На Хмельницькій АЕС завершилися тактико-спеціальні навчання
2017-05-31
№ 201
До участі в навчаннях залучались особовий склад військових частин 3043 та 3053 Національної гвардії України, представники служби фізичного захисту, відомчої воєнізованої охорони, а також підрозділи Національної поліції та Служби безпеки України. За ходом навчань, спостерігали також іноземні фахівці.
Під час навчань на Хмельницькій АЕС було активовано внутрішній та зовнішній кризові центри, зібрано антитерористичний штаб та введено в дію план з ліквідації умовної диверсії.
В рамках навчань нацгвардійці, які охороняють АЕС, разом із підрозділами поліції та служби безпеки відпрацьовували спільні дії з виконання завдань пов’язаних з антидиверсійною діяльністю: знешкоджували умовні вибухові засоби, оглядали транспорт, перевіряли документи та здійснювали всі необхідні дії щодо забезпечення порядку та оперативного затримання зловмисників (умовно за тренуванням).
Підсумовуючи хід навчань, заступник генерального директора з фізичного захисту та режиму ВП ХАЕС Олег Редзинець зазначив: «Проведені тактико-спеціальні навчання дозволяють перевірити рівень координації дій військових, правоохоронних органів у нештатних ситуаціях, а також врахувати недоліки, зробити необхідні висновки та визначити завдання на перспективу».
За минулу добу ХАЕС виробила 48.08 млн. кВт·год
2017-05-31
№ 200
31 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 995 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 663.19 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 999 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.08 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 720.16 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Ощадбанк попереджає про активізацію шахрайства з платіжними картками за допомогою SMS-повідомлень
2017-05-30
№ 199
У документі повідомляється, що за інформацією банку, почастішали випадки надсилання клієнтам Ощадбанку SMS-повідомлень з різних невідомих номерів нібито від імені банку про блокування картки та необхідність зателефонувати до Контакт-центру. «Прийнявши Ваш дзвінок, зловмисники намагаються дізнатись персональні дані, зокрема номер картки», - підкреслюють у фінансовій установі.
Ощадбанк просить не реагувати на надану в подібних SMS інформацію і не телефонувати за вказаними у них телефонами.
В Ощадбанку нагадують, що співробітники цієї установи ніколи не надсилають SMS-повідомлення і не телефонують клієнту з невідомого номера з метою отримання конфіденційної інформації по платіжній картці та не просять назвати ці дані по телефону. Користувачі карток повинні пам'ятати, що не можна розголошувати конфіденційну інформацію - кодове слово, номер картки, термін її дії, PIN-код, CVC / CVV-код (3 цифри на зворотному боці картки) - ні знайомим, ні стороннім, ні тим більше тим особам, які представляються співробітниками банку.
Всі SMS-повідомлення від Ощадбанку надходять за єдиним зразком: відправник повідомлення – Oschadbank, а у тексті - номер Контакт-центру 0800210800. Номери телефонів, з яких Ощадбанк телефонує клієнтам, такі: 38(044) 363-01-33, 38(044) 364-21-21.
Ощадбанк закликає держателів платіжних карток банку бути пильними!
Пам'ятка з безпеки | Завантажити документ (~0.17 МБ) |
Запобігання шахрайству при використанні платіжних карток | Завантажити документ (~0.88 МБ) |
Команда Хмельницької АЕС – лідер ХХV Спартакіади Атомпрофспілки України
2017-05-30
№ 198
Команда Хмельницької АЕС показала найкращі результати в турнірах із настільного тенісу, шашок, чоловічого класичного та жіночого пляжного волейболу, де посіла перше місце. Друге місце спортсмени ХАЕС завоювали в шаховому турнірі та з армспорту. У футзальних баталіях команда хмельницьких атомників виборола третю сходинку.
Загалом, за підсумками всіх видів ХХV Спартакіади, спортсмени Хмельницької АЕС вибороли перше місце. На другій сходинці команда Запорізької атомної станції. Третіми стали спортсмени Східної об’єднаної організації профспілок.
На Хмельницькій АЕС відбудуться тактичні навчання
2017-05-30
№ 197
У навчанні братимуть участь представники служби фізичного захисту, відомчої воєнізованої охорони, військової частини з охорони ХАЕС, а також особового складу відділів поліції та служби безпеки міста Нетішина.
Під час тактичних навчань будуть відпрацьовані елементи взаємодії військовослужбовців з охорони атомної станції, працівників служби фізичного захисту ядерного об’єкта, а також відповідних служб та підрозділів міста.
30 травня поточного року обмежуватиметься перебування громадян та транспортне пересування у межах санітарно-захисної зони Хмельницької АЕС. Наявність документів, що засвідчують особу є обов’язковою. Зупинка та паркування транспортних засобів (крім службового та технологічного транспорту АЕС) у безпосередньому оточенні промислового майданчика ХАЕС заборонена.
Сподіваємось на розуміння за тимчасові незручності.
За минулу добу ХАЕС виробила 48.13 млн. кВт·год
2017-05-30
№ 196
30 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1001 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 639.19 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1001 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.13 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 696.09 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Результати контролю викидів
2017-05-29
№ 195
Викиди за період з 22.05.2017 по 29.05.2017 р.
Викиди | ГДВ,% |
ДЖН | 0.0053 |
ІРГ | 0.0766 |
ЙОД | 0.0008 |
За минулу добу ХАЕС виробила 48.23 млн. кВт·год
2017-05-29
№ 194
29 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 998 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.05 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 615.19 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1003 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.18 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 671.96 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Місія технічної підтримки Всесвітньої асоціації операторів атомних електростанцій завершила роботу на ХАЕС
2017-05-26
№ 193
В роботі місії були задіяні представники трьох регіональних центрів, які протягом тижня знайомилися із досвідом експлуатації ХАЕС.
Серед основних напрямків роботи місії: виконання процедур з моніторингу і оцінки ефективності програми корегувальних заходів; система мотивації персоналу з виявлення малозначимих подій; система контролю якості і результатів обходів обладнання; критерії та методи оцінки, кращі світові практики з використання внутрішнього досвіду експлуатації і управління малозначущими подіями та ін.
Підсумовуючи результати роботи, керівник місії Андрій Підопригора зазначив, що питанням пов’язаним з малозначущими подіями на ХАЕС приділяється багато уваги, «більш пильна увага до даних подій може запобігти й більш значимим подіям», - констатував експерт.
Генеральний директор ХАЕС Микола Панащенко висловив впевненість в тому, що навіть при добре налагодженій роботі завжди є можливість для вдосконалення. В цьому допомагають для колективу ХАЕС подібні місії.
Хмельницьку АЕС проінспектували представники міжнародної страхової інспекції
2017-05-26
№ 192
Забезпечення фінансових гарантій з відшкодування можливої ядерної шкоди шляхом страхування цивільної відповідальності – обов’язкова умова видачі ліцензії на експлуатацію ядерних установок (ст. 43 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку»).
В рамках програми перебування експерти ознайомилися із показниками діяльності ХАЕС, а також спостерігали за безпосереднім виробничим процесом та спілкувалися з персоналом основних підрозділів. Варто зауважити, що ще до початку візиту представникам інспекції ЯСП була надана відповідна документація для детального ознайомлення за напрямками діяльності, які цікавили експертів.
У процесі роботи представники міжнародної страхової інспекції фіксували як сильні сторони в діяльності підприємства, так і напрямки роботи, за якими можливі покращення.
«Після детального аналізу показників діяльності Хмельницької АЕС можна зробити висновки, що станція володіє прийнятним рівнем ризиків для страхування», - підсумувала результати перевірки керівник інспекції Валері Мартел.
Генеральний директор Хмельницької АЕС Микола Панащенко, в свою чергу, запевнив, що колектив підприємства зробить все можливе для того, щоб атомна станція ніколи не була причиною тривоги та нещастя.
Протягом тижня експерти підготують короткий звіт, а через три місяці нададуть детальний аналіз із конкретними рекомендаціями, виконання яких перевірятимуть під час наступної інспекції.
За минулу добу ХАЕС виробила 47.96 млн. кВт·год
2017-05-26
№ 191
26 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 999 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.06 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 543.03 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 996 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23,9 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 599.61 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
На Хмельницькій АЕС відбувся брифінг для ЗМІ щодо проекту «Звіту про екологічну оцінку Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій України за період 2012-2016 рр.»
2017-05-25
№ 190
Під час брифінгу зазначалося, що Комплексна (зведена) програма підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КЗПБ), затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2011 №1270, направлена на підвищення ядерної безпеки, забезпечення ефективної та надійної роботи енергетичної галузі, доведення безпеки атомних енергоблоків України до рівня, що відповідає міжнародним визнаним вимогам з ядерної безпеки та охорони довкілля.
Всі витрати на реалізацію КЗПБ здійснюються за рахунок власних коштів ДП «НАЕК «Енергоатом», а також коштів, наданих як кредити Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Євратомом. Додатками до кредитної угоди з зазначеними організаціями є: План екологічних та соціальних заходів (ПЕСЗ) та План залучення зацікавлених сторін (ПЗЗС). Однією з вимог цих документів є Екологічна оцінка виконання КЗПБ кожні 5 років. В цьому році дану роботу на замовлення ДП «НАЕК «Енергоатом» здійснює «Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління» Мінприроди України. Початок громадського обговорення її результатів планується розпочати першого червня поточного року.
Метою КЗПБ є підвищення рівня безпеки експлуатації енергоблоків атомних електростанцій і надійності їх роботи, а також заміна застарілого обладнання, яке відпрацювало свій ресурс. Дана програма дозволить виконати зобов'язання України щодо впровадження рекомендацій МАГАТЕ, вироблених за результатами оцінки проектної безпеки українських АЕС (стрес-тестів), проведеної в період 2008-2010 рр. в рамках Спільного проекту Єврокомісії - МАГАТЕ - Україна.
Згідно із затвердженим ДП «НАЕК «Енергоатом» планом-графіком реалізації КЗПБ, в 2017 році повинні бути виконані в повному обсязі 9 заходів: 3 заходи на енергоблоці №1 і 6 заходів на енергоблоці №2. Нині основний акцент зроблено на заходи з підвищення безпеки на першому енергоблоці ХАЕС, термін експлуатації якого буде завершено в грудні 2018 року, розповідає заступник головного інженера з технології і інжинірингу ВП ХАЕС Олег Хатьомкін.
Повністю реалізувати заходи програми підвищення безпеки планується до 2020 року. «Дана програма реалізується лише на діючих енергоблоках і не стосується нових об’єктів», - зауважив заступник генерального директора з капітального будівництва ВП ХАЕС Олег Рахлінський.
«Ядерні енергоблоки України повністю відповідають національним вимогам з безпеки, але ніщо не заважає нам бути завтра кращими ніж сьогодні, тому ми постійно підвищуємо рівень безпеки на АЕС»,- констатував Олег Хатьомкін.
За минулу добу ХАЕС виробила 48.0 млн. кВт·год
2017-05-25
№ 189
25 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1002 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,1 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 518,9 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 992 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23,9 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 575,7 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Комплексна перевірка систем оповіщення Хмельниччини
2017-05-25
№ 188
Перевірка триватиме з 11.00 до 12.00 год.
Перевірка локальної системи оповіщення промислового майданчика та 5-км зони ВП ХАЕС проводиться щоквартально, згідно із розробленим графіком.
На Хмельницькій АЕС нагородили переможців конкурсу «Атомна енергетика і ми»
2017-05-24
№ 186
Наймасовіший – конкурс дитячої творчості – «Мирний атом єднає Україну», на який було представлено 143 творчі роботи у жанрах анімації, живопису, графіки, декоративного-ужиткового мистецтва. Роботи на конкурс надходили зі всіх районів території розташування ХАЕС. Нетішин, Славута, Шепетівка, Ізяслав, Білогір’я, Острог та населені пункти цих районів - така географія цьогорічного конкурсу. Гран – прі ХХІІ регіонального дитячого конкурсу «Мирний атом єднає Україну» виборола нетішинка Діана Шостак. Першу премію розділили Дарія Жогло, Анна Прокопенко, Дар’я Березська із міста атомників. Друга премія у Анни Ярмолюк із Острога та Аліни Волкової з Нетішина. Третя премія у багаторазової призерки конкурсу Ірини Борцової з міста-супутника Хмельницької АЕС. Відмічені також номінанти конкурсу – за краще живописне, графічне, декоративне та оригінальне вирішення теми. Багато учасників отримали заохочувальні призи.
У ХХІІ конкурсі рефератів взяли участь старшокласники території розташування АЕС із міст Славути, Нетішина, Ізяславського, Славутського та Шепетівського районів Хмельницької області. Перше місце розділили старшокласниці Славутського та Шепетівського районів. Учениця Берездівського НВК Оксана Стецюк, яка презентувала роботу про розвиток теорії атома розділила перше місце із Аліною Ковальчук із Ленковецької ЗОШ, яка пов’язала розвиток атомної енергетики із енергетичною незалежністю держави. Другу сходинку посіли старшокласники загальноосвітніх шкіл міста Славути Микола Левін та Дмитро Пермінов. Третіми стали учень Судилківської ЗОШ Шепетівського району Богдан Тригубець та нетішинка Людмила Яцюк.
На розгляд журі літературного конкурсу «Нетішин - місто енергетиків» цьогоріч представлені творчі роботи юних літераторів із населених пунктів Хмельниччини та Рівненщини. Перше місце конкурсу розділили представники Ізяславського району Богдан Кравчук з Білівського навчально-виховного комплексу та учні 5-7 класів літературної студії «Чари слова» Борисівського НВК, які представили на конкурс поетичну збірку «Сучасне місто може надихнути». На другій сходинці представниця Славутчини Ольга Троцюк та учениця Михлянської загальноосвітньої школи, що на Ізяславщині, Наталія Тимощук. Третю премію поділили Анна Міллер із Головлівського НВК Славутського району та Тетяна Дрозд учениця Борисівського НВК Ізяславського району, які презентували поетичні добірки про місто атомників.
Призери конкурсів отримали грошові премії та гарний настрій, адже привітати їх прийшли і місцеві таланти. Невеличкий концерт для переможців конкурсу додав святковості та позитиву. На часі черговий, вже 23 –ій, конкурс чекає на юні таланти.
На Хмельницькій АЕС створено відокремлений підрозділ Українського ядерного товариства
2017-05-24
№ 185
Учасники обрали керівні органи громадської організації. Головою відокремленого підрозділу УкрЯТ в м.Нетішин обрано заступника генерального директора з кадрів і соціального розвитку Віктора Демидюка, заступником - начальника зміни енергоблока Олександра Хомича. До складу ради увійшли працівники Хмельницької АЕС та представники громадськості міста-супутника.
Відкриваючи збори, генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко наголосив, що Українське ядерне товариство зарекомендувало себе як громадська організація, яка захищає інтереси АЕС та колективу атомників. «Основне завдання УкрЯТ – бути трибуною і рупором. Це можливість з боку громадськості захистити інтереси нашого підприємства і енергокомпанії», - зазначив керівник атомної станції.
Варто зауважити, що ГО «УкрЯТ» з часу свого створення у 1992 році активно працює над подоланням викликів, які стоять перед атомною енергетикою України, докладає зусиль для її безпечного стабільного функціонування та розвитку. З цією метою Українське ядерне товариство співпрацює з підприємствами ядерно-паливного циклу, органами влади, Національною академією наук України, профільними громадськими організаціями та населенням, проводить тематичні конференції, форуми та інші науково-просвітницькі заходи, залучаючи широке коло зацікавлених сторін до вирішення актуальних питань розвитку атомної галузі та популяризації атомної енергетики в цілому.
Комплексна перевірка систем оповіщення Хмельниччини
2017-05-24
№ 184
Перевірка триватиме з 11.00 до 12.00 год.
Перевірка локальної системи оповіщення промислового майданчика та 5-км зони ВП ХАЕС проводиться щоквартально, згідно із розробленим графіком.
За минулу добу ХАЕС виробила 48.0 млн. кВт·год
2017-05-24
№ 182
24 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1004 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,1 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 494,9 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 992 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23,9 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 551,8 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
За минулу добу ХАЕС виробила 47.16 млн. кВт·год
2017-05-23
№ 181
23 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1002 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.1 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 470.85 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 993 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23.06 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 527.95 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
На Хмельницькій АЕС розпочала роботу місія технічної підтримки Всесвітньої асоціації операторів атомних електростанцій
2017-05-22
№ 180
Система мотивації персоналу з виявлення малозначимих подій; виконання процедур з моніторингу і оцінки ефективності програми корегувальних заходів; система контролю якості і результатів обходів обладнання; критерії та методи оцінки, кращі світові практики з використання внутрішнього досвіду експлуатації і управління малозначущими подіями – основні напрямки роботи місії.
Вітаючи міжнародних експертів, генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко наголосив на важливості впровадження кращого досвіду експлуатації і управління малозначущими подіями для персоналу підприємства.
За словами керівника програми Андрія Підопригори, тематика місії, що пов’язана з досвідом експлуатації, актуальна для атомних станцій всього світу. Експерти місії технічної підтримки, до складу якої увійшли представники трьох регіональних центрів ВАО АЕС, зібрали кращий загальносвітовий досвід, яким ділитимуться протягом тижня із персоналом Хмельницької АЕС.
На Хмельницькій АЕС відбудеться громадське обговорення
2017-05-22
№ 179
ДП «НАЕК «Енергоатом» з метою подальшого підвищення ядерної безпеки, забезпечення ефективної та надійної роботи енергетичної галузі, доведення безпеки атомних енергоблоків України до рівня, який відповідає міжнародним вимогам з ядерної безпеки і охорони навколишнього середовища реалізує Комплексну (зведену) програму підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КзПБ), затверджену постановою Кабінету Міністрів України № 1270 від 07.12.2011.
Витрати на виконання КзПБ здійснюються за рахунок власних ресурсів Компанії, а також грошей, виділених як кредити Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Євратомом. До укладення кредитних угод протягом 2011-2012 років була виконана перша Екологічна оцінка (ЕО) КзПБ. Після укладення кредитних угод, відповідно до Вимог щодо реалізації проекту ЄБРР були розроблені і реалізуються План екологічних та соціальних заходів (ПЕСЗ), а також План залучення зацікавлених сторін (ПЗЗС) КзПБ. Звітні матеріали першої ЕО, ПЕСЗ і ПЗЗС були розміщені і залишаються доступними за вказаним посиланням: http://www.energoatom.kiev.ua/ua/actvts/integrated_security_program/
ПЕСЗ і ПЗЗС передбачають повторення екологічної оцінки КзПБ кожні 5 років. Чергова ЕО була розпочата в 2016 році з уточненням її масштабів, після чого ДП «НАЕК «Енергоатом» провело чергову Екологічну оцінку.
На сьогодні починається громадське обговорення її результатів. Звіт з визначення масштабів чергової ЕО і проект «Звіту про екологічну оцінку Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій України за період 2012 - 2016 року» опубліковано українською та англійською мовами за вказаним посиланням: http://www.energoatom.kiev.ua/ua/actvts/integrated_security_program/.
В рамках громадського обговорення проекту Звіту ДП «НАЕК «Енергоатом», ВП «Хмельницька АЕС» планують провести публічну зустріч з громадськістю в місті Нетішин 1 червня 2017 року.
Захід відбудеться в у залі інформаційного центру ВП ХАЕС за адресою:м. Нетішин, вул. Лісова, 6.
Початок заходу об 11.00.
Запрошуємо всіх зацікавлених осіб взяти участь в консультаціях.
Питання, зауваження та коментарі до зазначеного проекту Звіту можна направляти у письмовій формі на адресу: вул. Назарівська, 3, м. Київ, 01032, Україна або електронною поштою на адресу o.nemtsov@direkcy.atom.gov.ua.
Контактна особа: Немцов Олександр Анатолійович, начальник відділу екології Дирекції ДП «НАЕК «Енергоатом».
Результати контролю викидів
2017-05-22
№ 178
Викиди за період з 15.05.2017 по 22.05.2017 р.
Викиди | ГДВ,% |
ДЖН | 0.0029 |
ІРГ | 0.0728 |
ЙОД | 0.0007 |
За минулу добу ХАЕС виробила 44.04 млн. кВт·год
2017-05-22
№ 177
22 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1002 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.1 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 446.75 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 972 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 19.94 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 504.89 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Мирний атом на дитячих малюнках об'єднав Україну
2017-05-19
№ 176
Юні художники - призери відбіркових етапів конкурсів, які проводилися в містах-супутниках українських АЕС зібралися в Києві. Одне з приміщень Компанії перетворилося на виставкову залу, де було представлено експозицію із змістовних, цікавих, яскравих дитячих малюнків та творів декоративно-ужиткового мистецтва. Енергетика дитячих малюнків створила святковий настрій для всіх присутніх.
На церемонії нагородження, у якій взяли участь голова Атомпрофспілки Олексій Лич та президент Українського ядерного товариства Григорій Муляр були оголошені імена переможців.
Хмельницька АЕС була представлена одинадцятьма учасниками, сім з яких було запрошено для нагородження.
ІІІ місце у старшій віковій категорії з роботою «ХАЕС: даруємо мир і тепло» здобула Дарія Жогло. Заохочувальна премія в цій віковій групі з роботою «Сонце, атом, вітер та вода – чиста енергія - оце да!» дісталася Аліні Волковій.
У декоративно-ужитковій номінації заохочувальні призи отримала робота Олександра Шевчука виконана в техніці валяння вовни та паперова пластика «Енергетична леді» Ангеліни Мулик.
Серед найстарших робота Ірини Ковалюк «Атом-птиця» в номінації декоративно-ужиткове мистецтво отримала третє місце.
І найцікавіше – це мультики. В номінації «Анімація» перше місце серед молодших отримав Ростислав Ільків з роботою «Пригоди атома» і друге місце серед старших отримала Маріна Поємчук з роботою «Як це було».
Для призерів конкурсу було організовано активний відпочинок, екскурсії та відвідування цікавих куточків Києва.
На Хмельницькій АЕС відбудуться тактичні навчання
2017-05-19
№ 175
У навчанні братимуть участь представники служби фізичного захисту, відомчої воєнізованої охорони, військової частини з охорони ХАЕС, а також особового складу відділів поліції та служби безпеки міста Нетішина.
Під час тактичних навчань будуть відпрацьовані елементи взаємодії військовослужбовців з охорони атомної станції, працівників служби фізичного захисту ядерного об’єкта, а також відповідних служб та підрозділів міста.
30 травня поточного року обмежуватиметься перебування громадян та транспортне пересування у межах санітарно-захисної зони Хмельницької АЕС. Наявність документів, що засвідчують особу є обов’язковою. Зупинка та паркування транспортних засобів (крім службового та технологічного транспорту АЕС) у безпосередньому оточенні промислового майданчика ХАЕС заборонена.
Сподіваємось на розуміння за тимчасові незручності.
Інформаційний брифінг для ЗМІ відбудеться на ХАЕС
2017-05-19
№ 174
25 травня 2017 р. об 11 годині у залі інформаційного центру ВП ХАЕС за адресою:
м. Нетішин, вул. Лісова, 6, в рамках громадського обговорення проекту «Звіту про екологічну оцінку Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій України за період 2012-2016 роки», відбудеться інформаційний брифінг для ЗМІ.
Контактний телефон : (03842) 40546,63713 інформаційний центр ХАЕС
e-mail: pr@khnpp.atom.gov.ua
Відповідно до Енергетичної стратегії України на період до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.07.2013 № 1071-р, ДП «НАЕК «Енергоатом» з метою неухильного подальшого підвищення ядерної безпеки, забезпечення ефективної та надійної роботи енергетичної галузі, доведення безпеки атомних енергоблоків України до рівня, що відповідає міжнародно визнаним вимогам з ядерної безпеки та охорони довкілля, реалізує Комплексну (зведену) програму підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КЗПБ).
Мета КЗПБ:
• підвищення рівня безпеки експлуатації енергоблоків атомних електростанцій та надійності їх роботи;
• зменшення ризиків виникнення аварій на атомних електростанціях під час стихійного лиха або інших екстремальних ситуацій;
• підвищення ефективності управління проектними і поза проектними аваріями на атомних електростанціях. Мінімізація їх наслідків.
КЗПБ затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2011 №1270. Змінами до цієї постанови у 2015 році (постанова Кабінету міністрів України від 30.09.2015 №7760 встановлений термін завершення її реалізації до кінця 2020 року.
Орієнтовний обсяг фінансування КЗПБ становить 20,101 млрд гривень (з урахуванням податку на додану вартість).
Фінансування заходів КЗПБ здійснюється за рахунок власних коштів ДП «НАЕК «Енергоатом», а також кредитних коштів, наданих Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейським співтовариством з атомної енергії (Євратом).
Для забезпечення фінансування реалізації заходів КЗПБ протягом 2012-2014 років ДП «НАЕК «Енергоатом» здійснювалась робота щодо залучення допомоги міжнародних кредитних організацій. За результатами було прийнято рішення щодо співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейським співтовариством з атомної енергії (Євроатом) для залучення кредитних коштів.
Законом України від 15.02.2014 № 1267-VII була ратифікована «Гарантійна угода (Україна: Комплексна (зведена) програма підвищення безпеки енергоблоків атомних електростанцій) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку», яка передбачає надання кредитних коштів обсягом триста мільйонів євро.
Зазначеними міжнародними договорами передбачається необхідність реалізації «Плану екологічних та соціальних заходів». Одним із екологічних заходів є проведення кожні 5 років екологічної оцінки (ЕО) реалізації КЗПБ.
Екологічна оцінка має на меті здійснення огляду впливів на навколишнє середовище від результатів реалізації заходів КЗПБ. ЕО не вміщує питання оцінки впливу від нового будівництва ядерних установок, збільшення потужностей існуючих ядерних установок, продовження терміну експлуатації енергоблоків діючих АЕС.
Перша екологічна оцінка КЗПБ була виконана протягом 2011 року незалежною міжнародною групою за участі експертів компанії «Poyry» (Фінляндія, Франція, Швейцарія, Німеччина), Українського центру екологічних та водних проектів та компанії «АЕСКАР» (Україна). ЕО КЗПБ здійснювалась відповідно до Екологічної та Соціальної Політики ЄБРР, екологічного законодавства Європейського Союзу, зокрема, Директиви ЄС 2001/42/ЕС, та враховувала найкращий світовий досвід. План залучення зацікавлених сторін (ПЗЗС), Звіт про визначення масштабів робіт, Звіт про ЕО КЗПБ та відповідна Заява про екологічні наслідки реалізації КЗПБ були оприлюднені та залишаються доступними на офіційному веб-сайті ДП «НАЕК «Енергоатом» за посиланням http://www.energoatom.kiev.ua/ua/actvts/integrated_security_program/
Цей звіт містить результати переоцінки впливів на навколишнє середовище у наслідок реалізації КЗПБ (з урахуванням змін, внесених до КЗПБ протягом 2012-2016 років, її заходів, реалізованих протягом цього періоду, а також фактичних змін у стані експлуатації енергоблоків діючих АЕС, навколишнього середовища та процедурах його моніторингу, що відбулися з моменту завершення попередньої ЕО КЗПБ).
За минулу добу ХАЕС виробила 48.37 млн. кВт·год
2017-05-19
№ 173
19 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1005 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.12 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 374.43 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.25 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 436.45 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
За минулу добу ХАЕС виробила 48.44 млн. кВт·год
2017-05-18
№ 172
18 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1005 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.16 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 350.3 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.28 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 412.2 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Кваліфіковані кадри – запорука безпечної роботи АЕС
2017-05-17
№ 171
В машинному відділенні другого енергоблока потенційним атомникам продемонстрували основне та допоміжне технологічне обладнання АЕС.
Відвідини об’єктів Хмельницької АЕС студенти Львівської політехніки продовжили в лабораторії зовнішньої дозиметрії, де молоді енергетики ознайомилися із автоматизованою системою контролю радіаційної обстановки (АСКРО).
За словами викладачів вишу, співпрацю із атомними станціями як потенційними роботодавцями, планують розвивати і надалі. Результати співпраці в науковій галузі Національного університету «Львівська політехніка» та енергокомпанії вже є на Южно-Українській АЕС, де реалізовано одну із розробок львівських політехніків для запуску системи збудження генераторів при модернізації ЮУАЕС.
За минулу добу ХАЕС виробила 48.38 млн. кВт·год
2017-05-17
№ 170
17 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1006 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.14 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 326.14 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1008 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.24 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 387.92 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
За минулу добу ХАЕС виробила 48.43 млн. кВт·год
2017-05-16
№ 169
16 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1005 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.18 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 302 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1005 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.25 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 363.68 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Результати контролю викидів
2017-05-15
№ 168
Викиди за період з 10.05.2017 по 15.05.2017 р.
Викиди | ГДВ,% |
ДЖН | 0.0029 |
ІРГ | 0.0724 |
ЙОД | 0.0008 |
Комплексна перевірка систем оповіщення Хмельниччини
2017-05-15
№ 167
Перевірка триватиме з 11.00 до 12.00 год.
Перевірка локальної системи оповіщення промислового майданчика та 5-км зони ВП ХАЕС проводиться щоквартально, згідно із розробленим графіком.
За минулу добу ХАЕС виробила 48.55 млн. кВт·год
2017-05-15
№ 166
15 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1006 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.26 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 277.82 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.29 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 339.43 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
За минулу добу ХАЕС виробила 48.55 млн. кВт·год
2017-05-13
№ 165
13 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.24 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 229.34 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.31 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 290.86 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
За минулу добу ХАЕС виробила 48.45 млн. кВт·год
2017-05-12
№ 164
12 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.16 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 205.1 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.29 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 266.55 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
На Хмельницькій АЕС визначено переможців літературного конкурсу
2017-05-11
№ 163
Перше місце конкурсу розділили представники Ізяславського району Богдан Кравчук з Білівського НВК та учні 5-7 класів літературної студії «Чари слова» Борисівського НВК, які представили на конкурс поетичну збірку «Сучасне місто може надихнути». Варто зауважити, що юні літератори студії, а також Богдан Кравчук - другий рік поспіль серед призерів конкурсу.
На другій сходинці представниця Славутчини Ольга Троцюк із віршем «Нетішин – над Горинь-рікою» та учениця Михлянської загальноосвітньої школи, що на Ізяславщині, Наталія Тимощук з прозовим твором «Нетішин – місто енергетиків».
Третю премію поділили Анна Міллер з Головлівського НВК Славутського району та Тетяна Дрозд учениця Борисівського НВК Ізяславського району, які презентували поетичні добірки про місто атомників.
Кращі творчі роботи учасників літературного конкурсу «Нетішин- місто енергетиків» будуть надруковані в корпоративній газеті Хмельницької АЕС «Перспектива».
За минулу добу ХАЕС виробила 47.56 млн. кВт·год
2017-05-11
№ 162
11 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23.3 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 180.93 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1008 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.26 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 242.26 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Результати контролю викидів
2017-05-10
№ 161
Викиди за період з 03.05.2017 по 10.05.2017 р.
Викиди | ГДВ,% |
ДЖН | 0.0029 |
ІРГ | 0.074 |
ЙОД | 0.0008 |
За минулу добу ХАЕС виробила 43.24 млн. кВт·год
2017-05-10
№ 160
10 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 957 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 19.09 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 157.64 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1008 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.15 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 218 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
За минулу добу ХАЕС виробила 41.5 млн. кВт·год
2017-05-05
№ 159
5 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 720 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 17.2 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 68,9 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1008 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,3 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 97,1 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Всеукраїнський турнір із плавання «Юна енергетична хвиля» відбувся в місті-супутнику Хмельницької АЕС
2017-05-04
№ 158
Вісім медалей різного ґатунку завоювали спортсмени 2004-2005 років народження. Найкращою в даній категорії стала Дар’я Карташева, яка посіла перші місця у стометрівках брасом та вільним стилем. За підсумками змагань Дар’ю визнано також кращою спортсменкою команди. Підіймались на першу сходинку у даній віковій категорії також Іван Половко, який був найшвидшим у стометрівці батерфляєм та Григорій Дяденчук, на дистанції 200 м. комплексним плаванням.
Із другим та третім результатами подолали дистанцію 100 метрів батерфляєм Аліна Юхимець та Артур Корчевський, які змагалися в категорії 2006-2007 р. н. Такі ж місця у даній категорії показали в стометрівці на спині Анастасія Матвійчук та Денис Цаковський.
Серед наймолодших, найбільш гідно представила секцію плавання міста-супутника Хмельницької АЕС Єлізавета Карикова, яка була першою в стометрівці вільним стилем та посіла друге місце на дистанції 100 м. на спині. Другим у стометрівці на спині у даній категорії став також нетішенець Олександр Петренко.
В рамках програми змагань спортсмени також відвідали інформаційний центр та побували на оглядовому майданчику Хмельницької АЕС. Загалом, під час турніру, юні плавці мали нагоду продемонструвати свої спортивні досягнення та дізнатися більше про атомну електростанцію.
На Хмельницькій АЕС підведено підсумки конкурсу учнівських рефератів
2017-05-04
№ 157
Рішенням журі, до складу якого увійшли представники відділу охорони навколишнього середовища, навчально-тренувального центру, молодіжної організації та відділу роботи з громадськістю і ЗМІ Хмельницької АЕС, було визначено кращі роботи конкурсу рефератів «Вступ в атомну енергетику».
Перше місце розділили старшокласниці Славутського та Шепетівського районів. Учениця Берездівського НВК Оксана Стецюк, яка презентувала роботу про розвиток теорії атома розділила перше місце із Аліною Ковальчук із Ленковецької ЗОШ, яка пов’язала розвиток атомної енергетики із енергетичною незалежністю держави.
Варто зауважити, що учні даних навчальних закладів вже не вперше беруть участь в конкурсі. Завдячуючи зусиллям вчителя фізики Берездівського НВК Ванди Прокопченко, старшокласники даного закладу активно долучаються до написання наукових робіт та проводять свої дослідження в ядерній галузі.
Другу сходинку посіли старшокласники загальноосвітніх шкіл міста Славути. Учень ЗОШ №7 Микола Левін у своїй роботі проаналізував основні фактори за і проти атомної енергетики, представник ЗОШ №1 Дмитро Пермінов зупинився на проблемах атомної енергетики та шляхах їх вирішення.
Своє бачення розвитку атомної енергетики представив і учень Судилківської ЗОШ Шепетівського району Богдан Тригубець, який став третім. Нагадала присутнім про історичні події початку будівництва Хмельницької АЕС, затоплене село Дорогоща, де нині знаходиться водойма-охолоджувач, нетішинка Людмила Яцюк, яка також посіла третє місце.
За словами члена журі, начальника еколого-хімічної лабораторії відділу охорони навколишнього середовища ВП ХАЕС Олександра Голода, який оцінює роботи учасників вже більше десяти років, учнівська молодь цьогоріч продемонструвала високий рівень знань, тому було важко визначити найкращих.
Юні науковці висловлювали свою думку, набували досвіду публічної дискусії та отримали багато нової інформації для поглиблення своїх знань в галузі атомної енергетики.
За минулу добу ХАЕС виробила 41.44 млн. кВт·год
2017-05-04
№ 156
4 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 715 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 17.16 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 51.66 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1005 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24.28 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 72.86 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Хмельницька АЕС виконала планове завдання із виробництва електроенергії за квітень 2017 року на 111,1%
2017-05-03
№ 155
У квітні 2017 року Хмельницькою атомною електростанцією вироблено 1 343,9 млн. кВт*год електроенергії при плані 1 210 млн. кВт*год електроенергії. Зокрема, першим енергоблоком Хмельницької АЕС вироблено 615,8 млн. кВт*год електроенергії, другим – 728 млн. кВт*год електроенергії.
З коефіцієнтом використання встановленої потужності (КВВП) 99,33% Хмельницька атомна електростанція відпрацювала квітень місяць поточного року. Зокрема, на енергоблоці №1 КВВП становив 85,54%, на другому – 101,12%.
З початку 2017 року ХАЕС виробила 5 696,8 млн. кВт*год електроенергії. Виробіток електроенергії першим енергоблоком Хмельницької АЕС склав 2 784 млн. кВт*год, другим –
2 912,8 млн. кВт*год.
З початку експлуатації (станом на 24:00 30.04.2017 р.) двома енергоблоками ХАЕС вироблено 273 686,1 млн. кВт * год електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Результати контролю викидів
2017-05-03
№ 154
Викиди за період з 24.04.2017 по 03.05.2017 р.
Викиди | ГДВ,% |
ДЖН | 0.0029 |
ІРГ | 0.0757 |
ЙОД | 0.0007 |
За минулу добу ХАЕС виробила 41.5 млн. кВт·год
2017-05-03
№ 153
3 травня 2017 року енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 712 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 17,2 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 34,5 млн. кВт·г електроенергії.
Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1012 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,3 млн. кВт·г електроенергії. З початку місяця вироблено 48,59 млн. кВт·г електроенергії.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.