Досвідом управління людськими ресурсами поділилися міжнародні експерти

2017-06-23

№ 227

22 червня 2017 року завершила роботу Міжнародна робоча група з тематики «Управління людськими ресурсами. Оптимальний процес «омолодження» персоналу.

Учасники робочої групи - представники Всесвітньої організація операторів АЕС (ВАО АЕС) з Чехії, Болгарії, Росії, центрального апарату експлуатуючих організацій ДП «НАЕК «Енергоатом» та АЕС України, а також Вінницького національного технічного університету України.

Члени робочої групи обмінялися інформацією і досвідом вдосконалення діяльності з питань системи соціального захисту працівників атомних електростанцій, деталізації заходів, що проводяться для соціального захисту працівників АЕС різних країн, залучення молодих фахівців для роботи в атомній енергетиці, використання досвіду експлуатуючих організацій інших країн в управлінні персоналом, мотивації персоналу тощо.

Підводячи підсумки робочої зустрічі, заступник генерального директора з кадрів та соціального розвитку Хмельницької АЕС Віктор Демидюк зазначив, що подібні заходи з обміну досвідом в галузі організації управління людськими ресурсами є надзвичайно важливими, вони сприяють підвищенню безпеки АЕС через підвищення якості організації роботи з персоналом.

Під час роботи увагу приділили психолого-педагогічній діяльності. Зокрема, зазначалося, що для підвищення ефективності психолого-педагогічної діяльності в області зниження помилок персоналу АЕС доцільна підготовка сертифікованих фахівців для проведення тематичних психологічних тренінгів та залучення психологів АЕС для роботи в розслідуванні малозначущих подій на АЕС.

Учасники зустрічі підтримали пропозицію Енергоатома організувати подібну зустріч спільно із ВАО АЕС-МЦ за темою «Особливості будівництва АЕС в сучасних умовах».

Експерти ВАО АЕС та учасники робочої зустрічі позитивно відзначили конструктивний підхід фахівців ХАЕС у висвітленні обговорюваних питань.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 40.96 млн. кВт·год

2017-06-23

№ 226

23 червня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 701 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 16.9 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 372.7 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1002 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.06 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 530.0 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС