«Атомним квестом» розпочато літній сезон для дітей пришкільних таборів міста-супутника Хмельницької АЕС

2019-06-04

№ 216

Профорієнтаційну роботу на Хмельницькій АЕС розпочинають із наймолодших школярів. До літнього сезону цьогоріч працівники інформаційного центру підготувалися заздалегідь, виготовивши для юних відвідувачів «атомні» розмальовки та пазли, які презентували малечі під час екскурсії.

Зокрема, другокласники пришкільного табору ЗОШ №2 із загону «Дзвіночки» розпочали свій екскурсійний тур відвідинами інформаційного центру Хмельницької АЕС, де прослухали розповідь про роботу підприємства. Вони нітрохи не нудьгували, хоча тема, як для їхнього віку, здавалося б, не надто цікава. Діти не тільки уважно слухали запропоновану інформацію, а й активно включалися у розмову, відповідаючи на запитання. З легкістю називали, для чого потрібна людям електроенергія, ніби змовившись, ставили на перше місце «заряджання телефонів, роботу планшетів і комп’ютерів». Без особливих вагань відповідали, що джерелами виробництва електроенергії можуть бути не тільки атом, а й вітер, вода, сонце. Воно й не дивно, адже багато з них зростають у сім’ях атомників, де ця тема, так би мовити, на слуху.

Незважаючи на дитячу безпосередність, юні «дзвіночки» ставили цілковито дорослі запитання, хоч і по дитячому сформульовані, наприклад: «А скільки атомів на Сонці?». Діти активно включилися і в конкурс малюнків на асфальті, який провели у дворі інформаційного центру. Цей своєрідний «Атомний квест», яким розпочався цьогорічний сезон екскурсій для відвідувачів пришкільних дитячих таборів, показав, що дитяча уява не має меж. За короткий проміжок часу другокласники, озброївшись кольоровою крейдою, зобразили у своїх творчих роботах енергоблоки з суміжними об’єктами, інші образні картинки на тему атомної енергетики. Автори найкращих малюнків і всі учасники конкурсу отримали у нагороду невеличкі призи: переможцям дісталися «атомні» пазли і значки, решті – розмальовки.

Варто зауважити, що цьогоріч Хмельницька АЕС випустила низку зразків друкованої продукції рекламного характеру, в тому числі для наймолодших. Адже ведучи профорієнтаційну роботу з дітьми такого віку, була потреба у додаткових сучасних і доступних для цієї категорії дітей навчально-пізнавальних засобах. Так втілилася ідея про випуск ексклюзивних розмальовок, де на кожній сторінці є зображення об’єктів ХАЕС, а також популярних мультиплікаційних героїв.

Радісні, натхнені та обізнані залишали діти інформаційний центр Хмельницької АЕС із подарунками, які припали їм до вподоби.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-06-04

№ 215

Сьогодні, 4 червня енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1006 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,12 млн. кВт*год електроенергії, а з початку місяця – 72,54 млн. кВт*год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває сто дев’яносто друга доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС