Майбутні чемпіонки з художньої гімнастики тренуються у місті-супутнику Хмельницької АЕС

2017-02-28

№ 073

25-26 лютого 2017 року у спортивному комплексі «Енергетик» відбувся ІІ відкритий турнір міста Нетішин з художньої гімнастики.

Традиційно, адміністрація Хмельницької АЕС значну увагу приділяє здоровому способу життя її працівників. Не залишається поза увагою і розвиток спорту у місті-супутнику. Спортивний комплекс «Енергетик» Хмельницької АЕС став основним центром спортивного життя Нетішина. Гості міста відзначають унікальність міста атомників: тут на одній вулиці знаходяться спортивні споруди – басейн, стадіон, зали та майданчики для ігрових видів спорту. А це запорука спортивного майбутнього нетішинців. В СК «Енергетик» діє КДЮСШ, вихованці якої демонструють досягнення найвищого рівня на міжнародній арені. Це й місце спортивного дозвілля атомників.

Два роки тому у нашому місті відродилась секція художньої гімнастики, коли відділення у Нетішині відкрив рівненський спортивний клуб «Золота осінь». Наймолодшим вихованкам тренера Орловської Дарії Олександрівни нема й чотирьох, а загалом секцію відвідують близько 100 дівчаток різного віку. Результати регулярних тренувань гімнастки демонструють на змаганнях у Рівному, Хмельницькому, Луцьку, Кам’янці-Подільському, Києві та Львові. А 25-26 лютого нетішинська команда приймала у спортивному комплексі «Енергетик» спортсменок з інших міст України.

Вдруге поспіль у СК «Енергетик» пройшов Відкритий турнір м. Нетішин з художньої гімнастики. Свою майстерність продемонстрували більше 300 гімнасток з Києва, Львова, Луцька, Хмельницького та Рівного, а також філій спортивного клубу «Золота осінь». За словами директора СК «Золота осінь» Марини Болби, про рівень організованих змагань свідчить склад їх учасників, а це команди Львів-1 та Львів-2, що неодноразово підіймалися на п’єдестал на чемпіонатах України. До Нетішина приїхали і вихованки КДЮСШ «Восход» з м. Київ, клубу чемпіонки України Олени Дяченко.

Нагороди турніру розіграні в індивідуальних та групових вправах. Серед нетішинських гімнасток відзначилась команда 2010 року народження, що здобула перше місце у групових вправах без предмета. Найкращі результати у своїх категоріях показали Єсенія Іщук (2013 р.н.), Софія Сторожук (2012 р.н.), Аліса Тараторкіна (2011 р.н.), Міла Зон та Анна Туйбова (2010 р.н.), а також Вікторія Михайлова (2004 р.н.).

Свято спорту та краси не залишило байдужим присутніх у залі. Поціновувачі художньої гімнастики отримали унікальну можливість спостерігати за виступами кандидатів у майстри спорту, що незабаром входитимуть до збірної України. А найменші учасники цього дійства найбільше раділи заготовленому організаторами сюрпризу – дощу із повітряних кульок.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Хмельницька АЕС забезпечує фінансово-економічну стабільність регіону

2017-02-28

№ 072

Хмельницька АЕС виробила на 6,6 мільярдів гривень товарної продукції у 2016 році, що на 1,6 мільярда більше в порівнянні з попереднім роком. Саме завдяки рекордному показнику з виробництва електроенергії, який становив майже 15 мільярдів кВт*год електроенергії, а також збільшенню тарифів на відпущену електроенергію у збіглому році, до скарбнички бюджетів різного рівня надійшла значна сума коштів.

Загальний розмір відрахувань до бюджетів всіх рівнів та фондів соціального страхування Хмельницької АЕС має стійку тенденцію до зростання, про що свідчить їх збільшення за період 2004 - 2015 років майже в 7 разів (з 58,8 - до 402,4 млн. грн.).

За 2016 рік відрахування ВП ХАЕС до бюджетів усіх рівнів та фонди соціального страхування склали майже 374 мільйони гривень. Через зменшення єдиного соціального внеску у 2016 році, дана сума майже на шість відсотків була меншою ніж за попередній період.

Завдяки збільшенню доходів працівників Хмельницької АЕС та через збільшення ставки податку, майже на 42% більше надійшло податків з доходів фізичних осіб, у порівнянні з 2015 роком, а це майже 139 мільйонів гривень.

Більше сотні тисяч гривень працівники атомної станції сплатили  військового збору.

На сьогодні, енергетичний велет Хмельниччини майже на 80 % формує бюджет міста-супутника.

Колектив енергетичного підприємства продовжує справно та натхненно працювати, приносячи значний дохід для енергокомпанії та держави в цілому.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 48,57 млн. кВт·год

2017-02-28

№ 071

28 лютого 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1008 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.28 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 655.22 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.29 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 655.94 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС