На Хмельницькій АЕС стартує 25-ий ювілейний конкурс дитячої творчості «Атомна енергетика і ми»

2019-01-25

№ 027

Розпочався прийом робіт на ХХV регіональний дитячо-юнацький конкурс "Атомна енергетика і ми".

Інтерес до атомної енергетики та функціонування такого об’єкта як Хмельницька АЕС в регіоні її розташування постійно великий. В інформаційному центрі Хмельницької АЕС для кожної вікової групи розроблено свій напрямок роботи. Для учнів загальноосвітніх шкіл, мистецьких освітніх закладів і позашкільних установ інформаційним центром ХАЕС з 1994 року проводиться конкурс дитячо-юнацької творчості «Атомна енергетика і ми».

З 2006 року конкурс набув статусу регіонального. Спробувати свої творчі можливості та взяти участь у конкурсі можуть не тільки діти з міста-супутника Нетішин, а й з семи районів Хмельницької та Рівненської областей, які входять до регіону розташування атомної електростанції.

Конкурс проводиться за трьома напрямками: наукових робіт (рефератів), художньої дитячої творчості та літературний. Захід вже добре знаний та популярний у регіоні розташування та постійно збирає велику кількість учасників. Через творче переосмислення навколо-атомної тематики конкурс дає можливість молоді нестандартно, оригінально продемонструвати власний погляд.
Переможці конкурсів відзначаються преміями, а кращі  роботи беруть  участь у Міжрегіональному дитячо-юнацькому конкурсі «Енергоатом: робимо Україну світлішою», який проводить ДП «НАЕК «Енергоатом».

Творчі конкурсні  роботи подаються в інформаційний центр Хмельницької АЕС до 1 квітня 2019 року. Більш детально з умовами конкурсу та роботами переможців минулих конкурсів можна на веб-сайті: www.xaec.org.ua. Контакти: (03842) 40546, 63791, е-mail: pr@khnpp.atom.gov.ua.
Інформаційний центр ВП ХАЕС