На Хмельницькій АЕС проведено оглядові курси для працівників Енергоатома

2019-05-17

№ 184

13-15 травня цього року працівники структурних підрозділів Дирекції та відокремлених підрозділів ДП «НАЕК «Енергоатом» знайомилися з Хмельницькою АЕС. Керівництвом енергокомпанії розроблено відповідний графік проведення оглядових курсів на об’єктах ВП АЕС.

У рамках програми перебування працівники Енергоатома відвідали інформаційний, навчально-тренувальний центри (НТЦ). Зокрема, в НТЦ персонал енергокомпанії побував на повномасштабному тренажері блочного щита управління та прослухав курс лекцій щодо культури безпеки на АЕС та в експлуатуючій організації.

Безпосередньо на території атомної станції працівники Компанії побували в машинному відділенні та на центральному щиті управління (ЦЩУ), де ознайомилися із виробничими процесами.

Під час курсів колектив Енергоатома відвідав також лабораторію гідробіомеліорації, оглянув будівельний майданчик третього енергоблока, зовнішній кризовий центр. У рамках перебування працівники енергокомпанії мали нагоду також ознайомитися із питаннями аварійного реагування на АЕС, станом справ щодо продовження терміну експлуатації першого блока, спорудження 3 та 4 енергоблоків, а також поспілкуватися і задати питання керівнику управління з питань аварійної готовності та реагування  ВП ХАЕС Сергію Дубині.

За словами представників Енергоатома, такі курси не лише допомагають ознайомитися із виробничими процесами, а і налагодити безпосередній контакт із колегами за відповідними напрямками діяльності.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-05-17

№ 183

Сьогодні, 17 травня енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,35 млн. кВт*год електроенергії, а  з початку місяця – 388,93 млн. кВт*год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває сто сімдесят четверта доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС