На Хмельницькій АЕС стартувала Спартакіада Організації молоді Атомпрофспілки

2017-06-29

№ 235

29 червня на Хмельницькій АЕС стартувала ХV Спартакіада Організації молоді Атомпрофспілки України. З 29 червня по 1 липня молодь Запорізької, Южно-Української, Рівненської, Хмельницької та Чорнобильської АЕС, а також спортсмени Східної об’єднаної організації профспілок (СООП) змагатимуться в п’яти видах спорту.
 
Протягом трьох днів молоді атомники виявлятимуть найсильнішого та найспритнішого в турнірах з настільного тенісу, футболу, пляжного волейболу, бадмінтону та в легкій атлетиці.

На урочистому відкритті свята спорту очільник профспілкової організації ДП «НАЕК» «Енергоатом» Олексій Лич привітав молоду спортивну дружину атомників з побажанням достойно нести прапор енергокомпанії на спортивних теренах держави та світовому рівні, а також нагадав про загальнокомандне третє місце, яке вибороли представники Компанії на Всесвітніх спортивних робітничих іграх в Болгарії.

Заступник генерального директора з кадрів і соціального розвитку ВП ХАЕС Віктор Демидюк, в свою чергу, побажав учасникам натхнення та перемог, а також висловив надію, що свій спортивний запал молоді атомники перенесуть на трудові досягнення.

Окрім безпосередніх спортивних змагань для гостей міста атомників організаторами передбачено і змістовну культурну програму.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

За минулу добу ХАЕС виробила 41.29 млн. кВт·год

2017-06-29

№ 234

29 червня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 716.52 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 17.2 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 474.88 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1003.68 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.09 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 674.36 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Інформаційний центр ВП ХАЕС