З Новим роком!

2017-12-29

№ 480

Шановні  нетішинці, дорогі колеги!

Новий рік вступає у права, завершаючи черговий цикл досягнень і проблем, труднощів і святкових відзнак.

Колектив станції зустрів тридцятиріччя від дня введення в експлуатацію 1 енергоблока, нині працює над проблемою продовження його експлуатації, здійснює заходи щодо впровадження проекту «Енергетичний міст «Україна -Європейський Союз». На часі питання добудови 3 та 4 енергоблоків ХАЕС. Плани на майбутнє великі і об’ємні. Сподіваємось, разом ми пройдемо цей шлях до нових звершень.

Щиросердечно бажаємо кожній родині добра і достатку, миру і злагоди, здоров я і благополуччя!

Микола Панащенко, генеральний директор ВП ХАЕС
Михайло Гук, голова ПК ППО ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2017-12-29

№ 479

29 грудня 2017 року на енергоблоці №1 Хмельницької АЕС триває 53 доба планово-попереджувального ремонту. 7 листопада 2017 року о 2 год. 46 хв. енергоблок №1 Хмельницької АЕС відключено від енергомережі для проведення планово-попереджувального ремонту.

Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,32 млн. кВт*год електроенергії, з початку місяця - 680,62 млн. кВт*год електроенергії.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС