Поточний стан та проблемні питання енергоринку: виїзне засідання Ради оптового ринку електроенергії України

2016-03-25

№ 98

24-25 березня поточного року на Хмельницькій АЕС працювала Рада оптового ринку електроенергії України (ОРЕ). У складі делегації представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Енергоатома, Антимонопольного комітету, Національної комісії державного регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, керівники відповідних профільних організацій держави. На засідання Ради запрошені представники Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, регіональних органів влади.
В рамках виїзного засідання Ради проведено панельну дискусію «Поточний стан та проблемні питання електроенергетичного ринку», під час якої проаналізовані фінансові показники та визначені подальші кроки щодо погашення заборгованості енергоринком.
«Не буде працювати нова модель ринку, якщо не будуть внесені зміни у вирішення фінансових питань»,- наголосив під час засідання перший заступник голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський.
Варто зауважити, що у 2015 році до Оптового ринку електроенергії Енергоатом поставив електроенергії на 39,3 млрд. грн. При цьому розрахунки за електроенергію становили лише 93,9%, таким чином тільки за минулий рік енергокомпанія недоотримали з енергоринку 2,4 млрд грн. На сьогодні заборгованість ДП «Енергоринок» перед енергокомпанією з урахуванням відпущеної в попередні періоди електроенергії складає понад 11,5 мільярдів гривень, а це майже чотири місяці безоплатної роботи енергоблоків АЕС.
За словами Голови Ради ОРЕ Костянтина Запайщикова, сьогодні енергетика стала заручником неврегульованості політичної ситуації, забезпечуючи субсидіювання промисловості України.
Під час візиту члени делегації оглянули основні об’єкти Хмельницької АЕС.
По завершенні засідання Ради ОРЕ України відбулася прес-конференція для центральних, регіональних та місцевих засобів масової інформації.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Команда Хмельницької АЕС - лідер Спартакіади Атомпрофспілки України

2016-03-22

№ 93

Команда Хмельницької АЕС лідирує після першого етапу ХХІV Спартакіади фізкультурних організацій Атомпрофспілки України. З 18 по 20 березня цього року в місті-супутнику Хмельницької АЕС було розіграно нагороди в турнірах з волейболу, футзалу та настільного тенісу серед спортсменів міст-супутників АЕС України та команди Східної об’єднаної організації профспілки (м. Жовті Води).
Перед початком цьогорічних баталій, з побажанням натхнення, позитивного настрою та нових спортивних досягнень спортсменів ядерної галузі привітали представники адміністрації, профспілкової організації Хмельницької АЕС та Атомпрофспілки.
Протягом трьох днів тривала запекла боротьба в турнірі із міні-футболу, де минулорічні призери Спартакіади знову розподілили між собою місця. На першу сходинку цьогоріч піднялася команда Запорізької АЕС, обігравши хмельницьких атомників, третіми стали футболісти із Южноукраїнська.
У змаганнях з волейболу команда Хмельницької АЕС стала беззаперечним лідером, друге місце посіли рівненські атомники, а на третій сходинці спортсмени Східної об’єднаної організації профспілки (СООП).
Найвищу нагороду отримали господарі змагань і в турнірі з настільного тенісу, де  другою стала команда СООП, третє місце у атомників із Южноукраїнська. В особистому заліку, серед чоловіків першу сходинку посів представник команди ЮУАЕС, друге та третє місця розділили працівники Хмельницької АЕС Олексій Глазков і Микола Вагнер. Найкращою серед жінок в особистому заліку стала тенісистка із м. Жовті Води, нетішинка Галина Розварська посіла другу сходинку, спортсменка із команди Чорнобильської АЕС - третя.
За загальними підсумками трьох видів Спартакіади, турнірну таблицю очолюють господарі, представники Хмельницької АЕС, друге місце у команди Запорізької АЕС, на третій сходинці спортсмени СООП.
Наступний етап ХХІV Спартакіади фізкультурних організацій Атомпрофспілки України запланований в червні цього року на майданчику Рівненської АЕС, де буде розіграно нагороди з трьох видів спорту. За найвищі нагороди змагатимуться шахісти, жіночі та чоловічі команди з пляжного волейболу, а також виявлятимуть найсильніших в гирьовому спорті.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Існуючі бетонні конструкції можуть витримати проектний термін експлуатації нових енергоблоків Хмельницької АЕС

2016-03-17

№ 89

У зв’язку із ухваленням Верховною Радою України у вересні 2015 року законопроекту «Про припинення дії Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в будівництві енергоблоків № 3 та 4 Хмельницької АЕС» в пресі з’являється багато домислів щодо виконавця подальших робіт. Дискусії щодо добудови тривають.
Однією з тем, що активно обговорюються, є використання існуючих будівельних конструкцій енергоблоків 3 та 4 ХАЕС. Противники будівництва говорять, що це старі конструкції, які не в змозі витримати новий проект. Разом з тим спеціалісти-будівельники стверджують, що міцність бетону з часом зростає. Чи зможуть витримати будівельні конструкції проектний термін експлуатації, насправді повинні визначити фахівці Національного інституту геофізики.
У 2006-2007 роках вже проводилося обстеження раніше збудованих залізобетонних конструкцій, будівель і споруд. Науковці підтвердили їх надійність на весь проектний термін експлуатації. Експертиза звіту з обстеження, виконана головною експертною організаціэю в Україні щодо будівельних конструкцій підтвердила висновки. Крім того, заплановані додаткові обов’язкові наукові дослідження.
За словами заступника генерального директора Хмельницької АЕС з капітального будівництва Олега Рахлінського, наразі важливим питанням є доопрацювання техніко-економічного обґрунтування будівництва третього енергоблока, що зумовлено денонсацією відповідної угоди з Російською Федерацією. «Ми не голослівні, коли говоримо, що конструкції знаходяться в нормальному стані», - наголосив О. Рахлінський. «Були проведені серйозні наукові інструментальні та візуальні дослідження, які підтвердили, що конструкції мають проектну міцність і навіть вищу. Життєвий термін бетону на багато більше 30 років. Як приклад, можна привести бетонні споруди Дніпрогесу, яку введено в експлуатацію у 1933 році, а це понад 80 років тому. Там бетон знаходиться в набагато гірших умовах, ніж на наших енергоблоках. На нього діє багато негативних факторів, перед усім таких, як тиск води. Відбуваються процеси, які негативно впливають на якість бетону. Наші енергоблоки захищені від атмосферного впливу, знаходяться в набагато кращих умовах, і тому вони в хорошому стані. Якщо буде необхідно, будуть проведені ремонтно-відновлювальні роботи, тим паче, що маємо досвід їх проведення. Я впевнений, що бетонні конструкції зможуть витримати проектний термін експлуатації нових енергоблоків»,- прокоментував заступник генерального директора з капітального будівництва ВП ХАЕС.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Відповідальність та знання основ пожежної безпеки кожним працівником – гарантія безпеки всього підприємства

2016-03-16

№ 87

Забезпечення якісного технічного обслуговування протипожежних систем, врахування відповідних норм та правил безпеки під час проектування та монтажу обладнання – основні напрямки навчання на Хмельницькій АЕС. На базі навчально-тренувального центру ВП ХАЕС з 14 по 25 березня поточного року керівники підрозділів, майстри та інженерно-технічні працівники підвищують кваліфікацію з пожежної безпеки.
Навчання проводить група викладачів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за ліцензійними напрямками протипожежного призначення. Крім теоретичної інформації слухачі курсів отримають практичні навички на окремих об’єктах електростанції та у спеціалізованих класах навчально-тренувального центру. По завершенні слухачі складуть комплексні іспити.
«На державному рівні постійно підвищуються вимоги до персоналу, який виконує роботи протипожежного призначення. Обов’язкова вимога – отримання відповідної підготовки у ліцензованому закладі. Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, з яким налагоджена тісна співпраця, відповідає даним вимогам», - зазначив начальник відділу організації підготовки персоналу Хмельницької АЕС Джім Олійник.
Доцент кафедри ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Львівського університету Олександр Воробйов підкреслив, що при навчанні персоналу такого важливого стратегічного об'єкта як Хмельницька АЕС основний пріоритет – безпека діючих ядерних установок. Така співпраця налагоджена зі всіма відокремленими підрозділами Енергоатома. Зокрема, у квітні навчання з пожежної безпеки відбудуться на Запорізькій АЕС.
«Відповідальність та знання основ пожежної безпеки кожного працівника – гарантія безпеки всього підприємства», - підсумував Олександр Воробйов керівник курсів з пожежної безпеки.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Про випадки анонімних погроз на адресу об’єктів атомної енергетики

2016-03-15

№ 85

Останнім часом збільшилася кількість анонімних повідомлень, що надходять до правоохоронних органів влади, про «замінування» місць з масовим перебуванням людей, у наслідок чого чинним законодавством посилено кримінальну відповідальність за відповідні злочини.
Викликають стурбованість поодинокі випадки анонімних погроз відносно об’єктів, що підпорядковані ДП «НАЕК «Енергоатом».
Подібний випадок злочину стався у травні 2015 року у м. Енергодар Запорізької області. По телефону надійшла інформації щодо «замінування» вентиляційних систем трьох енергоблоків ВП «Запорізька АЕС». Правоохоронні органи виявили місцевого мешканця, який телефонував у стані алкогольного сп’яніння. Суд першої інстанції м. Енергодар призначив вказаній особі покарання у вигляді двох років позбавлення волі.
29 лютого п.р. у м. Кузнецовську Рівненської області зафіксований факт анонімного телефонного повідомлення про «замінування» готелю «Вараш». Правоохоронними органами проведено огляд готелю, інформація про замінування не підтвердилась. Під час проведення оперативно-пошукових заходів, місцевими правоохоронними органами встановлено осіб, які повідомили про «замінування» – це тринадцятирічні учні місцевої школи, які пояснили свій вчинок жартом.
Повідомляємо, що чинним законодавством України за вказані злочини передбачено кримінальне та адміністративні покарання.
Так, стаття 259 Кримінального кодексу України передбачає за завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками – покарання позбавленням волі на строк від двох до шести років. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки або вчинене повторно, - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.
Окрім цього, звертаємо увагу та те, що Кодекс України про адміністративні правопорушення передбачає відповідальність за скоєння вищевказаних правопорушень неповнолітніми особами віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років, а саме - накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Вчинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки злочину, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, - тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, що їх замінюють, від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Враховуючи вищенаведене, упереджуємо фізичних осіб від вчинення протиправних дій та пам’ятати про кримінальну відповідальність за скоєні злочини відносно об’єктів атомної енергетики.

Прилади обліку теплової енергії будуть встановлені в місті-супутнику Хмельницької АЕС

2016-03-15

№ 84

Прилади обліку теплової енергії почнуть встановлювати по завершенні опалювального сезону. За результатами проведених наприкінці грудня 2015 року конкурсних торгів вже придбано та доставлено до міста атомників 83 комплекти відповідних приладів.
Хмельницька АЕС та її структурний підрозділ комунальне господарство і виробник, і постачальник теплової енергії у місті Нетішин. Минулого року у Хмельницька АЕС отримала дозвіл на оснащення багатоквартирних житлових будинків приладами комерційного обліку теплової енергії, холодної та гарячої води. За ініціативи міської влади міста атомників було направлене звернення на адресу керівників уряду України та Енергоатому про фінансування виконання робіт зі встановлення приладів обліку на вводах мереж у будинки. Загалом централізоване опалення у місті Нетішин має 101 будинок, а це 121 вузол обліку.
Прилади обліку теплової енергії вже закуплено у вітчизняного виробника ТОВ «СемпалКоЛдт» (м. Київ). На часі, як повідомив начальник комунального господарства Хмельницької АЕС Сергій Сніщук, проведення засідання конкурсної комісії, де буде обрано постачальника послуг зі встановлення приладів.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Хмельницькі атомники продовжують надавати допомогу українським воїнам

2016-03-14

№ 80

Армія має силу, коли в неї надійний тил. Лише згуртованість та взаємна підтримка допоможуть здолати ворога. Це розуміють та продовжують надавати допомогу українським воїнам хмельницькі атомники. У лютому поточного року чергову фінансову допомогу військовим надали турбінний цех, навчально-тренувальний центр, електроцех, енергоремонтний підрозділ і цех теплової автоматики та вимірювань Хмельницької АЕС. На суму понад 11 тисяч гривень було закуплено військові костюми та «берці» для земляків, які беруть участь у антитерористичній операції на сході України.
У місті-супутнику Хмельницької АЕС з початку благодійної акції на допомогу воїнам АТО перераховано 1,4 мільйони гривень на рахунок Громадського об’єднання «Нетішинська Самооборона» для допомоги воїнам-нетішинцям, які знаходяться в зоні АТО. Співпраця атомників із Громадським об’єднанням «Нетішинська Самооборона» триває понад рік. Активісти підрозділів Хмельницької АЕС спільно із представниками Самооборони визначають нагальні потреби нетішинських військових для подальшого придбання необхідного спорядження.
За словами громадських активістів, серед основних потреб бійців навесні термобілизна, літня якісна форма, «берці», тактичні рукавиці та ін. Саме на це і витрачаються кошти, які надають Самообороні працівники Хмельницької АЕС та мешканці міста-супутника.
Відчуваючи підтримку, захисники України продовжують боротьбу, адже знають, що за ними стоїть український народ.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Створення системи сейсмічного моніторингу в зоні cпостереження Хмельницької АЕС

2016-03-11

№ 78

Створення системи сейсмічного моніторингу в зоні розташування Хмельницької АЕС – одне із головних завдань енергетичного підприємства на найближчу перспективу. П’ять постів спостереження увійдуть до системи сейсмічного моніторингу. Пункти спостереження будуть розміщені в Острозькому, Славутському, Ізяславському районах та в містах Славута та Нетішин, що входять до 30 км. зони навколо Хмельницької АЕС.
Роботи з впровадження системи виконуються у рамках Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій та спрямовані на виконання «постфукусімських заходів». На основі отриманих сейсмічних параметрів буде здійснюватися подальше прогнозування сейсмічних впливів на об’єкти Хмельницької АЕС.
«У поточному році заплановано здійснити будівельно-монтажні роботи, а придбання відповідного обладнання очікується у 2017 році», - поділився найближчими планами із журналістами корпоративних ЗМІ заступник генерального директора Хмельницької АЕС з капітального будівництва Олег Рахлінський.
Наразі виконані роботи із влаштування чотирьох свердловин в населених пунктах Рівненської та Хмельницької областей. Здійснюються роботи із влаштування оголовків свердловин та огорожі пунктів реєстрації, проводиться підготовка зі спорудження свердловини в районі посту АСКРО №27 поблизу проммайданчика Хмельницької АЕС.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48.51 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-09

№ 74

9 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 194.21 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.24 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 194 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Важливо...

Радіаційний стан

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Стан навколишнього природного середовища у лютому 2016 року

Виробнича діяльність Хмельницької АЕС у лютому 2016 року

Результати контролю викидів за період 29.02.2016-09.03.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48.54 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-04

№ 73

4 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,28 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 72,81 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,26 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 72,76 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Важливо...

Радіаційний стан

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48,53 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-03

№ 72

03 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 48,53 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,23 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 48,5 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Важливо...

Радіаційний стан

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48,54 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-02

№ 71

Станом на 2 березня 2016 року перший енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу та з початку місяця енергоблоком вироблено 24,27 млн. кВт*год електроенергії.

Другий енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу та з початку місяця енергоблоком вироблено  24,27 млн. кВт*год електроенергії.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Інформаційний центр ВП ХАЕС

На Хмельницькій АЕС здійснюється перевірка використання хімічних реагентів

2016-03-01

№ 70

1 березня цього року у ВП ХАЕС розпочала роботу комісія з перевірки використання хімічних реагентів на енергетичному підприємстві. Перевірку здійснюють представники ДП «НАЕК «Енергоатом» за участі фахівців всіх атомних електростанцій України.
Розпочинаючи зустріч, начальник відділу хімічних технологій виробничо-технічного департаменту дирекції з виробництва ДП «НАЕК «Енергоатом» Олександр Архипенко зауважив, що мета даної перевірки – здійснення огляду, проведення аналізу та надання допомоги ВП ХАЕС щодо покращення показників з використання хімічних реагентів.
Заплановано також здійснити перевірку поточного стану контролю та обліку витрат знесоленої води, хімічних реагентів, утворення трапних вод ВП ХАЕС та провести аналіз виконання заходів, спрямованих на зменшення їх витрат.
Дана перевірка здійснюватиметься з 1 по 3 березня, по її завершенні буде підписано відповідний акт із рекомендаціями щодо використання хімічних реагентів.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Президент України нагородив нацгвардійця військової частини з охорони Хмельницької АЕС

2016-03-31

№ 106

Олександр Онищук, нацгвардієць військової частини з охорони Хмельницької АЕС, отримав медаль «За військову службу Україні» з рук глави держави під час урочистих заходів з нагоди 2-ї річниці створення Нацгвардії.
Старший лейтенант Національної гвардії України Олександр Онищук командує одним із підрозділів військової частини з охорони атомної станції. Разом із особовим складом частини у 2015 році захищав 32 блокпост в зоні АТО. Відмінно виконує поставлені завдання разом із своїм підрозділом Олександр і в мирному місті атомників. «За результатами минулорічної інспекційної перевірки Головного управління Нацгвардії України старший лейтенант разом зі своїми підопічними отримав найвищу оцінку - «відмінно»,- розповідає командир військової частини з охорони ХАЕС Павло Босий.
Вдячність за нагороду Олександр Онищук висловлює, перш за все, своєму підрозділу, де кожен може підставити своє плече у важку хвилину. «Коли потрібно було відстоювати інтереси держави на сході України,- згадує Олександр,- добровольців із підрозділу було набагато більше, тому здійснили відбір по-батьківські, відправивши в зону військових дій старших і досвідчених».
Варто відзначити, що це вже не перша нагорода нацгвардійців військової частини 3043 за участь у військових діях. Так, у 2014 році за активну участь в антитерористичній операції на сході України був нагороджений військовослужбовець Сергій Завішальний. Загалом, 55 військовослужбовців військової частини з охорони стратегічного об’єкта несли службу на блокпостах в зоні АТО. Нині особовий склад військової частини в повному складі охороняє ядерний об’єкт. 
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48,52 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-31

№ 105

31 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 727.14 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.25 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 726.33 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Радіаційний стан

Проекти з модернізації систем фізичного захисту впроваджують на Хмельницькій АЕС

Поточний стан та проблемні питання енергоринку: виїзне засідання Ради оптового ринку електроенергії України

Дослідна експлуатація режиму добового регулювання потужності: крок за кроком

Результати контролю викидів за період 21.03.2016-28.03.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48,5 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-30

№ 104

30 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 702.87 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.23 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 702.08 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Радіаційний стан

Проекти з модернізації систем фізичного захисту впроваджують на Хмельницькій АЕС

Поточний стан та проблемні питання енергоринку: виїзне засідання Ради оптового ринку електроенергії України

Дослідна експлуатація режиму добового регулювання потужності: крок за кроком

Результати контролю викидів за період 21.03.2016-28.03.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Дослідна експлуатація режиму добового регулювання потужності: крок за кроком

2016-03-29

№ 103

Впровадження режиму добового регулювання потужності на АЕС – питання, яке викликало дискусії фахівців галузі, цікавило і мас-медіа центральних та регіональних ЗМІ. На прес-конференції, яка проходила нещодавно на Хмельницькій АЕС, журналісти отримали вичерпну інформацію щодо проведення дослідної експлуатації режиму добового регулювання потужності.
Хмельницька АЕС – пілотна станція, на якій вперше таке випробування було проведено у 2006 році на 2-му енергоблоці. Тривалість проведення дослідної експлуатації режиму добового регулювання потужності склала 10 циклів.
Черговий етап дослідної експлуатації режиму добового регулювання потужності було впроваджено з 20 квітня по 11 травня 2015 року.
«Перед проведенням дослідної експлуатації даного режиму необхідна документація була погоджена Державною інспекцією ядерного регулювання України, яка надала дозвіл на проведення відповідних робіт. До участі у випробуванні було залучено науковців та кращих фахівців ядерної галузі», - повідомив представникам ЗМІ генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко.
Реалізація режиму добового регулювання потужності передбачає можливість протягом перших 200 ефективних діб паливної кампанії енергоблока АЕС щодоби змінювати електричну потужність в діапазоні від 750 до 1000 МВт.
Під час добового регулювання потужності теплова потужність знижується на 20%, електрична – на 25% від номінальної. Даний режим дозволяє зменшити постачання електроенергії в енергосистему, кількість якої має надлишок в часи мінімального її споживання.
За словами керівника Хмельницької АЕС, проведення дослідної експлуатації режиму добового регулювання потужності не вплинуло на безпечну експлуатацію атомної станції, радіаційний стан у виробничих приміщеннях енергоблока не зазнавав змін. Зазначимо проте, що для забезпечення надійної і стійкої експлуатації енергоблока в даному режимі необхідно виконати роботи з модернізації частини обладнання:
  • модернізацію електричної і гідравлічної частини регулювання турбіни для підвищення стабільності процесу в ході зниження або збільшення потужності енергоблока;
  • модернізацію алгоритмів системи автоматичного регулювання потужності реакторної установки;
  • зміну експлуатаційних меж деяких технологічних параметрів;
  • модернізацію алгоритмів роботи технічних захистів і блокувань, спроектованих для несення базового навантаження;
  • впровадження програмно-технічного комплексу, який дозволить об'єднати роботу систем регулювання реактора і турбіни та автоматизувати проведення режиму добового регулювання потужності.
Незмінним залишається «головне завдання колективу хмельницьких атомників – виробництво електроенергії найбільш безпечним способом», - підсумував Микола Панащенко.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48,51 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-29

№ 102

29 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.28 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 678.61 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.23 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 677.85 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Радіаційний стан

Проекти з модернізації систем фізичного захисту впроваджують на Хмельницькій АЕС

Поточний стан та проблемні питання енергоринку: виїзне засідання Ради оптового ринку електроенергії України

Про випадки анонімних погроз на адресу об’єктів атомної енергетики

Результати контролю викидів за період 21.03.2016-28.03.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Результати контролю викидів

2016-03-28

№ 101

Викиди за період з 21.03.2016 по 28.03.2016 р.

Викиди ГДВ,%
ДЖН 0,0029
ІРГ 0,0833
ЙОД 0,0007

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Проекти з модернізації систем фізичного захисту впроваджують на Хмельницькій АЕС

2016-03-28

№ 100

Впровадження проектів з модернізації фізичного захисту першого енергоблока та створення центрального пульту охорони фіззахисту Хмельницької АЕС - важлива складова безпеки стратегічного об’єкта в сучасних умовах. Сьогодні на атомних станціях країни активно впроваджуються заходи з підвищення захищеності ядерних установок, викликаних сучасними загрозами, насамперед терористичними.
Фінансування даних проектів здійснюється за рахунок коштів Енергоатома. За словами заступника генерального директора з фізичного захисту та режиму ВП ХАЕС Олега Редзинця, проводиться відповідна робота щодо залучення іноземних інвестицій для приведення системи фізичного захисту АЕС до вимог кращих світових стандартів.
У листопаді 2015 року Хмельницьку АЕС відвідали представники Регулюючого органу з радіаційної безпеки Швеції та Норвегії, як потенційні інвестори даних проектів. Розглядаються також інші варіанти фінансової допомоги від іноземних партнерів, - поінформував журналістів корпоративних ЗМІ Олег Редзинець.
Наразі триває будівництво центрального пульту охорони фіззахисту, найближчим часом розпочнуться внутрішні роботи.
Починаючи із 2014 року на Хмельницькій АЕС, так само як і на інших АЕС України, діє посилений режим охорони та забезпечення фіззахисту ядерного об’єкта. Згідно із чинним законодавством, охорону стратегічного підприємства здійснює військова частина Національної гвардії України. Особовий склад частини забезпечений необхідними спецзасобами для виконання поставлених завдань.
З урахуванням сьогоднішніх реалій, без перебільшення можна сказати, що забезпечення фізичного захисту АЕС, їх ядерної та радіаційної безпеки – приорітетні завдання національної безпеки.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 46.48 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-28

№ 099

28 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23,26 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 654,33 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23,22 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 653,62 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Радіаційний стан

Поточний стан та проблемні питання енергоринку: виїзне засідання Ради оптового ринку електроенергії України

Про випадки анонімних погроз на адресу об’єктів атомної енергетики

Існуючі бетонні конструкції можуть витримати проектний термін експлуатації нових енергоблоків Хмельницької АЕС

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48.51 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-25

№ 097

25 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.26 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 582.56 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.25 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 581.95 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Радіаційний стан

Команда Хмельницької АЕС - лідер Спартакіади Атомпрофспілки України

Про випадки анонімних погроз на адресу об’єктів атомної енергетики

Існуючі бетонні конструкції можуть витримати проектний термін експлуатації нових енергоблоків Хмельницької АЕС

Результати контролю викидів за період 14.03.2016-21.03.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48.53 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-24

№ 096

24 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 558.3 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.26 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 557.69 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Радіаційний стан

Команда Хмельницької АЕС - лідер Спартакіади Атомпрофспілки України

Про випадки анонімних погроз на адресу об’єктів атомної енергетики

Існуючі бетонні конструкції можуть витримати проектний термін експлуатації нових енергоблоків Хмельницької АЕС

Результати контролю викидів за період 14.03.2016-21.03.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48.54 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-23

№ 095

23 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.28 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 534.03 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.26 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 533.44 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Радіаційний стан

Відповідальність та знання основ пожежної безпеки кожним працівником – гарантія безпеки всього підприємства

Про випадки анонімних погроз на адресу об’єктів атомної енергетики

Прилади обліку теплової енергії будуть встановлені в місті-супутнику Хмельницької АЕС

Існуючі бетонні конструкції можуть витримати проектний термін експлуатації нових енергоблоків Хмельницької АЕС

Результати контролю викидів за період 09.03.2016-14.03.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Результати контролю викидів

2016-03-22

№ 094

Викиди за період з 14.03.2016 по 21.03.2016 р.

Викиди ГДВ,%
ДЖН 0.0086
ІРГ 0.0843
ЙОД 0.0007

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48.51 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-22

№ 092

22 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 509.75 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.24 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 509.18 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Радіаційний стан

Відповідальність та знання основ пожежної безпеки кожним працівником – гарантія безпеки всього підприємства

Про випадки анонімних погроз на адресу об’єктів атомної енергетики

Прилади обліку теплової енергії будуть встановлені в місті-супутнику Хмельницької АЕС

Існуючі бетонні конструкції можуть витримати проектний термін експлуатації нових енергоблоків Хмельницької АЕС

Результати контролю викидів за період 09.03.2016-14.03.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48.52 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-21

№ 091

21 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.28 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 485.48 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.24 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 484.93 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Радіаційний стан

Відповідальність та знання основ пожежної безпеки кожним працівником – гарантія безпеки всього підприємства

Про випадки анонімних погроз на адресу об’єктів атомної енергетики

Прилади обліку теплової енергії будуть встановлені в місті-супутнику Хмельницької АЕС

Існуючі бетонні конструкції можуть витримати проектний термін експлуатації нових енергоблоків Хмельницької АЕС

Результати контролю викидів за період 09.03.2016-14.03.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48.53 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-18

№ 090

18 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.26 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 412.67 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 412.19 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Радіаційний стан

Відповідальність та знання основ пожежної безпеки кожним працівником – гарантія безпеки всього підприємства

Про випадки анонімних погроз на адресу об’єктів атомної енергетики

Прилади обліку теплової енергії будуть встановлені в місті-супутнику Хмельницької АЕС

Існуючі бетонні конструкції можуть витримати проектний термін експлуатації нових енергоблоків Хмельницької АЕС

Результати контролю викидів за період 09.03.2016-14.03.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48.54 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-17

№ 088

17 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 388.41 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 387.93 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Радіаційний стан

Відповідальність та знання основ пожежної безпеки кожним працівником – гарантія безпеки всього підприємства

Про випадки анонімних погроз на адресу об’єктів атомної енергетики

Прилади обліку теплової енергії будуть встановлені в місті-супутнику Хмельницької АЕС

Хмельницькі атомники продовжують надавати допомогу українським воїнам

Результати контролю викидів за період 09.03.2016-14.03.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48.52 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-16

№ 086

16 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 364.14 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.25 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 363.66 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Радіаційний стан

Про випадки анонімних погроз на адресу об’єктів атомної енергетики

Прилади обліку теплової енергії будуть встановлені в місті-супутнику Хмельницької АЕС

Хмельницькі атомники продовжують надавати допомогу українським воїнам

Результати контролю викидів за період 09.03.2016-14.03.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48.49 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-15

№ 083

15 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 339.87 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.22 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 339.42 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Радіаційний стан

Стан навколишнього природного середовища у лютому 2016 року

Хмельницькі атомники продовжують надавати допомогу українським воїнам

Результати контролю викидів за період 09.03.2016-14.03.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Результати контролю викидів

2016-03-14

№ 082

Викиди за період з 09.03.2016 по 14.03.2016 р.

Викиди ГДВ,%
ДЖН 0.0029
ІРГ 0.0897
ЙОД 0.0008

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48.53 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-14

№ 080

14 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.27 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 315.6 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.26 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 315.19 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Радіаційний стан

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Стан навколишнього природного середовища у лютому 2016 року

Виробнича діяльність Хмельницької АЕС у лютому 2016 року

Результати контролю викидів за період 29.02.2016-09.03.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48.52 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-12

№ 079

12 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.28 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 267.05 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.24 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 266.69 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Радіаційний стан

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Стан навколишнього природного середовища у лютому 2016 року

Виробнича діяльність Хмельницької АЕС у лютому 2016 року

Результати контролю викидів за період 29.02.2016-09.03.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48.5 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-11

№ 077

11 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.28 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 242.77 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.22 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 242.46 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Радіаційний стан

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Стан навколишнього природного середовища у лютому 2016 року

Виробнича діяльність Хмельницької АЕС у лютому 2016 року

Результати контролю викидів за період 29.02.2016-09.03.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48.52 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-10

№ 076

10 березня 2016 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1012 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.28 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 218.5 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.24 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 218.24 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...


Радіаційний стан

На Хмельницькій АЕС оголошено про проведення ХХІ регіонального конкурсу дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

Стан навколишнього природного середовища у лютому 2016 року

Виробнича діяльність Хмельницької АЕС у лютому 2016 року

Результати контролю викидів за період 29.02.2016-09.03.2016

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Результати контролю викидів

2016-03-09

№ 075

Викиди за період з 29.02.2016 по 09.03.2016 р.

Викиди ГДВ,%
ДЖН 0.006
ІРГ 0.0885
ЙОД 0.0007

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48,49 млн.кВт·год електроенергії

2016-03-01

№ 069

Станом на 1 березня 2016 року перший енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,27 млн. кВт*год електроенергії, у лютому енергоблоком вироблено 703,21 млн. кВт*год.

Другий енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено  24,22 млн. кВт*год електроенергії, у лютому енергоблоком вироблено 605,33 млн. кВт*год.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.


Важливо...

Радіаційний стан

Відпрацювання бойової готовності гвардійцями з охорони Хмельницької АЕС

Результати контролю викидів за період 22.02.2016-29.02.2016

Виробнича діяльність Хмельницької АЕС у лютому 2016 року

Інформаційний центр ВП ХАЕС