Новини

Екскурсія на ХАЕС для вихованців школи-інтернату

2016-02-24

№ 63

24 лютого цього року старшокласники санаторної школи-інтернату с. Плужне, що входить до зони спостереження Хмельницької АЕС, відвідали АЕС.
Знайомство із енергетичним підприємством розпочалось з інформаційного центру атомної станції. Фахівці відділу роботи з громадськістю і ЗМІ ВП ХАЕС розповіли екскурсантам про основні технологічні процеси виробництва електроенергії. Під час екскурсії в інформаційному центрі школярі ознайомилися також із історією вітчизняної та новинами світової атомної енергетики.
Продовжили знайомство з об’єктами атомної станції старшокласники в навчально-тренувальному центрі Хмельницької АЕС. Особливе захоплення у відвідувачів викликав повномаштабний тренажер блочного щита управління, на якому екскурсантам продемонстрували змодельовану позаштатну ситуацію на енергоблоці АЕС.
«Немає сумнівів, що після відвідин атомної станції тему «Ядерна енергетика», яку проходять учні школи-інтернату, буде засвоєно якнайкраще, - зауважив вчитель фізики та інформатики школи Віктор Гребенюк.
Не менш цікавою та захоплюючою для дітей школи-інтернату була екскурсія і в краєзнавчий музей міста атомників.
Супроводжували під час екскурсійної поїздки учнів с військовослужбовці частини з охорони ХАЕС, які взяли під свою опіку школу-інтернат. Саме за ініціативи керівництва військової частини 3043 було організовано дану поїздку, по завершенні якої діти отримали ще один подарунок від військових – сучасний принтер, необхідний для друку шкільної газети.
За словами заступника командира військової частини 3043 по роботі з особовим складом, підполковника Володимира Козака, серед найближчих планів особового складу частини - поїздка до школи-інтернату разом із спецпризначенцями, які демонструватимуть школярам свої бойові навички та вміння, що слугуватиме прикладом для наслідування та свідченням високої готовності до надійного захисту важливого стратегічного об’єкта.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

2016-02-03

№ 37

ХХІ конкурс «Атомна енергетика і ми» серед школярів регіону розташування ХАЕС та міста – супутника Нетішин буде проведено цьогоріч на Хмельницькій АЕС. Конкурс знаний в регіоні та збирає велику кількість учасників із міст і сіл зони спостереження ХАЕС.
Наймасовішим та найяскравішим є конкурс художньої творчості у жанрах графіки, живопису, декоративно-ужиткового мистецтва. За два десятиліття, юні творці представили понад дві тисячі художніх робіт. Дитячі роботи прикрашають фойє та виробничі приміщення станції, а в інформаційному центрі знаходиться постійно діюча виставка художніх робіт учасників конкурсу.
Понад 20 років  відділом роботи з громадськістю і ЗМІ Хмельницької АЕС проводиться науковий конкурс «Майбутнє атомної енергетики». Для учасників цього конкурсу працівники інформцентру ВП ХАЕС щорічно організовують факультатив, запрошуючи на лекції фахівців атомної станції. Якщо спочатку у конкурсі брали участь лише старшокласники міста-супутника атомної станції, то нині його учасники – це молодь регіону розташування Хмельницької АЕС. Саме тому, починаючи з 2015 року в м. Славута розпочато роботу виїзного факультативу «Вступ до атомної енергетики» для старшокласників території спостереження Хмельницької АЕС.
Літературний конкурс також сягнув поза межі Нетішина. Серед переможців юні творці з Острожчини, Славуччини, Ізяславщини, Білогір’я Хмельницької та Рівненської областей.
За словами керівника відділу роботи з громадськістю і ЗМІ ВП ХАЕС Тетяни Лиситчук, робота з молоддю регіону завжди у пріоритеті Хмельницької АЕС, а проведення таких конкурсів допомагає у формуванні об’єктивної думки та позитивного іміджу атомної енергетики в регіоні розташування Хмельницької АЕС.
Запрошуємо учнівську творчу молодь до участі в ХХІ конкурсі «Атомна енергетика і ми» за напрямками: науковий реферат, літературний твір, художня творчість, а також вперше! в жанрі комп’ютерної анімації.
Учасникам необхідно подати свої роботи до 1 квітня 2016 р. за адресою: м. Нетішин, ВП ХАЕС (інформаційний центр) вул. Енергетиків, 20, Хмельницька обл., 30100.
Наші координати: Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. Лісова, 6, інформаційний центр ВП ХАЕС.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Фехтувальники міста-супутника Хмельницької АЕС серед лідерів національного та світового рівня

2016-02-01

№ 34

31 січня цього року на Кубку світу з фехтування на шаблях у Греції команда українських шаблісток у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької та Олени Вороніної стала найкращою.
У напруженій боротьбі за золоті нагороди українські шаблістки з рахунком 45:44 перемогли команду Росії.
На шляху до фіналу українські фехтувальниці перемогли у чвертьфіналі команду Польщі (45:39), а у півфіналі збірну Франції (45:44).
Вихованка Нетішинської дитячо-юнацької спортивної школи, що у підпорядкуванні профкому ВП ХАЕС, Аліна Комащук, яка входить до основного складу жіночої збірної України та впевнено виступає на європейському таі світовому рівні, гідно представляючи свою державу.
Нагадаємо, що олімпійське золото Пекіну українська команда фехтувальниць на шаблях здобула також за участі спортсменок міста атомників Галини Пундик та Ольги Жовнір.
Нині до вже знаних фехтувальників підтягуються і юні спортсмени, демонструючи свою майстерність на змаганнях Всеукраїнського рівня.
Так, на Чемпіонаті України з фехтування на шаблях серед кадетів, який проходив 30-31 січня 2015 року у Києві, перемогу здобув вихованець Нетішинської КДЮСШ Володимир Данилюк, який також входить до основи збірної України.
Фехтувальники міста-супутника Хмельницької АЕС гідно представляють своє місто та державу, підтверджуючи високий рівень спортивної майстерності.

Фото: http://nffu.org.ua/ua/news/competitions-news/1946-2016-sabre
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Результати контролю викидів

2016-02-29

№ 068

Викиди за період з 22.02.2016 по 29.02.2016 р.

Викиди ГДВ,%
ДЖН 0.0029
ІРГ 0.089
ЙОД 0.0007

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48,55 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-29

№ 067

29 лютого 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.28 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 678.94 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 581.11 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...

Радіаційний стан

Відпрацювання бойової готовності гвардійцями з охорони Хмельницької АЕС

Екскурсія на ХАЕС для вихованців школи-інтернату

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Енергоатом оголосив конкурс серед працівників компанії на створення корпоративної сувенірно-подарункової продукції

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Відпрацювання бойової готовності гвардійцями з охорони Хмельницької АЕС

2016-02-26

№ 066

23-25 лютого поточного року військовослужбовці, які охороняють Хмельницьку АЕС, здійснили польовий вихід та провели комплекс заходів з тренування бойової готовності резерву.
Протягом трьох днів спецпризначенці відпрацьовували навички з виявлення та знешкодження диверсійно-розвідувальних груп, незаконних воєнізованих формувань, терористичних, злочинних угрупувань в межах зони відповідальності частини. Під час польового виходу взводом спеціального призначення були відпрацьовані відповідні нормативи згідно з планом дій. На завершальному етапі, здійснивши марш на бойовій техніці до місця проведення стрільб, спецназівці показали високі тактичні здібності та досконале володіння стрілецькою зброєю.
За результатами навчань гвардійці підтвердили готовність до виконання бойових завдань, під час яких військовослужбовці удосконалили знання та навички, отримані під час теоретичних і практичних занять.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 44,50 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-26

№ 065

26 лютого 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.26 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 606.14 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 906 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 21.75 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 508.32 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...

Радіаційний стан

Екскурсія на ХАЕС для вихованців школи-інтернату

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Енергоатом оголосив конкурс серед працівників компанії на створення корпоративної сувенірно-подарункової продукції

Результати контролю викидів за період 15-22 лютого

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 44,50 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-25

№ 064

25 лютого 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 581.87 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 845 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 20.28 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 486.57 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...

Радіаційний стан

25 лютого - комплексна перевірка систем оповіщення ХАЕС

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Енергоатом оголосив конкурс серед працівників компанії на створення корпоративної сувенірно-подарункової продукції

Юні скелелази міста атомників серед когорти найкращих

Результати контролю викидів за період 15-22 лютого

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 44,50 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-24

№ 062

24 лютого 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1012 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.28 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 557.61 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 844 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 20.26 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 466.29 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...

Радіаційний стан

25 лютого - комплексна перевірка систем оповіщення ХАЕС

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Енергоатом оголосив конкурс серед працівників компанії на створення корпоративної сувенірно-подарункової продукції

Юні скелелази міста атомників серед когорти найкращих

Результати контролю викидів за період 15-22 лютого

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 44,56 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-23

№ 061

23 лютого 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 533.33 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 845 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 20.29 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 446.03 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...

Радіаційний стан

Комплексна перевірка систем оповіщення ХАЕС

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Енергоатом оголосив конкурс серед працівників компанії на створення корпоративної сувенірно-подарункової продукції

Юні скелелази міста атомників серед когорти найкращих

Результати контролю викидів за період 15-22 лютого

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Результати контролю викидів

2016-02-22

№ 060

Викиди за період з 15.02.2016 по 22.02.2016 р.

Викиди ГДВ,%
ДЖН 0.003
ІРГ 0.0945
ЙОД 0.0007

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 44,55 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-22

№ 059

22 лютого 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,23 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 509,06 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 847 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 20,32 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 425,74 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...

Радіаційний стан

Комплексна перевірка систем оповіщення ХАЕС

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Енергоатом оголосив конкурс серед працівників компанії на створення корпоративної сувенірно-подарункової продукції

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Юні скелелази міста атомників серед когорти найкращих

2016-02-19

№ 058

На відкритому Чемпіонаті зі скелелазіння серед юнаків та дівчат, який проходив нещодавно в місті Суми вихованці нетішинського «Клубу альпінізму та скелелазіння» показали найкращі результати.
Змагання відбувалися у командному двобої з боулдерінгу. До складу кожної команди входили двоє учасників - юнак та дівчина.
Скелелази міста-супутника Хмельницької АЕС змагалися у двох вікових категоріях, де стали найкращими. Так, серед наймолодших учасників лідерами стали Олександра Лебедєва та Єгор Жебель. У віковій категорії 2003-2005 років народження нетішинські скелелази Катерина Педько та Богдан Петровський посіли першу сходинку, а Аліна Ігнатеску та Ігор Макєєв вибороли друге місце. Ще одна вихованка нетішинського клубу Юлія Ігнатеску показала також достойний результат, проте враховувалися лише командні досягнення, що не дозволило спортсменці піднятися на п’єдестал пошани.
За словами тренера нетішинських скелелазів, начальника дільниці енергоремонтного підрозділу Хмельницької АЕС Олександра Веремійчука, юні спортсмени отримали багато позитивних емоцій не лише від перемог. Адже зустріли команду альпіністів з міста атомників, як старих добрих друзів. Керівник клубу туристів-альпіністів ім. Є. Абалакова Віра Паненко організувала проведення екскурсії історичними пам’ятками міста Суми та відвідування музею альпіністів. За честь було знайомство для юних скелелазів і з Сергієм Бубликом, майстром спорту Міжнародного класу, який має високе для альпіністів звання «Сніговий барс». Саме завдячуючи професіоналізму Сергія Бублика, який керував групою під час сходження на вершину Тянь-Шаню, тренер клубу альпіністів Олександр Веремійчук, підкорив у 2015 році пік Незалежності (пік Леніна до 2006 р.), піднявши прапори України та ДП «НАЕК «Енергоатом».
Початок цьогорічного сезону був вдалим і для нетішинця Ярослава Кондратюка, який на першому етапі Всеукраїнських змагань з боулдерінгу серед юнаків 2004-2005 років народження посів третє місце. За результатами змагань юному спортсмену було присвоєно другий дорослий розряд із скелелазіння.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 44,57 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-19

№ 057

19 лютого 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,21 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 436,34 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 848 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 20,36 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 364,83 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...

Радіаційний стан

Комплексна перевірка систем оповіщення ХАЕС

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Енергоатом оголосив конкурс серед працівників компанії на створення корпоративної сувенірно-подарункової продукції

Результати контролю викиді з 08.02.2016-15.02.2016

Стан навколишнього природного середовища у січні 2016 року

Газета "Перспектива" №7 від 13.02.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Енергоатом оголосив конкурс серед працівників компанії на створення корпоративної сувенірно-подарункової продукції

2016-02-18

№ 056

 Енергоатом оголосив конкурс серед працівників компанії на створення корпоративної сувенірно-подарункової продукції
До участі в Конкурсі на створення оригінальних корпоративних сувенірно-подарункових виробів, які найбільшим чином відображатимуть основні принципи роботи Компанії: «Безпечно. Надійно. Екологічно», запрошуються всі працівники НАЕК «Енергоатом».
Види номінацій Конкурсу:
• Великий подарунковий сувенір для нагородження організації чи окремої особи з відповідної значної нагоди.
• Роздатковий сувенір для розповсюдження в рамках заходів, що проводяться Компанією.
Порядок та строки проведення:
• Учасники Конкурсу подають свої роботи до центру зовнішніх інформаційних комунікацій до 1 квітня 2016 року разом із заявками.
• Технічна комісія Конкурсу здійснює аналіз та попередню оцінку робіт, надає рекомендації журі щодо можливих робіт-переможців конкурсу до 15 квітня 2016 року.
• Журі Конкурсу здійснює остаточну оцінку робіт та визначає переможців до 1 травня 2016 року в Києві.
Нагородження переможців Конкурсу, які вибороли призові місця, здійснюватиметься у формі грошової премії.
Довідки за тел. (044) 277-79-08, центр зовнішніх інформаційних комунікацій.

Положення про проведення конкурсу на створення корпоративної сувенірно-подарункової продукції ДП «НАЕК «Енергоатом» Завантажити документ (~0.29 МБ)

За минулу добу ХАЕС виробила 44,41 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-18

№ 055

18 лютого 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1006 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,14 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 412,13 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 844 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 20,27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 344,47 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...

Радіаційний стан

Комплексна перевірка систем оповіщення ХАЕС

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Експлуатація АЕС в маневровому режимі: міжнародний обмін досвідом

Результати контролю викиді з 08.02.2016-15.02.2016

Стан навколишнього природного середовища у січні 2016 року

Газета "Перспектива" №7 від 13.02.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Експлуатація АЕС в маневровому режимі: міжнародний обмін досвідом

2016-02-17

№ 054

Фахівці Хмельницької АЕС презентували свій досвід експлуатації енергоблоків ВВЕР-1000 в маневровому режимі на семінарі, який проходив нещодавно в місті Київ.
Нагадаємо, що у 2015 році на 2-му енергоблоці Хмельницької АЕС було проведено перший етап дослідної експлуатації режиму добового регулювання потужності. Даний режим дозволяє зменшити постачання електроенергії в енергосистему, кількість якої має надлишок в часи мінімального її споживання.
Семінар на тему «Інженерно-технічний супровід маневрових режимів експлуатації енергоблоків АЕС, із забезпеченням відповідності ключових параметрів енергетичної системи вимогам ENTSO-Е»проходив за участі представників бельгійської інжинірингової компанії Tractebel Engineering, фахівці якої ознайомили працівників ДП «НАЕК «Енергоатом» з досвідом інженерно-технічного супроводу експлуатації енергоблоків АЕС в маневрових режимах в країнах Євросоюзу.
Серед основних питань семінару було розглянуто також вплив добового регулювання потужності на основне обладнання енергоблоків АЕС та економічну доцільність роботи атомних станцій в даному режимі.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 44,45 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-17

№ 053

17 лютого 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1008 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,19 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 387,99 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 844 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 20,26 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 324,21 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.Важливо...

Радіаційний стан

Комплексна перевірка систем оповіщення ХАЕС

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Чергові досягнення спортсменів міста - супутника Хмельницької АЕС

Результати контролю викиді з 08.02.2016-15.02.2016

Стан навколишнього природного середовища у січні 2016 року

Газета "Перспектива" №7 від 13.02.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Чергові досягнення спортсменів міста - супутника Хмельницької АЕС

2016-02-16

№ 052

Перша половина лютого поточного року виявилася насиченою спортивними подіями для спортсменів міста-супутника Хмельницької АЕС.
Зокрема, на Чемпіонаті України з бойового та спортивного самбо, який проходив у Харкові, були представлені спортсмени із 21 регіону держави. Хмельниччину на змаганнях представляли п’ятеро вихованців Геннадія Горохова, заслуженого тренера України, викладача Нетішинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, якою опікується профспілкова організація ВП ХАЕС.
Так у ваговій категорії до 74 кг. заслужений майстер спорту Дмитро Бабійчук здобув срібну, а майстер спорту міжнародного класу Олександр Брус – бронзову нагороди. Третю сходинку посів також нетішенець Олександр Мирончук у ваговій категорії до 82 кг. Беззаперечним лідером у ваговій категорії до 90 кг. став багаторазовий призер, переможець європейських та світових чемпіонатів Іван Васильчук, який разом із Дмитром Бабійчуком візьмуть участь у черговому етапі Кубка світу, що проходитиме в Білорусі.
На Чемпіонаті України з фехтування на шаблях серед юніорів, який проходив 10-11 лютого цього року в Миколаєві, вдало виступила команда юнаків Нетішинської КДЮСШ. Фехтувальники із міста атомників Максим Поліщук, Владислав Садовець, Віктор Тарикін, Володимир Данилюк у командному протистоянні зі спортсменами Миколаївської області завоювали срібну нагороду, поступившись із мінімальним рахунком 41:45.
На першому в новому сезоні шабельному турнірі Дитячої Ліги, який проходив нещодавно у місті Київ, успішно виступили і наймолодші спортсмени секції фехтування міста-супутника Хмельницької АЕС. Друге місце серед хлопців 2005-2006 років народження посів Дмитро Колобаєв, поступившись лише у фінальному двобої киянину Андрію Сластіну з рахунком 11:12. Не залишила шансів суперницям нетішинка Софія Коваленко, яка серед дівчат 2003-2004 років народження стала найсильнішою із значною перевагою у фіналі з рахунком 15:3. Тренують юних спортсменів заслужені тренери України Ольга Штурбабіна та Віталій Цисарук.
Початок 2016 року вдалий для спортсменів та їх наставників Нетішинської КДЮСШ ППО ХАЕС, яка цьогоріч відзначатиме своє тридцятиліття. Чекаємо на чергові подарунки до ювілею від спортсменів міста атомників.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 44,43 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-16

№ 051

16 лютого 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,21 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 363,8 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 842 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 20,22 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 303,95 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.Важливо...

Радіаційний стан

Комплексна перевірка систем оповіщення ХАЕС

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Інформація щодо змін у програмі отримання субсидій

Результати контролю викиді з 08.02.2016-15.02.2016

Стан навколишнього природного середовища у січні 2016 року

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Результати контролю викидів

2016-02-15

№ 050

Викиди за період з 08.02.2016 по 15.02.2016 р.

Викиди ГДВ,%
ДЖН 0,0055
ІРГ 0,0854
ЙОД 0,0008

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Комплексна перевірка систем оповіщення ХАЕС

2016-02-15

№ 049

25 лютого 2016 року відбудеться квартальна перевірка локальної системи оповіщення Хмельницької АЕС з практичним включенням сирен на промисловому майданчику ХАЕС, а також в м. Нетішин, с. Комарівка, с.Полянь Славутського району.
Перевірка триватиме з 11.00 до 12.00 год.
Перевірка локальної системи оповіщення промислового майданчика та 5-км зони ВП ХАЕС проводиться щоквартально, згідно із розробленим графіком.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 44,52 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-15

№ 048

15 лютого 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,23 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 339,59 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 845 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 20,29 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 283,73 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.Важливо...

Радіаційний стан

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Інформація щодо змін у програмі отримання субсидій

Стан навколишнього природного середовища у січні 2016 року

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 44,54 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-12

№ 047

12 лютого 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 266,91 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 844 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 20,27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 222,89 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.Важливо...

Радіаційний стан

Ядерна безпека Хмельницької атомної станції в полі зору міжнародних експертів

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Інформація щодо змін у програмі отримання субсидій

Результати контролю викидів за період 01.02.2016-08.02.2016

Стан навколишнього природного середовища у січні 2016 року

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 44,53 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-11

№ 046

11 лютого 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1012 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,28 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 242,63 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 844 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 20,25 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 202,63 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.Важливо...

Радіаційний стан

Ядерна безпека Хмельницької атомної станції в полі зору міжнародних експертів

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Інформація щодо змін у програмі отримання субсидій

Результати контролю викидів за період 01.02.2016-08.02.2016

Стан навколишнього природного середовища у січні 2016 року

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Ядерна безпека Хмельницької атомної станції в полі зору міжнародних експертів

2016-02-10

№ 045

10 лютого цього року Хмельницьку АЕС відвідала команда експертів Агенства зменшення загрози Міністерства оборони США, Міністерства палива та вугільної промисловості України, а також представники відповідних державних служб та підрозділів.
В рамках візиту гості ознайомилися із зовнішнім кризовим центром ВП ХАЕС, його структурою та організацією проведення протиаварійних тренувань. Зокрема, помічник генерального директора, начальник управління з питань аварійної готовності та реагування ВП ХАЕС Сергій Дубина розповів присутнім про діючу систему готовності та реагування енергетичного об’єкта на аварії і надзвичайні ситуації, що є складовою єдиної державної системи цивільного захисту населення.
Як зауважив менеджер з проведення навчань з питань ядерної безпеки Міноборони США Джей Керролл, головна мета співпраці, яка здійснюється за ініціативи українського уряду, - поліпшення та постійне вдосконалення охорони і безпеки ядерних об’єктів України. Кінцева мета даного візиту - проведення спільних навчань з питань безпеки, охорони і захисту Хмельницької АЕС, які заплановані на червень поточного року.
Під час візиту американські експерти також ознайомилися із відповідним обладнанням, системами, організацією роботи з питань ядерної безпеки, охорони ХАЕС, взаємодією з відповідними структурами у випадку вчинення диверсій щодо ядерних устанок та ядерних матеріалів.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 44,53 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-10

№ 044

10 лютого 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 218,35 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 844 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 20,26 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 182,38 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.Важливо...

Радіаційний стан

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Інформація щодо змін у програмі отримання субсидій

Результати контролю викидів за період 01.02.2016-08.02.2016

Стан навколишнього природного середовища у січні 2016 року

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформація щодо отримання субсидій

2016-02-09

№ 043

Інформація з сайту Держенергоефективності України

http://www.saee.gov.ua/uk/news/987

Влітку люди переживали в очікуванні опалювального сезону - як будемо платити за тепло при таких цінах? Зараз вже понад 5 млн. сімей отримали субсидії. Держава забезпечила надійну та ефективну підтримку сім'ям, які не в змозі оплачувати високу вартість послуг. Але із впровадженням змін у програмі субсидій почали ширитись різноманітні чутки, однією з яких є наступна:

Якщо не використаєш весь обсяг газу (чи іншої послуги), доведеться повертати субсидію у кінці опалювального сезону

Розмір субсидії розраховується виходячи з об'ємів соціальної норми споживання, що визначена постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» незалежно від фактично спожитих обсягів природного газу чи інших комунальних послуг.

Фактичне споживання комунальних послуг домогосподарством відрізняється від нормативного, воно може бути більшим або меншим від соціальних норм споживання. Не потрібно «випалювати» весь обсяг природного газу, чи даремно використовувати інші комунальні послуги (холодну воду, електроенергію), на які надається субсидія.

Сума субсидії, яку органи соціального захисту населення переказують на  рахунки  виконавців/виробників комунальних послуг для оплати  їх вартості і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, може бути зарахована як оплата у майбутніх розрахункових періодах.

Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період, оскільки вона розраховується виключно на основі соціальних норм споживання.

Ще раз наголошуємо, що споживати комунальні послуги економно – вигідно. Якщо не використаєте весь обсяг газу (чи іншої послуги), нічого повертати не потрібно, ви все рівно будете користуватись субсидією.

Більше інформації про субсидії можете знайти тут: http://www.mdi.org.ua/805.

 

Комунальне господарство ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 44,55 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-09

№ 042

9 лютого 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 194,08 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 845 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 20,28 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 162,12 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.Важливо...

Радіаційний стан

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Фехтувальники міста-супутника Хмельницької АЕС серед лідерів національного та світового рівня

Результати контролю викидів за період 01.02.2016-08.02.2016

На Хмельницької АЕС впроваджується автоматизована система комп’ютерного навчання  в галузі ядерної та радіаційної безпеки

Стан навколишнього природного середовища у січні 2016 року

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Результати контролю викидів

2016-02-08

№ 041

Викиди за період з 01.02.2016 по 08.02.2016 р.

Викиди ГДВ,%
ДЖН 0,0028
ІРГ 0,0829
ЙОД 0,0007

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 44,53 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-08

№ 040

8 лютого 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,26 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 169,82 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 844 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 20,27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 141,84 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.Важливо...

Радіаційний стан

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Фехтувальники міста-супутника Хмельницької АЕС серед лідерів національного та світового рівня

На Хмельницькій АЕС знайомились із світовими стандартами культури безпеки

На Хмельницької АЕС впроваджується автоматизована система комп’ютерного навчання  в галузі ядерної та радіаційної безпеки

Стан навколишнього природного середовища у січні 2016 року

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 44,52 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-05

№ 039

Станом на 5 лютого 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 97.06 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 844 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 20.25 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 81.01 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.Важливо...

Радіаційний стан

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Фехтувальники міста-супутника Хмельницької АЕС серед лідерів національного та світового рівня

На Хмельницькій АЕС знайомились із світовими стандартами культури безпеки

На Хмельницької АЕС впроваджується автоматизована система комп’ютерного навчання  в галузі ядерної та радіаційної безпеки

Результати контролю викидів за період 25.01.2016-01.02.2016

Стан навколишнього природного середовища у січні 2016 року

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 44,52 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-04

№ 038

Станом на 4 лютого 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1012 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.28 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 72.8 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 843 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 20.24 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 60.76 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.Важливо...

Радіаційний стан

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Фехтувальники міста-супутника Хмельницької АЕС серед лідерів національного та світового рівня

На Хмельницькій АЕС знайомились із світовими стандартами культури безпеки

На Хмельницької АЕС впроваджується автоматизована система комп’ютерного навчання  в галузі ядерної та радіаційної безпеки

Результати контролю викидів за період 25.01.2016-01.02.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 44,49 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-03

№ 036

Станом на 3 лютого 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.26 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 48.51 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 843 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 20.23 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 40.52 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.Важливо...

Радіаційний стан

Фехтувальники міста-супутника Хмельницької АЕС серед лідерів національного та світового рівня

На Хмельницькій АЕС знайомились із світовими стандартами культури безпеки

На Хмельницької АЕС впроваджується автоматизована система комп’ютерного навчання  в галузі ядерної та радіаційної безпеки

Результати контролю викидів за період 25.01.2016-01.02.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 44,57 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-02

№ 035

Станом на 2 лютого 2016 року перший енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу та з початку місяця енергоблоком вироблено 24,26 млн. кВт*год електроенергії.

Другий енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 845 МВт, діє балансове обмеження. За минулу добу та з початку місяця енергоблоком вироблено  20,28 млн. кВт*год електроенергії.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...

Радіаційний стан

Фехтувальники міста-супутника Хмельницької АЕС серед лідерів національного та світового рівня

На Хмельницькій АЕС знайомились із світовими стандартами культури безпеки

На Хмельницької АЕС впроваджується автоматизована система комп’ютерного навчання  в галузі ядерної та радіаційної безпеки

Результати контролю викидів за період 25.01.2016-01.02.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Результати контролю викидів

2016-02-01

№ 033

Викиди за період з 25.01.2016 по 01.02.2016 р.

Викиди ГДВ,%
ДЖН 0.0029
ІРГ 0.0836
ЙОД 0.0007

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 44,57 млн.кВт·год електроенергії

2016-02-01

№ 032

Станом на 1 лютого 2016 року перший енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,27 млн. кВт*год електроенергії,  у січні енергоблоком вироблено 748,49 млн. кВт*год.

Другий енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 845 МВт, діє балансове обмеження. За минулу добу енергоблоком вироблено  20,3 млн. кВт*год електроенергії, у січні енергоблоком вироблено 689,07 млн. кВт*год електроенергії.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...

Радіаційний стан

На Хмельницькій АЕС знайомились із світовими стандартами культури безпеки

На Хмельницької АЕС впроваджується автоматизована система комп’ютерного навчання  в галузі ядерної та радіаційної безпеки

Реалізація енергетичного проекту дозволить Хмельницькій АЕС збільшити енерговиробництво

Інформаційний центр ВП ХАЕС