспільства. А цивілізаційний потенціал визначається рівнем оволодіння всіма видами енергії. Нашу місію важко переоцінити. Адже саме від нашої праці безпосередньо залежить безперебійна робота промислових підприємств, державних установ, шкіл, лікарень, тепло і затишок будь-якого будинку. Залежить якість життя кожної людини.
В атомній енергетиці України працюють високопрофесійні фахівці, які, незважаючи на всі складнощі сьогодення, забезпечують стабільне і безпечне енергопостачання населення і підприємств. Відповідальне ставлення до справи дозволяє нам не тільки успішно вирішувати виробничі завдання, але й займатися модернізацією і реконструкцією, новим будівництвом, впроваджувати найсучасніші технологій і підвищувати ефективність нашої діяльності.
Цей рік для нас був особливим – Енергоатом відзначив свій двадцятирічний ювілей. Нам багато вдалося за ці два десятиліття, нам є чим пишатися. Ми гідно виконували свою високу місію забезпечувати людей якісною та екологічно чистою енергією з безумовним пріоритетом безпеки для життя і здоров’я, збереження довкілля.
Ми не заспокоюємося досягнутим, продовжуємо працювати, долаючи виклики, які постають перед Україною на шляху до енергетичної незалежності, ставимо нові вимоги до себе і не припиняємо розширювати горизонти наших планів.
Все це було б неможливо без нашого колективу, який формує «атомне ядро» Компанії і всієї енергетичної галузі. І кожному члену якого, вітаючи сьогодні зі святом, я хотів би щиро від усього серця подякувати.
Я впевнений, що багато важливих і складних завдань під силу нашому колективу, тому що головними його цінностями завжди були і залишаються високий професіоналізм, відданість галузі та особливий корпоративний дух, що дозволяє кожному працівнику відчувати себе членом великої родини Енергоатома, яка виконує єдину спільну благородну справу.
Вітаючи колектив нашої Компанії, бажаю, щоб ви завжди залишалися згуртованими і відчували впевненість у завтрашньому дні, щоб ваша праця була гідно оцінена, щоб професія енергетика-атомника ніколи не втрачала свого престижу та пошани.
Удачі всім, здоров'я, злагоди та добробуту. Приємних вам свят, колеги, і хай збудеться наша спільна найголовніша мрія – завершиться війна на сході, і кожна українська родина відсвяткує перемогу!
А ми будемо разом успішно зміцнювати економіку нашої держави, нести в кожну оселю світло і тепло.
Зі святом всіх нас.

За минулу добу ХАЕС виробила 48,6 млн. кВт·год

2016-12-22

№ 453

22 грудня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,3 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 509,7 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,3 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 510,3 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Хмельницькі атомники влаштували свято дітям у День святого Миколая

2016-12-20

№ 452

У день святого Миколая працівники Хмельницької АЕС влаштовують свято не лише своїм дітям. За давньою традицією, подарунки від Миколая колектив атомників готує для дітей, які найбільше потребують уваги. 

Іграшки та подарунки від Миколайчиків - енергетиків отримали спочатку наймолодші - діти реабілітаційного центру дошкільного навчального закладу №9 м. Нетішин. Подвійне свято влаштували малечі представники профспілок та молодіжної організації транспортного цеху атомної станції.
Завітали атомники і до підшефних Острозьких спеціалізованих шкіл-інтернатів для дітей з вадами слуху та розвитку, які завжди з нетерпінням чекають на святкові сюрпризи.
Не змінюють своїх традицій і працівники відділу соціального розвитку Хмельницької АЕС, які щороку відвідують із подарунками дітлахів, яким довелося зустріти свято в лікарні.
Подарувавши радість дітям, працівники атомної станції відчувають натхнення та задоволення, адже їм вдалося здійснити невеличке диво.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48,6 млн. кВт·год

2016-12-21

№ 452

21 грудня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,3 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 485,37 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,3 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 485,97 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48,6 млн. кВт·год

2016-12-20

№ 451

20 грудня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,3 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 461,1 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,3 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 461,7 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Результати контролю викидів

2016-12-19

№ 450

Викиди за період з 12.12.2016 по 19.12.2016 р.

Викиди ГДВ,%
ДЖН 0,003
ІРГ 0,087
ЙОД 0,0008

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48,6 млн. кВт·год

2016-12-19

№ 449

19 грудня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,28 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 436,83 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1012 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,33 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 437.35 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС