Основні тенденції розвитку Хмельницької АЕС презентували на економічному форумі в місті атомників

2017-04-06

№ 121

На економічному форумі, який проходив 5 квітня в місті енергетиків, презентували основні тенденції розвитку Хмельницької АЕС. Серед головних пріоритетів колективу енергетичного велета регіону - продовження терміну експлуатації першого енергоблока, спорудження нових потужностей та впровадження проекту «Енергетичний міст «Україна – Європейській Союз».

У форумі взяли участь керівники найбільших підприємств та організацій міста, банківські працівники, а також представники підприємництва Хмельниччини. Подібний захід у місті проводиться вперше. Головний меседж форуму, заради якого і зібралися представники різних структур: розвиток міста – результат співпраці кожного.

Розповідаючи про основні досягнення та найближчі плани енергетичного підприємства, генеральний директор ХАЕС Микола Панащенко акцентував увагу місцевих підприємців на потенційних можливостях, які сприятимуть розвитку бізнесу та поповнять міський бюджет. Зокрема, керівник атомної станції зазначив, що річний план закупівель підприємства складає понад 190 млн. гривень, і підприємці міста-супутника можуть брати участь у закупівлях через систему ProZorro.

Під час економічного форуму було також нагороджено кращих платників податків, беззаперечним лідером серед яких стала Хмельницька АЕС, сплативши до місцевого бюджету 334 млн. грн. До трійки лідерів також увійшли військова частина з охорони Хмельницької АЕС та 3 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 41.47 млн. кВт·год

2017-04-06

№ 120

6 квітня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 708 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 17.22 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 86.4 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1006 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.25 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 121.09 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС