Новини

З Днем Соборності та Свободи!

2021-01-22

№ 36

Серед знакових свят українського державотворення – День злуки, який ми відзначаємо 22 січня. Саме цього числа у 1919 році на Софійській площі у Києві в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу.

Головною традицією у День Соборності та Свободи є утворення "живого ланцюга" єднання. Вперше така масова акція відбулася 22 січня 1990 року – у 71-ту річницю Акта злуки. Тоді понад мільйон людей, узявшись за руки, утворили безперервний ланцюг від Києва до Львова. Багато нетішинців брало участь у цій та інших акціях, демонструючи прагнення жити у єдності і мирі.

День Соборності та Свободи- це заклик пам’ятати про ціну, яку доводиться платити за єдність, та аналізувати й враховувати помилки минулого.


Бажаю, щоб наша єдність продовжилась у нащадках, була святом національної гордості, додавала сили у боротьбі за економічну і політичну свободу. Усім нетішинцям зичу добра і щастя, світлих днин у єдиній соборній, незламній державі.

Андрій Козюра, генеральний директор ХАЕС, депутат Хмельницької облради

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2021-01-22

№ 34

Сьогодні, 22 січня 2021 року перший енергоблок Хмельницької АЕС працює на потужності 1012 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,28 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця - 509,87 млн. кВт * год електроенергії.

На другому енергоблоці Хмельницької АЕС триває 147 доба планово-попереджувального ремонту.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ХАЕС