Грошова колекція працівника Хмельницької АЕС з енергетичної тематики – найбільша у світі

2018-06-01

№ 189

На Хмельницькій АЕС зафіксовано чергове досягнення кореспондента газети «Перспектива» Олександра Шустерука під егідою Національного проекту «Книга рекордів України» - його колекція грошових знаків за тематикою «Електроенергетика» визнана найбільшою у світі.

Це засвідчено у відповідному документі – Дипломі,- текст якого у присутності керівництва ХАЕС, всіх його підрозділів оприлюднив голова профкому електростанції Михайло Гук. Він зазначив, що у період реєстрації в колекції за тематикою «Електроенергетика» нараховується 154 грошових знаки – банкнот та монет, - які перебували або перебувають в грошовому обігу 52 країн світу.

У формуванні тематичного зібрання враховані такі напрямки електроенергетики, як ГЕС, ТЕС, ядерні реактори, сонячні модулі, вітрові установки, лінії електропередач, символіка у сфері електроенергетики (емблеми атома, стилізовані зображення елементів енергетичних об’єктів), портрети дослідників електроенергетики. Колекція була представлена на виставках у Нетішинському міському краєзнавчому музеї, інформаційному центрі Хмельницької АЕС та оприлюднювалась у наукових роботах та публікаціях ЗМІ.

На сьогодні журналіст Олександр Шустерук є неодноразовим дипломантом Національного проекту «Книга рекордів України» та автором організації низки культурно-мистецьких заходів в місті енергетиків та регіоні розташування ХАЕС.

Під час церемонії засвідчення світового рекорду Михайло Гук сказав: « Приємно, що на Хмельницькій АЕС є багато цікавих неординарних особистостей, які допомагають людям подивитись на світ очима допитливості, оптимізму, цікавих пошуків та звершень».
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Хмельницька атомна електростанція виробила 974,8 млн. кВт*год. електроенергії у травні цього року

2018-06-01

№ 188

Хмельницька атомна електростанція виробила 974,8 млн. кВт*год електроенергії у травні поточного року. Зокрема, першим енергоблоком Хмельницької АЕС вироблено 228 млн. кВт*год електроенергії (з 3 квітня по 22 травня 2018 року на енергоблоці здійснювався поточний ремонт), другим – 746,8 млн. кВт*год електроенергії.

З коефіцієнтом використання встановленої потужності (КВВП) 65,51% Хмельницька атомна електростанція відпрацювала травень поточного року. Зокрема, на енергоблоці №1 КВВП становив 30,65%, на другому – 100,37%.

З початку 2018 року ХАЕС виробила 5073,6 млн. кВт*год електроенергії. Виробіток електроенергії першим енергоблоком Хмельницької АЕС склав 1552,9 млн. кВт*год, другим – 3520,7 млн. кВт*год.

З початку експлуатації (станом на 24:00 31.05.2018 р.) двома енергоблоками ХАЕС вироблено 286 445,3 млн. кВт * год електроенергії.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2018-06-01

№ 187

Сьогодні, 1 червня енергоблок №1 Хмельницької АЕС працює на потужності 1003 МВт. (станом на 8:07). За минулу добу енергоблоком вироблено 23,99 млн. кВт*год електроенергії, а за травень поточного року- 228,03 млн. кВт*год електроенергії.

Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 989 МВт. (станом на 8:07). За минулу добу енергоблоком вироблено 23,62 млн. кВт*год електроенергії, а за травень місяць -746,75 млн. кВт*год електроенергії.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС